Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Helsingborgs IF
UNGDOM
Spelade matcher
SEPTEMBER 2019
 
20
19:30
fre
19:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF 2 - Hyllinge GIF
  -      
20
19:00
fre
19:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF 1 - Hittarps IK vit
  -      
20
18:30
fre
18:30    
P13, Norrvalla IP
P13 » 
Helsingborgs IF - BK Landora
  -      
18
20:00
ons
20:00    
P17, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
P17 » 
Helsingborgs IF - Halmstads BK
1  -  3  
18
16:30
ons
16:30    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Utsiktens BK U21 - Helsingborgs IF
  -      
16
19:00
mån
19:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Djurgårdens IF - Helsingborgs IF
  -      
 
15
15:30
sön
15:30    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Båstads GIF svart
  -      
15
15:30
sön
15:30    
P11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P11 » 
Helsingborgs IF röd - Klippans FF vit
  -      
15
15:00
sön
15:00    
P10, Laröds IP plan 5 bollfält
P10 » 
Hittarps IK svart - Helsingborgs IF blå
  -      
15
14:00
sön
14:00    
P8, Ryvallen A-plan 5-manna 1
P8 » 
Allerums GIF blå - Helsingborgs IF orange
  -      
15
14:00
sön
14:00    
P15, Landskrona IP B-plan
P15 » 
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF
1  -  7  
15
12:30
sön
12:30    
P12, Västra Karups IP A-plan 9-manna
P12 » 
Förslövs IF (Bjäre United) vit - Helsingborgs IF 2
6  -  2  
15
11:00
sön
11:00    
P9, Vikvalla B-plan 7-manna 2
P9 » 
Vikens IK vit - Helsingborgs IF svart
  -      
14
16:00
lör
16:00    
P19, NP3 Arena
P19 » 
GIF Sundsvall - Helsingborgs IF
5  -  3  
14
13:00
lör
13:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF vit - Råå IF vit
  -      
14
12:00
lör
12:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P9 » 
Helsingborgs IF blå - Stattena IF 1
  -      
14
12:00
lör
12:00    
P13, Korsavads IP B-plan
P13 » 
IFK Simrishamn - Helsingborgs IF
  -      
14
11:30
lör
11:30    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborg City FC svart - Helsingborgs IF blå
  -      
14
11:00
lör
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Högaborgs BK grön
  -      
14
11:00
lör
11:00    
P12, Ulkavallen IP A-plan 9-manna
P12 » 
Borstahusens BK 1 - Helsingborgs IF 1
1  -  3  
14
10:00
lör
10:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P9 » 
Helsingborgs IF röd - Ödåkra IF
  -      
14
09:15
lör
09:15    
P5,P6, Västergård
 
P5,P6 » 
- Helsingborgs IF
  -      
13
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF vit - Landskrona BoIS
  -      
13
19:00
fre
19:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Ängelholms FF gul
  -      
 
08
14:00
sön
14:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Bele Barkarby FF
1  -  2  
08
12:00
sön
12:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF svart - Åstorps FF vit
  -      
08
11:15
sön
11:15    
P8, Rydebäcks IP
P8 » 
Fortuna FF svart - Helsingborgs IF vit
  -      
07
15:30
lör
15:30    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF blå - Höganäs BK vit
  -      
07
15:00
lör
15:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Harrie FF röd
  -      
07
14:30
lör
14:30    
P7, Heden
P7 » 
Ramlösa - Helsingborgs IF
  -      
07
14:00
lör
14:00    
P19, Olympiafältet Plan 6
P19 » 
Helsingborgs IF - IFK Norrköping FK
5  -  1  
07
13:15
lör
13:15    
P12, Norrvalla IP
P12 » 
Helsingborgs IF - IFK Göteborg
  -      
07
13:00
lör
13:00    
P13, Olympiafältet Plan 10
P13 » 
Helsingborgs IF - Linero IF Röd
9  -  3  
07
12:15
lör
12:15    
P9, Rydebäcks IP
P9 » 
Fortuna FF svart - Helsingborgs IF vit
  -      
07
12:00
lör
12:00    
P10, Uggleplan Perstorp
P10 » 
Perstorp Bälinge - Helsingborgs IF
  -      
07
12:00
lör
12:00    
P12, Norrvalla IP
P12 » 
Helsingborgs IF - IFK Göteborg
  -      
07
11:00
lör
11:00    
P9, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P9 » 
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF röd
  -      
07
11:00
lör
11:00    
P11, Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
P11 » 
Höganäs BK blå - Helsingborgs IF röd
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF orange - Kullavägens BK blå
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF svart - Råå IF ljusblå
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P9, Kullaparken B-plan 5-manna
P9 » 
Jonstorps IF FK vit - Helsingborgs IF blå
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P10, Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
P10 » 
IK Wormo blå - Helsingborgs IF Röd
  -      
07
09:00
lör
09:00    
P5,P6, Västergård
 
P5,P6 » 
Helsingborgs IF -
  -      
06
19:30
fre
19:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF 2 - Höganäs BK röd
9  -  2  
06
19:00
fre
19:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF 1 - Fortuna FF röd
9  -  1  
06
19:00
fre
19:00    
P15, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
P15 » 
Helsingborgs IF - Vinbergs IF
5  -  3  
06
18:15
fre
18:15    
P14, Olympiafältet Plan 9
P14 » 
Helsingborgs IF - Eskilsminne IF 1
1  -  3  
06
18:00
fre
18:00    
P10, Vejby IP 7-manna
P10 » 
Vejby IF orange - Helsingborgs IF vit
  -      
04
16:30
ons
16:30    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Varbergs BOIS U21
  -      
 
01
15:30
sön
15:30    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF svart - Eskilsminne IF gul
  -      
01
14:00
sön
14:00    
P19, Myresjöhus Arena 1
P19 » 
Östers IF - Helsingborgs IF
1  -  2  
01
13:30
sön
13:30    
P13, Köpingeskolan Konstgräs
P13 » 
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF
5  -  2  
01
12:00
sön
12:00    
P8, Laröds IP plan 5 bollfält
P8 » 
Hittarps IK svart - Helsingborgs IF orange
  -      
01
11:00
sön
11:00    
P15, Landskrona IP C-plan
P15 » 
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF
1  -  6  
01
10:00
sön
10:00    
P8, Svalövs IP 7-manna
P8 » 
Svalövs BK 2 - Helsingborgs IF svart
  -      
AUGUSTI 2019
 
