Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Helsingborgs IF
UNGDOM
Kommande matcher
APRIL 2020
 
10
10:30
fre
10:30    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF blå - Landskrona BoIS
  -      
10
10:30
fre
10:30    
P13, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P13 » 
Helsingborgs IF - Ramlösa Södra IF svart
  -      
10
13:00
fre
13:00    
P14, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
P14 » 
Helsingborgs IF - Eslövs BK röd
  -      
10
14:00
fre
14:00    
P17, Hammarviken Arena
P17 » 
Örgryte IS Fotboll - Helsingborgs IF
  -      
11
10:30
lör
10:30    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF vit - Höganäs BK röd
  -      
11
10:30
lör
10:30    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF vit - Åstorps FF vit
  -      
 
13
10:30
mån
10:30    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Helsingborg City FC
  -      
13
12:30
mån
12:30    
P12, Harlyckan 3, konstgräs
P12 » 
Eskilsminne IF vit - Helsingborgs IF röd
  -      
13
13:15
mån
13:15    
P11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P11 » 
Helsingborgs IF blå - IF Lödde svart
  -      
17
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 10
P10 » 
Helsingborgs IF blå - Hittarps IK röd
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P9, Exercisfältet A-plan 5-manna 1
P9 » 
IK Wormo vit - Helsingborgs IF röd
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P12, Bjärshögs IP Konstgräs 9-manna
P12 » 
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF blå
  -      
18
10:30
lör
10:30    
P11, Brunnbyvallen B-plan 7-manna 1 (stor)
P11 » 
Brunnby FF - Helsingborgs IF vit
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P11, Örebäcksvallen A-plan 7-manna 2
P11 » 
Båstads GIF svart - Helsingborgs IF vit
  -      
18
12:00
lör
12:00    
P10, Laröds IP
P10 » 
Hittarps IK gul - Helsingborgs IF
  -      
18
12:30
lör
12:30    
P12, Rydebäcks IP
P12 » 
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF röd
  -      
19
10:30
sön
10:30    
P10, Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
P10 » 
IF Lödde svart - Helsingborgs IF röd
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P11, Laröds IP E-plan
P11 » 
Hittarps IK blå - Helsingborgs IF blå
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P13, Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
P13 » 
Hittarps IK - Helsingborgs IF
  -      
19
13:00
sön
13:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Helsingborgs IF blå - Ekets GoIF vit
  -      
19
13:00
sön
13:00    
P10, Olympiafältet Plan 7
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Furulunds IK svart
  -      
19
13:00
sön
13:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Borstahusens BK blå
  -      
19
14:00
sön
14:00    
P17, Malmö Stadion
P17 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
  -      
19
15:00
sön
15:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 6
P9 » 
Helsingborgs IF röd - Kullavägens BK blå
  -      
19
15:00
sön
15:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 6
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Åstorps FF vit
  -      
19
16:30
sön
16:30    
P14, Österås IP E-plan
P14 » 
IFK Hässleholm - Helsingborgs IF
  -      
 
24
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Helsingborgs IF röd - IK Wormo blå
  -      
25
10:30
lör
10:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF blå - Helsingborg City FC
  -      
25
10:30
lör
10:30    
P13, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P13 » 
Helsingborgs IF - Eskilsminne IF gul
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P9, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF vit
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P9, Råå IP B-plan 7-manna
P9 » 
Råå IF ljusblå - Helsingborgs IF röd
  -      
25
12:15
lör
12:15    
P11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Fortuna FF röd
  -      
25
12:15
lör
12:15    
P11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P11 » 
Helsingborgs IF vit - Hittarps IK röd
  -      
25
13:45
lör
13:45    
P11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P11 » 
Helsingborgs IF vit - Eskilsminne IF gul
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P9, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P9 » 
Ramlösa Södra IF vit - Helsingborgs IF röd
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P10, Kullaparken B-Plan 7-manna 2
P10 » 
Jonstorps IF FK - Helsingborgs IF blå
  -      
26
10:30
sön
10:30    
P10, Vikvalla B-plan 7-manna 1
P10 » 
Vikens IK vit - Helsingborgs IF blå
  -      
26
11:00
sön
11:00    
P12, Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
P12 » 
Perstorp Bälinge IK blå - Helsingborgs IF röd
  -      
26
12:30
sön
12:30    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - IFK Göteborg
  -      
26
15:00
sön
15:00    
P14, Olympiafältet Plan 8
P14 » 
Helsingborgs IF - Bjärreds IF
  -      
 
