Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Helsingborgs IF
UNGDOM
Kommande matcher
SEPTEMBER 2019
 
21
09:30
lör
09:30    
P8, Munka IP C-plan 5-manna 1 Örkelljungavägen 46
P8 » 
Munka Ljungby IF blå - Helsingborgs IF orange
  -      
21
10:00
lör
10:00    
P8, Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
P8 » 
Borstahusens BK - Helsingborgs IF vit
  -      
21
10:00
lör
10:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF svart - Fortuna FF vit
  -      
21
11:00
lör
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF svart - Helsingborgs IF svart
  -      
21
11:00
lör
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P9 » 
Helsingborgs IF röd - Allerums GIF blå
  -      
21
11:00
lör
11:00    
P10, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF svart - Helsingborgs IF Röd
  -      
21
11:00
lör
11:00    
P11, Västergårds IP 2
P11 » 
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF blå
  -      
21
13:00
lör
13:00    
P14, Olympiafältet Plan 9
P14 » 
Helsingborgs IF - Bjärreds IF
  -      
21
13:30
lör
13:30    
P10, Tolvans IP B-plan 7-manna 1
P10 » 
IF Lödde svart - Helsingborgs IF vit
  -      
21
15:00
lör
15:00    
P15, Olympiafältet Plan 8
P15 » 
Helsingborgs IF - Örgryte IS FF
  -      
21
16:00
lör
16:00    
P17, Vikingavallen/Täby IP 1
P17 » 
IK Frej Täby FK - Helsingborgs IF
  -      
22
10:00
sön
10:00    
P9, Toftavallen B-plan 7-manna 2
P9 » 
Ödåkra IF - Helsingborgs IF vit
  -      
22
15:30
sön
15:30    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Helsingborgs IF blå - Perstorp Bälinge IK vit
  -      
22
15:30
sön
15:30    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Dösjöbro IF röd
  -      
22
16:00
sön
16:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - AFC Eskilstuna
  -      
 
24
19:00
tis
19:00    
P11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF röd
  -      
24
19:00
tis
19:00    
P14, Berga IP, konstgräs
P14 » 
Trollenäs IF - Helsingborgs IF
  -      
25
17:30
ons
17:30    
P19, Olympiafältet Plan 6
P19 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF
  -      
26
19:00
tor
19:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
  -      
27
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF Röd - Åstorps FF vit
  -      
27
19:00
fre
19:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF röd - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd
  -      
28
10:00
lör
10:00    
P8, Kullaparken B-plan 5-manna
P8 » 
Jonstorps IF FK blå - Helsingborgs IF svart
  -      
28
10:00
lör
10:00    
P9, Västergårds IP 2
P9 » 
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF svart
  -      
28
10:00
lör
10:00    
P12, Ryavallen C-plan
P12 » 
Ekets GoIF - Helsingborgs IF 2
  -      
28
10:30
lör
10:30    
P9, Örebäcksvallen A-plan 5-manna 2
P9 » 
Båstads GIF - Helsingborgs IF röd
  -      
28
11:00
lör
11:00    
P11, Örbyvallen B-plan 7-manna 1
P11 » 
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå
  -      
28
11:00
lör
11:00    
P12, Svalövs IP A-plan
P12 » 
Svalövs BK - Helsingborgs IF 1
  -      
28
13:00
lör
13:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF vit - Häljarps IF
  -      
28
14:00
lör
14:00    
P19, Olympiafältet Plan 6
P19 » 
Helsingborgs IF - Djurgården
  -      
29
10:30
sön
10:30    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF orange - Eskilsminne IF blå
  -      
29
11:00
sön
11:00    
P9, Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
P9 » 
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF blå
  -      
29
11:00
sön
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Höganäs BK blå
  -      
29
11:00
sön
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Hittarps IK
  -      
29
13:00
sön
13:00    
P10, Odenvallen A-plan 7-manna 1
P10 » 
Röstånga IS - Helsingborgs IF blå
  -      
29
13:00
sön
13:00    
P14, Höllvikens IP plan 3
P14 » 
BK Höllviken - Helsingborgs IF
  -      
29
14:00
sön
14:00    
P13, Österås IP Konstgräs 1
P13 » 
IFK Hässleholm - Helsingborgs IF
  -      
29
16:00
sön
16:00    
P17, Olympiafältet Plan 8
P17 » 
Helsingborgs IF - AIK FF
  -      
 
30
19:00
mån
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Kalmar FF
  -      
OKTOBER 2019
 