31
18:30
lör
18:30    
P17, Östgötaporten
P17 » 
IFK Norrköping FK - Helsingborgs IF
5  -  2  
31
15:00
lör
15:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF vit - Teckomatorps SK
  -      
31
13:00
lör
13:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Perstorp Bälinge IK
  -      
31
12:30
lör
12:30    
P14, Råå IP A-plan
P14 » 
Råå IF - Helsingborgs IF
1  -  6  
31
11:45
lör
11:45    
P12, Glänninge Park B
P12 » 
Laholms FK - Helsingborgs IF 2
1  -  5  
31
11:00
lör
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Helsingborg City FC
  -      
31
11:00
lör
11:00    
P10, Olympiafältet Plan 7
P10 » 
Helsingborgs IF - Vikens IK
  -      
31
11:00
lör
11:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF vit - Hittarps IK
  -      
31
11:00
lör
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P11 » 
Helsingborgs IF röd - IK Wormo svart
  -      
31
11:00
lör
11:00    
P12, Västergårds IP 3
P12 » 
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF 1
2  -  2  
31
10:15
lör
10:15    
P11, Vejby IP
P11 » 
Vejby IF 1 - Helsingborgs IF blå
  -      
31
10:00
lör
10:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P9 » 
Helsingborgs IF röd - Eskilsminne IF blå
  -      
30
19:00
fre
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Östersund
  -      
30
18:00
fre
18:00    
P10, Junexvallen IP A-plan
P10 » 
Skånes Fagerhults IF - Helsingborgs IF blå
  -      
29
18:30
tor
18:30    
P13, Malmö Stadion Plan 7
P13 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
11  -  8  
 
25
15:00
sön
15:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
IFK Norrköping - Helsingborgs IF
  -      
25
13:00
sön
13:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF svart - Allerums GIF vit
  -      
25
13:00
sön
13:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF orange - Båstads GIF
  -      
25
13:00
sön
13:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Lunds BK blå
  -      
25
13:00
sön
13:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - IF Lödde svart
  -      
25
13:00
sön
13:00    
P14, Olympiafältet Plan 8
P14 » 
Helsingborgs IF - IF Lödde 1
3  -  1  
25
11:00
sön
11:00    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Helsingborgs IF blå - Hyllinge GIF
  -      
25
11:00
sön
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborg City FC - Helsingborgs IF röd
  -      
25
10:00
sön
10:00    
P8, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
P8 » 
Ängelholms FF vit - Helsingborgs IF vit
  -      
25
10:00
sön
10:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Hittarps IK vit
  -      
24
14:00
lör
14:00    
P19, Olympiafältet Plan 5
P19 » 
Helsingborgs IF - IFK Göteborg
4  -  2  
24
13:00
lör
13:00    
P15, Olympiafältet Plan 9
P15 » 
Helsingborgs IF - Qviding FIF
1  -  2  
24
11:00
lör
11:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF vit
  -      
24
11:00
lör
11:00    
P10, Vellinge IP
P10 » 
Vellinge IF - Helsingborgs IF
  -      
24
10:00
lör
10:00    
P9, Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
P9 » 
Båstads GIF svart - Helsingborgs IF svart
  -      
24
09:30
lör
09:30    
P9, Munka IP C-plan 5-manna 1
P9 » 
Munka Ljungby IF blå - Helsingborgs IF röd
  -      
23
19:30
fre
19:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF 2 - Helsingborg Östra IF grön
2  -  2  
23
19:00
fre
19:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF 1 - Åstorps FF vit
1  -  1  
23
18:30
fre
18:30    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF
1  -  5  
22
19:00
tor
19:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Oskarshamn Cupen - Helsingborgs IF
  -      
21
19:00
ons
19:00    
P15, Olympiafältet Plan 8
P15 » 
Helsingborgs IF - Landskrona BoIS
4  -  0  
19
19:00
mån
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - IFK Göteborg
  -      
19
18:00
mån
18:00    
P15, Halmstad Arena P3
P15 » 
Halmstads BK - Helsingborgs IF
3  -  2  
 
18
12:00
sön
12:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF - Helsingborgs IF blå
  -      
18
10:00
sön
10:00    
P9, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Stattena IF - Helsingborgs IF vit
  -      
18
10:00
sön
10:00    
P12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P12 » 
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF 2
3  -  1  
17
13:00
lör
13:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF vit - Glumslövs FF grön
  -      
17
13:00
lör
13:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF svart - IK Wormo blå
  -      
17
13:00
lör
13:00    
P11, Örbyvallen B-plan 7-manna 1
P11 » 
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå
  -      
17
13:00
lör
13:00    
P12, Exercisfältet B-plan 9-manna
P12 » 
IK Wormo blå - Helsingborgs IF 1
0  -  3  
17
13:00
lör
13:00    
P13, Olympiafältet Plan 10
P13 » 
Helsingborgs IF - IF Limhamn Bunkeflo 1
7  -  2  
17
12:30
lör
12:30    
P8, Laröds IP plan 5 bollfält
P8 » 
Hittarps IK vit - Helsingborgs IF svart
  -      
17
12:00
lör
12:00    
P14, Österås IP C-plan
P14 » 
Hässleholms IF - Helsingborgs IF
5  -  0  
17
11:45
lör
11:45    
P10, Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
P10 » 
Klippans FF grön - Helsingborgs IF blå
  -      
17
10:00
lör
10:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF röd - Helsingborgs IF orange
  -      
17
10:00
lör
10:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P9 » 
Helsingborgs IF blå - Kullavägens BK vit
  -      
17
10:00
lör
10:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P9 » 
Helsingborgs IF röd - Helsingborgs IF orange
  -      
16
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7 manna ( P10 A )
P10 » 
Helsingborgs IF Röd - Eskilsminne IF Blå
  -      
16
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Helsingborgs IF Röd - Eskilsminne IF gul
  -      
16
18:00
fre
18:00    
P11, Toftavallen C-plan 7-manna 1
P11 » 
Ödåkra IF - Helsingborgs IF röd
  -      
14
15:00
ons
15:00    
P19, Grimsta IP 1
P19 » 
IF Brommapojkarna - Helsingborgs IF
2  -  1  
14
14:00
ons
14:00    
P17, Hammarby IP 1
P17 » 
Hammarby IF FF - Helsingborgs IF
5  -  1  
13
19:30
tis
19:30    
P15, Olympiafältet Plan 8
P15 » 
Helsingborgs IF - Kinna IF
1  -  3  
 