28
10:15
tis
10:15    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Halmstads BK
  -      
MAJ 2020
 
01
10:30
fre
10:30    
P9, Norrvalla IP
P9 » 
Helsingborgs IF röd - Helsingborgs IF blå
  -      
01
11:00
fre
11:00    
P10, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P10 » 
Ramlösa Södra IF vit - Helsingborgs IF röd
  -      
01
12:00
fre
12:00    
P11, Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna
P11 » 
Bjuvstorps FF/Billesholms GIF svart - Helsingborgs IF vit
  -      
01
16:00
fre
16:00    
P14, Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
P14 » 
Lunds BK - Helsingborgs IF
  -      
02
10:30
lör
10:30    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF svart
  -      
02
11:00
lör
11:00    
P10, Harlyckan 3, konstgräs
P10 » 
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF blå
  -      
02
12:30
lör
12:30    
P12, Rydebäcks IP
P12 » 
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P11, Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
P11 » 
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF blå
  -      
03
11:00
sön
11:00    
P13, Ulkavallen IP A-plan 9-manna
P13 » 
Borstahusens BK - Helsingborgs IF
  -      
03
13:00
sön
13:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Helsingborgs IF blå - Hittarps IK gul
  -      
03
13:00
sön
13:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF vit - Högaborgs BK 1
  -      
03
13:00
sön
13:00    
P17, Halmstad Arena P2
P17 » 
Halmstads BK - Helsingborgs IF
  -      
03
15:00
sön
15:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 6
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Fortuna FF röd
  -      
03
15:00
sön
15:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 6
P9 » 
Helsingborgs IF röd - Vikens IK vit
  -      
 
08
18:30
fre
18:30    
P11, Laröds IP C-plan, konstgräs 7-manna
P11 » 
Hittarps IK röd - Helsingborgs IF vit
  -      
08
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Helsingborgs IF blå - Åstorps FF vit
  -      
08
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Helsingborg Östra IF
  -      
08
19:00
fre
19:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Lunds BK
  -      
09
10:30
lör
10:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF blå - Helsingborgs IF röd
  -      
09
10:30
lör
10:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF blå - Helsingborgs IF röd
  -      
09
10:30
lör
10:30    
P13, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P13 » 
Helsingborgs IF - Åstorps FF
  -      
09
10:30
lör
10:30    
P14, Olympiafältet Plan 8
P14 » 
Helsingborgs IF - Landskrona BoIS 1
  -      
09
11:00
lör
11:00    
P9, Landskrona IP F-plan konstgräs 5-manna 1
P9 » 
Landskrona BoIS svart - Helsingborgs IF röd
  -      
09
12:00
lör
12:00    
P9, Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
P9 » 
IK Wormo blå - Helsingborgs IF vit
  -      
10
sön
00:00    
P9, Övrig plats
P9 » 
Spanska Akademin FF - Helsingborgs IF röd
  -      
10
10:30
sön
10:30    
P11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P11 » 
Helsingborgs IF vit - Helsingborg City FC
  -      
10
10:30
sön
10:30    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Vejby IF blå
  -      
10
13:00
sön
13:00    
P10, Vikvalla B-plan 7-manna 1
P10 » 
Vikens IK blå - Helsingborgs IF blå
  -      
 