04
18:30
fre
18:30    
P13, Olympiafältet Plan 7
P13 » 
Helsingborgs IF - Vankiva IF
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P8, Stendösvallen A-plan 5-manna
P8 » 
Gantofta IF - Helsingborgs IF vit
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P10, Västergårds IP 2
P10 » 
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF vit
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P11, Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
P11 » 
Brunnby FF - Helsingborgs IF röd
  -      
05
11:00
lör
11:00    
P8, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
P8 » 
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF orange
  -      
05
11:00
lör
11:00    
P8, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P8 » 
Ramlösa Södra IF vit - Helsingborgs IF svart
  -      
05
13:00
lör
13:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF blå - FC Kopparmöllan
  -      
05
13:00
lör
13:00    
P12, Övrig plats
P12 » 
Ljungbyheds IF/Röstånga IS - Helsingborgs IF 1
  -      
05
14:00
lör
14:00    
P19, Gothia Park konstgräs
P19 » 
BK Häcken - Helsingborgs IF
  -      
05
15:30
lör
15:30    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Stattena IF
  -      
05
16:00
lör
16:00    
P17, Gasten IP
P17 » 
Kalmar FF - Helsingborgs IF
  -      
06
sön
00:00    
P15, Gaisgården 1 Gräs
P15 » 
GAIS - Helsingborgs IF
  -      
06
11:00
sön
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P9 » 
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK svart
  -      
06
11:00
sön
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P9 » 
Helsingborgs IF blå - Eskilsminne IF gul
  -      
06
11:00
sön
11:00    
P11, Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
P11 » 
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF blå
  -      
06
13:00
sön
13:00    
P9, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna
P9 » 
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF vit
  -      
06
13:00
sön
13:00    
P14, Olympiafältet Plan 9
P14 » 
Helsingborgs IF - Nosaby IF
  -      
06
14:00
sön
14:00    
P10, Vikvalla B-plan 7-manna 2
P10 » 
Vikens IK vit - Helsingborgs IF Röd
  -      
06
14:00
sön
14:00    
P12, Laröds IP plan 2 konstgräs
P12 » 
Hittarps IK röd - Helsingborgs IF 2
  -      
 
10
19:00
tor
19:00    
P13, Furehov IP Konstgräs
P13 » 
Åhus Horna BK - Helsingborgs IF
  -      
11
19:00
fre
19:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF 1 - Ramlösa Södra IF svart
  -      
11
19:30
fre
19:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF 2 - Högaborgs BK
  -      
12
09:30
lör
09:30    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF Röd - Eskilsminne IF gul
  -      
12
09:30
lör
09:30    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK röd
  -      
12
10:00
lör
10:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF vit - Svalövs BK 1
  -      
12
10:00
lör
10:00    
P9, Filborna IP 6
P9 » 
Spanska Akademin FF - Helsingborgs IF blå
  -      
12
10:00
lör
10:00    
P10, Ljungavallen A-plan 7-manna 1
P10 » 
Ljungbyheds IF - Helsingborgs IF blå
  -      
12
11:00
lör
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Skäldervikens IF blå
  -      
12
11:30
lör
11:30    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P9 » 
Kullavägens BK blå - Helsingborgs IF röd
  -      
12
13:30
lör
13:30    
P11, Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
P11 » 
Lunds BK blå - Helsingborgs IF blå
  -      
12
14:00
lör
14:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - IF Brommapojkarna
  -      
12
15:00
lör
15:00    
P12, Malmö
P12 » 
Mälarhöjdens IK - Helsingborgs IF
  -      
12
15:00
lör
15:00    
P15, Olympiafältet Plan 8
P15 » 
Helsingborgs IF - Lunds BK
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF orange - Ödåkra IF
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF svart - Ängelholms FF gul
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P9, Vikvalla B-plan 7-manna 2
P9 » 
Vikens IK blå - Helsingborgs IF svart
  -      
13
13:00
sön
13:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF vit - Åstorps FF vit
  -      
13
13:00
sön
13:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Vejby IF orange
  -      
13
14:00
sön
14:00    
P14, Vångavallen, Trelleborg B-plan
P14 » 
Trelleborgs FF blå - Helsingborgs IF
  -      
13
15:30
sön
15:30    
P19, Olympiafältet Plan 6
P19 » 
Helsingborgs IF - Hammarby IF FF
  -      
 
15
19:00
tis
19:00    
P15, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P15 » 
Ängelholms FF - Helsingborgs IF
  -      
19
14:00
lör
14:00    
P19, Gasten IP
P19 » 
Kalmar FF - Helsingborgs IF
  -      
20
14:00
sön
14:00    
P17, Bravida Arena
P17 » 
BK Häcken - Helsingborgs IF
  -      
 
27
10:00
sön
10:00    
P11, Laröds IP
P11 » 
Hittarps IK - Helsingborgs IF
  -      
NOVEMBER 2019
 
16
lör
00:00    
P12, Ej Apn
P12 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
  -      
17
sön
00:00    
P12, Ej Apn
P12 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
  -      
 
23
lör
00:00    
P12, Ej Apn
P12 » 
Fc Trelleborg - Helsingborgs IF
  -