11
17:30
sön
17:30    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Hammarby IF - Helsingborgs IF
  -      
11
16:30
sön
16:30    
P12, Hellebæk 7
 
P12 » 
Helsingborgs IF Blå - Kirke Værløse IF
5  -  3  
11
16:00
sön
16:00    
P12, Hellebæk 6
 
P12 » 
Ølstykke FC:A1 - Helsingborgs IF
5  -  4  
11
13:00
sön
13:00    
P12, Hellebæk 4
 
P12 » 
Helsingborgs IF Rød - Humlebæk BK
2  -  1  
11
13:00
sön
13:00    
P12, Hellebæk 1
 
P12 » 
Espergærde IF:1 - Helsingborgs IF Blå
2  -  3  
11
11:55
sön
11:55    
P12, Hellebæk 6
P12 » 
Helsingborgs IF - Ramlösa Södra IF
3  -  0  
11
11:55
sön
11:55    
P12, Hellebæk 4
 
P12 » 
BK Hekla:1 - Helsingborgs IF Rød
5  -  4  
11
10:50
sön
10:50    
P12, Hellebæk 6
 
P12 » 
Dalum IF:1 - Helsingborgs IF
1  -  2  
11
09:40
sön
09:40    
P12, Hellebæk 3
 
P12 » 
Boldklubben Skjold:1 - Helsingborgs IF:Rød
0  -  3  
11
09:40
sön
09:40    
P12, Hellebæk 7
 
P12 » 
Helsingborgs IF:Blå - Boldklubben Skjold:2
3  -  0  
11
09:10
sön
09:10    
P12, Hellebæk 3
 
P12 » 
Helsingborgs IF:Blå - Hørsholm-Usserød IK
6  -  4  
11
08:00
sön
08:00    
P12, Hellebæk 2
 
P12 » 
Helsingborgs IF:Blå - BK Hekla:1
2  -  3  
11
08:00
sön
08:00    
P12, Hellebæk 5
 
P12 » 
Helsingborgs IF:Rød - IF Bytoften
7  -  0  
11
07:30
sön
07:30    
P12, Hellebæk 1
 
P12 » 
Helsingborgs IF:Rød - Snekkersten IF:1
4  -  0  
10
12:10
lör
12:10    
P12, Hellebæk 2
 
P12 » 
Holbæk B&I - Helsingborgs IF
0  -  3  
10
09:35
lör
09:35    
P12, Hellebæk 2
 
P12 » 
Helsingborgs IF - Lyngby Boldklub 1921:1
1  -  0  
07
15:00
ons
15:00    
P17, Lötens IP Konstgräs
P17 » 
IK Sirius FK - Helsingborgs IF
0  -  1  
07
15:00
ons
15:00    
P19, Lötens IP 2
P19 » 
IK Sirius FK - Helsingborgs IF
0  -  2  
 
04
15:00
sön
15:00    
P15, Klostergårdens IP plan 8
P15 » 
Lunds BK - Helsingborgs IF
3  -  1  
04
15:00
sön
15:00    
P17, Kaknäs 2
P17 » 
Djurgården - Helsingborgs IF
5  -  2  
04
14:00
sön
14:00    
P14, Kunst 1, Köpenhamn, Danmark
P14 » 
B93, Danmark - Helsingborgs IF
1  -  2  
04
13:30
sön
13:30    
P11, Övrig plats
P11 » 
Helsingborgs IF 1 - FK Karlskrona
  -      
04
11:15
sön
11:15    
P13, Bane 5
P13 » 
Helsingborgs IF - Kvarnby IK
0  -  3  
04
10:00
sön
10:00    
P11, Övrig plats
 
P11 » 
Helsingborgs IF 1 - Bröndby IF
  -      
03
19:00
lör
19:00    
P14, Kunst 1, Köpenhamn, Danmark
 
P14 » 
A27 Amager, Danmark - Helsingborgs IF
2  -  4  
03
18:00
lör
18:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Falkenbergs FF - Helsingborgs IF
  -      
03
16:00
lör
16:00    
P19, Skytteholms IP 1
P19 » 
AIK - Helsingborgs IF
4  -  2  
03
14:30
lör
14:30    
P13, Bane 4
 
P13 » 
Helsingborgs IF - Slagelse B&I
2  -  1  
03
12:00
lör
12:00    
P11, Övrig plats
 
P11 » 
Rapid Plzen - Helsingborgs IF 1
  -      
03
11:15
lör
11:15    
P13, Kunst 5
P13 » 
Helsingborgs IF - Hammarby IF
0  -  2  
03
09:30
lör
09:30    
P14, Kunst 3, Köpenhamn, Danmark
 
P14 » 
FC Honka, Finland - Helsingborgs IF
2  -  2  
03
09:00
lör
09:00    
P11, Övrig plats
 
P11 » 
Helsingborgs IF 1 - BK Friheden
  -      
03
08:00
lör
08:00    
P5,P6, Olympia
P5,P6 » 
Helsingborgs IF - Eskilscupen
  -      
03
08:00
lör
08:00    
P7, Olympia HIF
P7 » 
Eskilscupen - Helsingborgs IF
  -      
02
16:00
fre
16:00    
P14, Kunst 3, Köpenhamn, Danmark
 
P14 » 
Lilleström SK, Norge - Helsingborgs IF
0  -  3  
02
14:50
fre
14:50    
P11, Övrig plats
 
P11 » 
Helsingborgs IF 1 - Slagelse BK
  -      
02
11:00
fre
11:00    
P13, Kunst 3
P13 » 
Helsingborgs IF - B93
1  -  5  
02
08:00
fre
08:00    
P11, Övrig plats
 
P11 » 
Bröndby IF - Helsingborgs IF 1
  -      
01
19:30
tor
19:30    
P14, Kunst 2, Köpenhamn, Danmark
P14 » 
Helsingborgs IF - Gentofte-Vangede, Danmark
4  -  0  
01
18:00
tor
18:00    
P13, Kunst 5
 