13
18:00
ons
18:00    
P11, Vidablick IP A-plan 9-manna
P11 » 
Mörarps IF - Helsingborgs IF vit
  -      
15
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Vikens IK blå
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P9, Toftavallen B-plan 7-manna 1
P9 » 
Ödåkra IF - Helsingborgs IF röd
  -      
16
10:30
lör
10:30    
P12, Tolvans IP konstgräs 7-manna 2
P12 » 
IF Lödde svart - Helsingborgs IF röd
  -      
16
10:30
lör
10:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK svart
  -      
16
13:00
lör
13:00    
P13, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P13 » 
Helsingborgs IF - Wä IF
  -      
16
14:00
lör
14:00    
P10, Västergårds IP 6
P10 » 
Eskilsminne IF blå - Helsingborgs IF blå
  -      
16
14:00
lör
14:00    
P17, Strandvallen
P17 » 
Mjällby AIF - Helsingborgs IF
  -      
17
11:30
sön
11:30    
P10, Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
P10 » 
Båstads GIF svart - Helsingborgs IF blå
  -      
17
13:00
sön
13:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Ängelholms FF gul
  -      
17
13:00
sön
13:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF vit - Vikens IK vit
  -      
17
13:00
sön
13:00    
P12, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P12 » 
Ramlösa Södra IF svart - Helsingborgs IF blå
  -      
17
15:00
sön
15:00    
P9, Norrvalla IP
P9 » 
Helsingborgs IF röd - Vedby/Rönne IF röd
  -      
17
15:00
sön
15:00    
P14, Vilans IP A-plan
P14 » 
Kristianstad FC - Helsingborgs IF
  -      
 
24
15:00
sön
15:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Örebro SK FK
  -      
 
29
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Helsingborgs IF blå - Helsingborgs IF blå
  -      
29
19:00
fre
19:00    
P11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Helsingborgs IF vit
  -      
30
10:30
lör
10:30    
P11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P11 » 
Helsingborgs IF vit - Eskilsminne IF gul
  -      
30
10:30
lör
10:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK blå
  -      
30
11:00
lör
11:00    
P12, Västergårds IP 3
P12 » 
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF röd
  -      
30
12:30
lör
12:30    
P13, Österås IP G-plan 9-manna
P13 » 
IFK Hässleholm - Helsingborgs IF
  -      
30
13:00
lör
13:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Helsingborgs IF blå - Båstads GIF
  -      
30
15:00
lör
15:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 6
P9 » 
Helsingborgs IF röd - Höganäs BK blå
  -      
30
15:00
lör
15:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 6
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Eskilsminne IF svart
  -      
31
10:00
sön
10:00    
P10, Filborna IP 2
P10 » 
Spanska Akademin FF - Helsingborgs IF röd
  -      
31
11:00
sön
11:00    
P9, Dösjöbro IP B-plan 5-manna 2
P9 » 
Dösjöbro IF röd - Helsingborgs IF röd
  -      
31
11:00
sön
11:00    
P11, Harlyckan 3, konstgräs
P11 » 
Eskilsminne IF vit - Helsingborgs IF blå
  -      
31
14:00
sön
14:00    
P17, Bravida Arena
P17 » 
BK Häcken - Helsingborgs IF
  -      
JUNI 2020
 
06
09:00
lör
09:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Helsingborgs IF blå - Högaborgs BK 1
  -      
06
10:00
lör
10:00    
P9, Stendösvallen A-plan 7-manna 1
P9 » 
Gantofta IF blå - Helsingborgs IF vit
  -      
06
11:00
lör
11:00    
P10, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF blå
  -      
06
12:00
lör
12:00    
P11, Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
P11 » 
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF vit
  -      
06
13:00
lör
13:00    
P13, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P13 » 
Helsingborgs IF - Ifö Bromölla IF
  -      
07
10:00
sön
10:00    
P9, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Ängelholms FF vit - Helsingborgs IF röd
  -      
07
10:30
sön
10:30    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF blå - Hittarps IK svart
  -      
07
11:00
sön
11:00    
P12, Örbyvallen B-plan 7-manna 2
P12 » 
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF röd
  -      
07
11:30
sön
11:30    
P9, Laröds IP E-plan
P9 » 
Hittarps IK blå - Helsingborgs IF röd
  -      
07
12:00
sön
12:00    
P10, Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
P10 » 
Furulunds IK svart - Helsingborgs IF röd
  -      
07
13:00
sön
13:00    
P11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Borstahusens BK blå
  -      
07
13:00
sön
13:00    
P11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P11 » 
Helsingborgs IF vit - Klippans FF grön
  -      
07
13:00
sön
13:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Landskrona BoIS
  -      
07
15:00
sön
15:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Jönköpings Södra IF
  -      
07
16:30
sön
16:30    
P14, Wä IP A-plan
P14 » 
Wä IF - Helsingborgs IF
  -      
 
