SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P10
Helsingborgs IF
Senior
A/U21
Dam Futsal
Dam
Akademi 13-19år
P19
P17
P16
P14
P13
F17
Ungdom pojkar 5-12år
P12
P11
P10
P9
P8
P7
P5-P6
Ungdom flickor 5-15ÅR
F15
F14
F13
F12
F11
F10
F9
F8
F6-F7
www.hif.se
Medlem
Bli Medlem
Medlemssida
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Helsingborgs IF
Senior
A/U21
Dam Futsal
Dam
Akademi 13-19år
P19
P17
P16
P14
P13
F17
Ungdom pojkar 5-12år
P12
P11
P10
P9
P8
P7
P5-P6
Ungdom flickor 5-15ÅR
F15
F14
F13
F12
F11
F10
F9
F8
F6-F7
www.hif.se
Medlem
Bli Medlem
Medlemssida
Helsingborgs IF
P10
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Inskrivning/medlem
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Inskrivning/medlem
Matcher
Visa alla matcher
2024: P10 Nordvästra A, vår
2024: P10 Nordvästra B2, vår
2023: P10 Nordvästra B2, höst
2023: P10 Nordvästra B2, vår
2023: P9 Nordvästra gul, höst
2023: P9 Nordvästra gul, vår
2022: P8 Nordvästra Svart, höst
2022: P8 Nordvästra svart, vår
2022: P8 Nordvästra Vit, höst
2022: P8 Nordvästra vit, vår
DECEMBER 2023
02
10:30
lör
10:30
Västergårds IP Plan 7
Eskilsminne IF -
Helsingborgs IF P.9
-
02
12:30
lör
12:30
Västergårds IP Plan 7
Eskilsminne IF -
Helsingborgs IF P.9
-
10
10:45
sön
10:45
Maria Park IP konstgräs
Helsingborgs IF P.9
- Halmstads BK
-
10
12:45
sön
12:45
Maria Park IP konstgräs
Helsingborgs IF P.9
- Halmstads BK
-
JANUARI 2024
05
13:15
fre
13:15
Övrig plats
Helsingborgs IF P10 RÖD
-
-
05
14:30
fre
14:30
Övrig plats
Helsingborgs IF P10 BLÅ
-
-
06
08:42
lör
08:42
Övrig plats
Helsingborgs IF P10
-
-
07
14:07
sön
14:07
Övrig plats
Helsingborgs IF P11
-
-
MARS 2024
09
10:00
lör
10:00
Västergårds IP
Eskilsminne IF -
Helsingborgs IF P10
-
09
12:00
lör
12:00
Maria Park IP konstgräs
Helsingborgs IF P10
- Eskilsminne IF
-
16
09:30
lör
09:30
Toftavallen
Ödåkra IF -
Helsingborgs IF P10
-
16
11:00
lör
11:00
Toftavallen
Ödåkra IF -
Helsingborgs IF P10
-
APRIL 2024
14
09:00
sön
09:00
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF blå
- Helsingborg Östra IF
-
14
10:45
sön
10:45
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF röd
- Vikens IK vit
-
19
18:30
fre
18:30
Västergårds IP 6, 7-manna
Högaborgs BK -
Helsingborgs IF röd
-
21
15:00
sön
15:00
Laröds IP F-plan, 7-manna
Hittarps IK röd -
Helsingborgs IF blå
-
28
09:00
sön
09:00
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF röd
- Helsingborg City FC
-
28
10:45
sön
10:45
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF blå
- Vikens IK blå
-
MAJ 2024
05
10:00
sön
10:00
Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
Fortuna FF röd -
Helsingborgs IF röd
-
05
11:15
sön
11:15
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF blå -
Helsingborgs IF blå
-
18
12:00
lör
12:00
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå
- Dösjöbro IF röd
-
19
10:00
sön
10:00
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF röd
- Borstahusens BK
-
26
10:00
sön
10:00
Toftavallen B-plan 7-manna 2
Ödåkra IF grön -
Helsingborgs IF röd
-
26
12:00
sön
12:00
Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
Höganäs BK blå -
Helsingborgs IF blå
-
JUNI 2024
01
09:00
lör
09:00
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå
- Råå IF svart
-
01
11:00
lör
11:00
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF röd
- Häljarps IF röd
-
09
14:00
sön
14:00
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF blå
- Kågeröds BoIF
-
09
15:00
sön
15:00
Övrig plats
IK Wormo -
Helsingborgs IF röd
-
15
11:30
lör
11:30
Västergårds IP 6, 7-manna
Eskilsminne IF gul -
Helsingborgs IF blå
-
16
12:00
sön
12:00
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF röd
- Eskilsminne IF randig
-