P13 » 
Stabæk Fotball - Helsingborgs IF
0  -  2  
JULI 2019
 
31
19:00
ons
19:00    
P15, Olympiafältet Plan 9
P15 » 
Helsingborgs IF - Örgryte IS FF
4  -  1  
29
19:00
mån
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Örebro SK
  -      
 
28
14:00
sön
14:00    
P17, Olympiafältet Plan 8
P17 » 
Helsingborgs IF - IFK Göteborg
2  -  1  
28
14:00
sön
14:00    
P19, Olympiafältet Plan 6
P19 » 
Helsingborgs IF - IF Elfsborg
0  -  1  
27
13:45
lör
13:45    
P13, Olympiafältet Plan 7
P13 » 
Helsingborgs IF - Kvarnby IK
9  -  2  
27
12:00
lör
12:00    
P14, Lomma
P14 » 
GIF Nike - Helsingborgs IF
0  -  5  
 
20
16:00
lör
16:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
AIK - Helsingborgs IF
  -      
19
08:50
fre
08:50    
P12, Kviberg 22
P12 » 
Helsingborgs IF - B13 - BK Häcken 1
1  -  7  
18
18:40
tor
18:40    
P12, Grimbo 1
P12 » 
Sollentuna FK 2 - Helsingborgs IF - B13
0  -  4  
18
18:00
tor
18:00    
P17, Valhalla
 
P17 » 
Sirius IK - Helsingborgs IF
  -      
18
16:50
tor
16:50    
P12, Heden 5
 
P12 » 
Helsingborgs IF - B12 - FO Valesia 1
0  -  6  
18
12:40
tor
12:40    
P12, Grimbo 1
P12 » 
Onsala BK 1 - Helsingborgs IF - B13
0  -  2  
18
12:30
tor
12:30    
P12, Slättadamm 4
P12 » 
Helsingborgs IF - B12 - Västra Frölunda 1
9  -  7  
18
10:00
tor
10:00    
P17, Valhalla
P17 » 
Östersunds FK - Helsingborgs IF
  -      
17
15:20
ons
15:20    
P12, Grimbo 1
 
P12 » 
Helsingborgs IF - B13 - Altona 93 1
5  -  0  
17
13:30
ons
13:30    
P15, Gerdskenvallen 1
P15 » 
Östers IF - Helsingborgs IF
2  -  4  
17
13:00
ons
13:00    
P17, Valhalla
P17 » 
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF
  -      
17
08:50
ons
08:50    
P12, Grimbo 1
P12 » 
Helsingborgs IF - B13 - IFK Haninge
2  -  6  
16
17:00
tis
17:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Östers IF U21
  -      
16
15:00
tis
15:00    
P12, Slättadamm 2
 
P12 » 
Helsingborgs IF - B12 - European Football Academy
2  -  0  
16
13:30
tis
13:30    
P15, Mjörnvallen 1
P15 » 
IF Elfsborg - Helsingborgs IF
2  -  2  
16
12:00
tis
12:00    
P17, Heden 4
 
P17 » 
Osaka - Helsingborgs IF
  -      
16
11:40
tis
11:40    
P12, Slättadamm 3
P12 » 
GAIS - Helsingborgs IF - B13
5  -  2  
16
10:00
tis
10:00    
P12, Slättadamm 4
 
P12 » 
Helsingborgs IF - B12 - Rakvere JK Tarvas
2  -  3  
15
19:00
mån
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - IK Sirius
  -      
15
15:00
mån
15:00    
P12, Backavallen 3
P12 » 
Helsingborgs IF - B12 - Hisingsbacka FC
4  -  0  
15
15:00
mån
15:00    
P17, Valhalla IP
P17 » 
Kalmar FF - Helsingborgs IF
  -      
15
14:00
mån
14:00    
P12, Slättadamm 3
 
P12 » 
Helsingborgs IF - B13 - Southern Beach FC
1  -  2  
15
11:10
mån
11:10    
P15, Noltorpsvallen 2
 
P15 » 
Helsingborgs IF - Sollentuna
5  -  0  
15
10:00
mån
10:00    
P12, Slättadamm 2
 
P12 » 
Utpal Shanghvi Global School 1 - Helsingborgs IF - B12
0  -  6  
15
09:00
mån
09:00    
P12, Slättadamm 3
 
P12 » 
JSSL Singapore 2 - Helsingborgs IF - B13
1  -  5  
 
13
10:00
lör
10:00    
P11, Olympiafältet Plan 7
 
P11 » 
Helsingborgs IF - WFC Hawaii
  -      
08
19:00
mån
19:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
IF Elfsborg - Helsingborgs IF
  -      
JUNI 2019
 
28
18:00
fre
18:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Örebro SK - Helsingborgs IF
  -      
 
20
16:00
tor
16:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Helsingborgs IF - IFK Göteborg TRÄN.
  -      
19
19:00
ons
19:00    
P9, Olympiafältet Plan 8
P9 » 
Stattena IF - Helsingborgs IF
  -      
19
19:00
ons
19:00    
P15, Vinåvallen A
P15 » 
Vinbergs IF - Helsingborgs IF
5  -  4  
19
18:00
ons
18:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Lunds BK
4  -  1  
19
18:00
ons
18:00    
P19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
P19 » 
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF
0  -  1  
17
17:45
mån
17:45    
P7, Teknikhallen
P7 » 
Stattena IF - Helsingborgs IF
  -      
 