10
18:00
ons
18:00    
P17, Borås Arena 2 konstgräs
P17 » 
IF Elfsborg - Helsingborgs IF
  -      
10
19:00
ons
19:00    
P14, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
P14 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF
  -      
12
19:00
fre
19:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 6
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Råå IF vit
  -      
12
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Helsingborgs IF röd - IF Lödde svart
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P12, Bjärshögs IP Konstgräs 9-manna
P12 » 
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF röd
  -      
13
10:30
lör
10:30    
P14, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
P14 » 
Helsingborgs IF - FC Rosengård 1917 vit
  -      
13
11:00
lör
11:00    
P12, Västergårds IP 3
P12 » 
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF blå
  -      
13
11:15
lör
11:15    
P11, Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 2
P11 » 
Klippans FF grön - Helsingborgs IF vit
  -      
13
15:30
lör
15:30    
P17, Östgötaporten
P17 » 
IFK Norrköping FK - Helsingborgs IF
  -      
14
11:00
sön
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Åstorps FF vit
  -      
14
11:30
sön
11:30    
P13, Vilans IP B-plan 9 mot 9 Stor
P13 » 
Kristianstad FC - Helsingborgs IF
  -      
14
13:00
sön
13:00    
P10, Laröds IP E-plan
P10 » 
Hittarps IK röd - Helsingborgs IF blå
  -      
14
13:00
sön
13:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Helsingborgs IF blå - Förslövs IF
  -      
14
13:00
sön
13:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF vit - Båstads GIF svart
  -      
14
14:00
sön
14:00    
P11, Uggleplan, Perstorp C-plan
P11 » 
Perstorp Bälinge IK blå - Helsingborgs IF blå
  -      
14
15:00
sön
15:00    
P9, Norrvalla IP
P9 » 
Helsingborgs IF röd - IK Wormo vit
  -      
14
15:00
sön
15:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 6
P9 » 
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK röd
  -      
 
17
14:00
ons
14:00    
P17, Olympiafältet Plan 8
P17 » 
Helsingborgs IF - Kalmar FF
  -      
AUGUSTI 2020
 
02
12:30
sön
12:30    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Örgryte IS Fotboll
  -      
 
09
11:00
sön
11:00    
P17, Vångavallen, Trelleborg C-plan
P17 » 
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF
  -      
 
16
12:30
sön
12:30    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF
  -      
 
23
14:00
sön
14:00    
P17, Prioritet Serneke Arena Konstgräs
P17 » 
IFK Göteborg - Helsingborgs IF
  -      
 
28
19:00
fre
19:00    
P17, Olympiafältet Plan 8
P17 » 
Helsingborgs IF - Halmstads BK
  -      
SEPTEMBER 2020
 
05
13:00
lör
13:00    
P17, Klostergårdens IP
P17 » 
Lunds BK - Helsingborgs IF
  -      
 
13
12:30
sön
12:30    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Mjällby AIF
  -      
 
19
14:00
lör
14:00    
P17, Behrn Arena
P17 » 
Örebro SK FK - Helsingborgs IF
  -      
 
27
12:00
sön
12:00    
P17, Junebäckens IP - Konstgräs
P17 » 
Jönköpings Södra IF - Helsingborgs IF
  -      
OKTOBER 2020
 
04
12:30
sön
12:30    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - BK Häcken
  -      
 
11
15:00
sön
15:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - IF Elfsborg
  -      
 
17
14:00
lör
14:00    
P17, Gasten IP
P17 » 
Kalmar FF - Helsingborgs IF
  -      
 
25
14:00
sön
14:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - IFK Norrköping FK
  -