16
16:00
sön
16:00    
P19, Gasten IP
P19 » 
Kalmar FF - Helsingborgs IF
1  -  1  
16
15:00
sön
15:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF blå - Ljungbyheds IF
  -      
16
13:00
sön
13:00    
P11, Norrvalla IP
P11 » 
Helsingborgs IF - Eskilsminne IF
  -      
16
13:00
sön
13:00    
P13, Olympia
P13 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
2  -  5  
16
13:00
sön
13:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Kalmar FF
0  -  2  
16
11:45
sön
11:45    
P9, Rydebäcks IP
P9 » 
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå
  -      
16
11:15
sön
11:15    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Båstads GIF svart
  -      
16
11:15
sön
11:15    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Eslövs BK röd
  -      
16
11:00
sön
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P9 » 
Helsingborgs IF röd - Fortuna FF röd
  -      
16
10:30
sön
10:30    
P12, Brunnbyvallen B-plan 9-manna
P12 » 
Brunnby FF - Helsingborgs IF 2
9  -  3  
16
10:00
sön
10:00    
P8, Svalövs IP A-plan
P8 » 
Svalövs BK 1 - Helsingborgs IF vit
  -      
15
14:15
lör
14:15    
P10, Åbyvallen Klippan
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Klippans FF vit
  -      
15
14:00
lör
14:00    
P15, Ängelholms IP A-plan
P15 » 
Ängelholms FF - Helsingborgs IF
2  -  2  
15
13:00
lör
13:00    
P14, Olympiafältet Plan 6
P14 » 
Helsingborgs IF - Trelleborgs FF blå
5  -  2  
15
12:00
lör
12:00    
P12, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P12 » 
Ramlösa Södra IF svart - Helsingborgs IF 1
6  -  1  
15
11:00
lör
11:00    
P8, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
P8 » 
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF svart
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P8, Toftavallen B-plan 7-manna 1
P8 » 
Ödåkra IF - Helsingborgs IF orange
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P9, Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
P9 » 
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF röd
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P9, Ulkavallen IP B-plan 7-manna
P9 » 
Borstahusens BK röd - Helsingborgs IF svart
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P11, Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
P11 » 
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF vit
  -      
14
19:00
fre
19:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P9 » 
Helsingborgs IF blå - Hittarps IK blå
  -      
14
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 7
P10 » 
Helsingborgs Röd - Vikens IK Blå
  -      
14
18:00
fre
18:00    
P11, Rydebäcks IP
P11 » 
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå
  -      
12
19:30
ons
19:30    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF 2 - Eskilsminne IF vit
2  -  2  
 
09
15:00
sön
15:00    
P13, Furehov IP Plan 4
P13 » 
Åhus Horna BK - Helsingborgs IF
4  -  0  
09
13:00
sön
13:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Dösjöbro IF röd
  -      
09
13:00
sön
13:00    
P17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
P17 » 
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF
0  -  2  
09
11:00
sön
11:00    
P10, Västergårds IP 2
P10 » 
Eskilsminne IF blå - Helsingborgs IF röd
  -      
09
11:00
sön
11:00    
P12, Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
P12 » 
Lunds BK blå - Helsingborgs IF röd
  -      
09
10:00
sön
10:00    
P10, Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
P10 » 
FC Kopparmöllan - Helsingborgs IF blå
  -      
08
15:00
lör
15:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF vit - Gantofta IF
  -      
08
15:00
lör
15:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P8 » 
Helsingborgs IF orange - Ängelholms FF blå
  -      
08
14:00
lör
14:00    
P19, Olympiafältet Plan 5
P19 » 
Helsingborgs IF - Åtvidabergs FF
6  -  1  
08
13:00
lör
13:00    
P14, Landskrona IP C-plan
P14 » 
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF
3  -  2  
08
11:00
lör
11:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A
P8 » 
Helsingborgs IF svart - Ramlösa Södra IF vit
  -      
08
11:00
lör
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Åstorps FF vit
  -      
08
11:00
lör
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P11 » 
Helsingborgs IF vit - Eskilsminne IF gul
  -      
08
10:00
lör
10:00    
P10, Örebäcksvallen A-plan
P10 » 
Båstads GIF - Helsingborgs IF Röd
  -      
08
10:00
lör
10:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF 2 - Hittarps IK röd
2  -  4  
08
09:30
lör
09:30    
P7, Västergård
P7 » 
Blandat - Helsingborgs IF
  -      
07
19:00
fre
19:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P9 » 
Helsingborgs IF blå - Landskrona BoIS
  -      
07
18:30
fre
18:30    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF 1 - Vikens IK blå
3  -  2  
06
13:00
tor
13:00    
P15, Olympiafältet Plan 8
P15 » 
Helsingborgs IF - GAIS
7  -  0  
06
12:00
tor
12:00    
P14, Sandskogens IP B-plan
P14 » 
Ystads IF FF vit - Helsingborgs IF
4  -  0  
 
02
17:30
sön
17:30    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF
  -      
02
14:40
sön
14:40    
P12, Olympiafältet Plan 7
P12 » 
Helsingborgs IF - IFK Hässleholm
  -      
02
13:30
sön
13:30    
P12, Olympiafältet Plan 7
P12 » 
Helsingborgs IF - IFK Hässleholm
  -      
02
13:00
sön
13:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - BK Häcken
0  -  2  
02
11:00
sön
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF vit - IF Lödde svart
  -      
01
13:00
lör
13:00    
P19, ÖIS-gården 1 Gräs
P19 » 
Örgryte IS FF - Helsingborgs IF
1  -  2  
01
12:00
lör
12:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Helsingborg City FC svart - Helsingborgs IF röd
  -      
01
10:30
lör
10:30    
P7, Bjärshögs IP, Åstorp
P7 » 
Blandat - Helsingborgs IF
  -      
01
10:00
lör
10:00    
P11, Norrvalla IP
P11 » 
KBK Cup - Helsingborgs IF BLÅ
  -      
01
09:40
lör
09:40    
P14, Esbjerg, Danmark
 
P14 » 
AB, Danmark - Helsingborgs IF
0  -  2  
01
09:30
lör
09:30    
P11, Norrvalla IP
P11 » 
KBK Cup - Helsingborgs IF VIT
  -      
01
09:30
lör
09:30    
P11, Norrvalla IP
P11 » 
KBK Cup - Helsingborgs IF RÖD
  -      
01
08:30
lör
08:30    
P13, Bane 02
P13 » 
Kolding IF - Helsingborgs IF
3  -  1  
MAJ 2019
 
31
15:20
fre
15:20    
P13, Bane 03
P13 » 
Ledøje-Smørum - Helsingborgs IF
1  -  5  
31
14:10
fre
14:10    
P14, Bane 04, Esbjerg, Danmark
 
P14 » 
Kolding IF, Danmark - Helsingborgs IF
1  -  3  
31
10:40
fre
10:40    
P13, Bane 03
 
P13 » 
Svendborg fB - Helsingborgs IF
2  -  2  
31
09:30
fre
09:30    
P14, Opvisning, Esbjerg, Danmark
 
P14 » 
FC Roskilde, Danmark - Helsingborgs IF
0  -  0  
30
17:40
tor
17:40    
P13, Bane 04
P13 » 
Helsingborgs IF - Viking FK
0  -  2  
30
14:10
tor
14:10    
P14, Bane 06, Esbjerg, Danmark
 
P14 » 
Helsingborgs IF - Sundby Bk/Frem. Danmark
4  -  1  
30
13:00
tor
13:00    
P13, Bane 02
P13 » 
AC Horsens - Helsingborgs IF
2  -  2  
29
20:20
ons
20:20    
P14, Bane 09, Esbjerg, Danmark
 
P14 » 
Helsingborgs IF - Næstved IF, Danmark
0  -  0  
29
19:10
ons
19:10    
P13, Bane 06
 
P13 » 
Helsingborgs IF - FC Roskilde
3  -  0  
28
17:00
tis
17:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Kalmar FF U21
  -      
 
26
16:00
sön
16:00    
P15, Valhalla 1 Konstgräs
P15 » 
Qviding FIF - Helsingborgs IF
4  -  0  
26
13:00
sön
13:00    
P13, Olympiafältet Plan 7
P13 » 
Helsingborgs IF - Högaborgs BK
7  -  1  
26
13:00
sön
13:00    
P17, Halmstad Arena P2
P17 » 
Halmstads BK - Helsingborgs IF
3  -  1  
26
11:00
sön
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P9 » 
Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF blå
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P8, Västergårds IP 12
P8 » 
Eskilsminne IF blå - Helsingborgs IF orange
  -      
25
18:00
lör
18:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Falkenberg FF
  -      
25
15:00
lör
15:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF svart - Borstahusens BK röd
  -      
25
13:00
lör
13:00    
P14, Olympiafältet Plan 9
P14 » 
Helsingborgs IF - BK Höllviken
3  -  2  
25
13:00
lör
13:00    
P19, Olympiafältet Plan 5
P19 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
3  -  0  
25
12:00
lör
12:00    
P11, Laröds IP plan 6 bollfält
P11 » 
Hittarps IK - Helsingborgs IF blå
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A
P8 » 
Helsingborgs IF svart - Munka Ljungby IF röd
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P8, Häljarps IP, konstgräs 5-manna 2
P8 » 
Häljarps IF - Helsingborgs IF vit
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P12, Hjärnarpsvallen A-plan 9-manna
P12 » 
Hjärnarps GIF - Helsingborgs IF 2
3  -  13
25
09:30
lör
09:30    
P7, Västergård
P7 » 
Blandat - Helsingborgs IF
  -      
24
19:00
fre
19:00    
P9, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF svart - Helsingborgs IF svart
  -      
24
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Högaborgs BK
  -      
24
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 7
P10 » 
Helsingborgs IF Röd - Helsingborgs IF Svart
  -      
24
19:00
fre
19:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Ramlösa Södra IF blå
  -      
24
19:00
fre
19:00    
P12, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF 2 - Spanska Akademin FF gul
4  -  7  
24
18:30
fre
18:30    
P12, Olympiafältet Plan 8
P12 » 
Helsingborgs IF 1 - Ängelholms FF gul
4  -  2  
22
19:30
ons
19:30    
P15, Olympiafältet Plan 6
P15 » 
Helsingborgs IF - Husie IF
3  -  5  
20
17:00
mån
17:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
BK Häcken U21 - Helsingborgs IF
  -      
 
19
15:00
sön
15:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P8 » 
Helsingborgs IF vit - Borstahusens BK
  -      
19
15:00
sön
15:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Örebro SK FK
2  -  1  
19
13:30
sön
13:30    
P12, Olympiafältet Plan 10
 
P12 » 
Helsingborgs IF - FC Nordsjælland
1  -  2  
19
13:00
sön
13:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Eskilsminne IF gul
  -      
19
11:45
sön
11:45    
P8, Rydebäcks IP
P8 » 
Fortuna FF vit - Helsingborgs IF svart
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P8 » 
Helsingborgs IF orange - Munka Ljungby IF blå
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P9, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P9 » 
Ramlösa Södra IF blå - Helsingborgs IF blå
  -      
18
16:00
lör
16:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
AFC Eskilstuna - Helsingborgs IF
  -      
18
14:00
lör
14:00    
P13, Ivar Perssons Arena A-Plan
P13 » 
Vankiva IF - Helsingborgs IF
6  -  3  
18
14:00
lör
14:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P14 » 
Ängelholms FF - Helsingborgs IF
0  -  1  
18
14:00
lör
14:00    
P19, Myresjöhus Arena 1
P19 » 
Östers IF - Helsingborgs IF
2  -  0  
18
13:00
lör
13:00    
P15, Olympiafältet Plan 8
P15 » 
Helsingborgs IF - Halmstads BK
2  -  5  
18
11:30
lör
11:30    
P9, Västergårds IP 6
P9 » 
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF svart
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P10, Uggleplan, Perstorp B-plan
P10 » 
Perstorp Bälinge IK vit - Helsingborgs IF blå
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborg City FC - Helsingborgs IF röd
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF 2 - Ekets GoIF
3  -  3  
18
10:00
lör
10:00    
P9, Västergårds IP 12
P9 » 
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF röd
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P10, Ulkavallen IP Plan B
P10 » 
Borstahusens BK Röd - Helsingborgs IF Röd
  -      
17
19:00
fre
19:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 6
P9 » 
Helsingborgs IF svart - IK Wormo blå
  -      
17
19:00
fre
19:00    
P12, Laröds IP plan 2 konstgräs
P12 » 
Hittarps IK vit - Helsingborgs IF 1
2  -  3  
15
19:00
ons
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - AIK
  -      
15
19:00
ons
19:00    
P15, Malmö Stadionområdet gräs
P15 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
  -      
 
12
16:30
sön
16:30    
P13, Österås IP G-Plan
P13 » 
IFK Hässleholm - Helsingborgs IF
3  -  4  
12
16:00
sön
16:00    
P17, Östgötaporten
P17 » 
IFK Norrköping FK - Helsingborgs IF
1  -  2  
12
15:00
sön
15:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P9 » 
Helsingborgs IF blå - Helsingborgs IF röd
  -      
12
15:00
sön
15:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P9 » 
Helsingborgs IF blå - Helsingborgs IF röd
  -      
12
14:00
sön
14:00    
P12, Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
P12 » 
Dösjöbro IF röd - Helsingborgs IF röd
  -      
12
13:00
sön
13:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Eslövs BK röd
  -      
12
11:00
sön
11:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P8 » 
Helsingborgs IF svart - Åstorps FF blå
  -      
12
11:00
sön
11:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P8 » 
Helsingborgs IF orange - Allerums GIF blå
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P9, Landskrona IP D-plan 7-manna
P9 » 
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF svart
  -      
11
16:00
lör
16:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Kalmar FF - Helsingborgs IF
  -      
11
14:00
lör
14:00    
P11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm
P11 » 
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF blå
  -      
11
14:00
lör
14:00    
P15, Viskavallen A
P15 » 
Kinna IF - Helsingborgs IF
4  -  2  
11
13:00
lör
13:00    
P14, Olympiafältet Plan 9
P14 » 
Helsingborgs IF - Högaborgs BK 1
7  -  0  
11
13:00
lör
13:00    
P19, Olympiafältet Plan 5
P19 » 
Helsingborgs IF - IFK Värnamo
2  -  1  
11
11:00
lör
11:00    
P11, Landskrona IP D-plan 7-manna
P11 » 
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF vit
  -      
11
10:50
lör
10:50    
P12, Halmstad Arena
P12 » 
Halmstads BK - Helsingborgs IF Röd
  -      
11
10:00
lör
10:00    
P8, Råå IP C-plan 5-manna
P8 » 
Råå IF vit - Helsingborgs IF vit
  -      
11
10:00
lör
10:00    
P12, Halmstad Arena
P12 » 
Halmstads BK - Helsingborgs IF Blå
  -      
11
09:30
lör
09:30    
P7, Västergårds IP
 
P7 » 
Blandat - Helsingborgs IF
  -      
10
19:00
fre
19:00    
P9, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF svart - Helsingborgs IF svart
  -      
10
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF blå - Hittarps IK svart
  -      
10
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 7
P10 » 
Helsingborgs IF Röd - Helsingborgs IF Vit
  -      
10
19:00
fre
19:00    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF 1 - Borstahusens BK 1
3  -  2  
10
17:45
fre
17:45    
P10, Vejby IP 7-manna
P10 » 
Vejby IF - Helsingborgs IF röd
  -      
07
17:00
tis
17:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Falkenbergs FF U21 - Helsingborgs IF
  -      
06
19:00
mån
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Djurgården IF
  -      
 
05
15:00
sön
15:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P8 » 
Helsingborgs IF vit - Fortuna FF svart
  -      
05
15:00
sön
15:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P9 » 
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK blå
  -      
05
15:00
sön
15:00    
P13, Olympiafältet Plan 7
P13 » 
Helsingborgs IF - Ramlösa Södra IF
4  -  2  
05
14:00
sön
14:00    
P12, Odenvallen, Röstånga
P12 » 
Ljungbyheds IF/Röstånga IS - Helsingborgs IF 2
8  -  5  
05
13:15
sön
13:15    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF svart - IK Wormo blå
  -      
05
13:15
sön
13:15    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF vit - Spanska Akademin FF
  -      
05
12:00
sön
12:00    
P11, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
P11 » 
Lunds BK blå - Helsingborgs IF blå
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF blå
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P8, Råå IP C-plan 5-manna
P8 » 
Råå IF ljusblå - Helsingborgs IF svart
  -      
05
09:30
sön
09:30    
P10, Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
P10 » 
Höganäs BK vit - Helsingborgs IF blå
  -      
04
14:00
lör
14:00    
P19, Borås Arena
P19 » 
IF Elfsborg - Helsingborgs IF
2  -  1  
04
13:00
lör
13:00    
P15, Olympiafältet Plan 8
P15 » 
Helsingborgs IF - Lunds BK
5  -  0  
04
12:00
lör
12:00    
P12, Landskrona IP I-plan 9-manna
P12 » 
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF 1
2  -  5  
04
11:30
lör
11:30    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A
P8 » 
Kullavägens BK blå - Helsingborgs IF orange
  -      
04
11:00
lör
11:00    
P10, Västergårds IP plan 4
P10 » 
Eskilsminne IF Gul - Helsingborgs IF Röd
  -      
04
10:00
lör
10:00    
P9, Västergårds IP 12
P9 » 
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF blå
  -      
03
19:00
fre
19:00    
P9, Norrvalla IP
P9 » 
Helsingborgs IF svart - Eskilsminne IF gul
  -      
03
19:00
fre
19:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK röd
  -      
03
18:30
fre
18:30    
P12, Malmö stadion, plan 9
P12 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
  -      
03
17:30
fre
17:30    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Helsingborg City FC svart
  -      
02
19:00
tor
19:00    
P14, Västergårds IP 7, konstgräs
P14 » 
Eskilsminne IF 1 - Helsingborgs IF
1  -  2  
02
18:00
tor
18:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF
0  -  1  
01
13:00
ons
13:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF U21
  -      
APRIL 2019
 
29
19:00
mån
19:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Östersund - Helsingborgs IF
  -      
 
28
17:30
sön
17:30    
P13, Wä IP A-Plan
P13 » 
Wä IF - Helsingborgs IF
8  -  4  
28
16:00
sön
16:00    
P17, Thordengården
P17 » 
IK Oddevold - Helsingborgs IF
1  -  5  
28
15:00
sön
15:00    
P10, Exercisfältet
P10 » 
IK Wormo Blå - Helsingborgs IF Röd
  -      
28
15:00
sön
15:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF blå - Skånes Fagerhults IF
  -      
28
11:45
sön
11:45    
P9, Rydebäcks IP
P9 » 
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF röd
  -      
28
11:00
sön
11:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF orange - Hittarps IK svart
  -      
28
11:00
sön
11:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P8 » 
Helsingborgs IF svart - Svalövs BK 2
  -      
28
11:00
sön
11:00    
P9, Vikvalla B-plan 7-manna 1
P9 » 
Vikens IK blå - Helsingborgs IF svart
  -      
28
11:00
sön
11:00    
P11, Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
P11 » 
Perstorp Bälinge IK - Helsingborgs IF blå
  -      
28
10:00
sön
10:00    
P9, Landskrona IP D-plan 7-manna
P9 » 
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF svart
  -      
28
09:30
sön
09:30    
P9, Laröds IP plan 5 bollfält
P9 » 
Hittarps IK blå - Helsingborgs IF blå
  -      
27
15:30
lör
15:30    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF 2 - Jonstorps IF FK
8  -  1  
27
15:15
lör
15:15    
P15, Hammarviken Arena
P15 » 
Örgryte IS FF - Helsingborgs IF
2  -  0  
27
13:00
lör
13:00    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF 1 - Eskilsminne IF gul
5  -  1  
27
13:00
lör
13:00    
P14, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
P14 » 
Helsingborgs IF - IFK Hässleholm
1  -  6  
27
13:00
lör
13:00    
P19, Olympiafältet Plan 5
P19 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF
1  -  3  
27
11:00
lör
11:00    
P10, Toftavallen C-plan 7-manna 2
P10 » 
Ödåkra IF - Helsingborgs IF röd
  -      
27
09:30
lör
09:30    
P11, Laröds IP plan 6 bollfält
P11 » 
Hittarps IK - Helsingborgs IF vit
  -      
26
19:00
fre
19:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF svart - Båstads GIF svart
  -      
26
19:00
fre
19:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Fortuna FF röd
  -      
26
18:00
fre
18:00    
P8, Teckomatorps IP, konstgräs 5-manna
P8 » 
Teckomatorps SK - Helsingborgs IF vit
  -      
25
10:15
tor
10:15    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - GIF Sundsvall
  -      
24
19:00
ons
19:00    
P15, Österås IP A-plan
P15 » 
IFK Hässleholm - Helsingborgs IF
0  -  3  
22
15:00
mån
15:00    
A/U21, Olympiafältet Plan 9
A/U21 » 
IFK Göteborg - Helsingborgs IF
  -      
22
15:00
mån
15:00    
P10, Olympiafältet Plan 7
P10 » 
Helsingborgs IF Röd - Landskrona BOIS
  -      
22
15:00
mån
15:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Häljarps IF 1
  -      
22
14:30
mån
14:30    
P12, Husarängens IP plan 2 7-manna 1
P12 » 
Eslövs BK röd - Helsingborgs IF röd
  -      
22
11:15
mån
11:15    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF svart - Eskilsminne IF gul
  -      
22
11:00
mån
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF vit - Ängelholms FF gul
  -      
22
10:00
mån
10:00    
P8, Ryvallen A-plan 7-manna 1
P8 » 
Allerums GIF vit - Helsingborgs IF svart
  -      
 
21
15:00
sön
15:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P9 » 
Helsingborgs IF blå - Fortuna FF röd
  -      
21
15:00
sön
15:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P9 » 
Helsingborgs IF röd - Landskrona BoIS
  -      
21
15:00
sön
15:00    
P13, Olympiafältet Plan 7
P13 » 
Helsingborgs IF - Kristianstad FC
5  -  6  
21
13:00
sön
13:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Örgryte IS FF
3  -  2  
21
11:00
sön
11:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P8 » 
Helsingborgs IF vit - Ängelholms FF vit
  -      
20
14:00
lör
14:00    
P12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P12 » 
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF 2
4  -  5  
20
11:30
lör
11:30    
P8, Örebäcksvallen konstgräs
P8 » 
Båstads GIF - Helsingborgs IF orange
  -      
20
11:00
lör
11:00    
P10, Hyllinge IP B-plan 7-manna 1
P10 » 
Hyllinge GIF - Helsingborgs IF blå
  -      
20
10:30
lör
10:30    
P11, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P11 » 
IF Lödde svart - Helsingborgs IF blå
  -      
19
13:00
fre
13:00    
P15, Olympiafältet Plan 6
P15 » 
Helsingborgs IF - Vinbergs IF
5  -  0  
19
10:00
fre
10:00    
P12, Bjärshögs IP Plan 3 9-manna
P12 » 
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF 1
7  -  1  
18
17:45
tor
17:45    
P11, Örbyvallen A-plan 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Fortuna FF röd
  -      
17
18:30
ons
18:30    
P19, Kamratgården 2 hybrid
P19 » 
IFK Göteborg - Helsingborgs IF
2  -  1  
15
19:00
mån
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Hammarby IF
  -      
 
14
15:00
sön
15:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF blå - Klippans FF grön
  -      
14
13:00
sön
13:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Lunds BK blå
  -      
14
13:00
sön
13:00    
P19, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P19 » 
Helsingborgs IF - Mjällby AIF
1  -  1  
14
12:00
sön
12:00    
P11, Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
P11 » 
Perstorp Bälinge IK - Helsingborgs IF vit
  -      
14
11:00
sön
11:00    
P9, Vikvalla B-plan 7-manna 1
P9 » 
Vikens IK blå - Helsingborgs IF svart
  -      
14
11:00
sön
11:00    
P13, Strandängens IP C-Plan
P13 » 
IFÖ Bromölla - Helsingborgs IF
3  -  4  
14
10:30
sön
10:30    
P10, Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
P10 » 
Höganäs BK blå - Helsingborgs IF röd
  -      
14
09:30
sön
09:30    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Fortuna FF röd
  -      
13
14:00
lör
14:00    
P17, Kviberg 5 konstgräs
P17 » 
IFK Göteborg - Helsingborgs IF
5  -  0  
13
13:15
lör
13:15    
P12, Prioritet Serneke Arena
P12 » 
IFK Göteborg - Helsingborgs IF
  -      
13
13:00
lör
13:00    
P11, Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
P11 » 
Dösjöbro IF röd - Helsingborgs IF blå
  -      
13
13:00
lör
13:00    
P14, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
P14 » 
Helsingborgs IF - Hässleholms IF
3  -  5  
13
13:00
lör
13:00    
P15, Olympiafältet Plan 9
P15 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
4  -  1  
13
11:30
lör
11:30    
P10, Västergårds IP plan 4
P10 » 
Eskilsminne IF Blå - Helsingborgs IF Röd
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P8, Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
P8 » 
Glumslövs FF grön - Helsingborgs IF vit
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P9, Västergårds IP 4
P9 » 
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF svart
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P9, Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
P9 » 
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF blå
  -      
12
19:00
fre
19:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P8 » 
Helsingborgs IF svart - Hittarps IK vit
  -      
12
19:00
fre
19:00    
P8, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 » 
Helsingborgs IF orange - Åstorps FF vit
  -      
08
16:00
mån
16:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
IFK Göteborg U21 - Helsingborgs IF
  -      
 
07
13:00
sön
13:00    
P11, Klostergårdens IP
P11 » 
LUNDS BK 7-MANNA KICKOFF - Helsingborgs IF
  -      
07
13:00
sön
13:00    
P17, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P17 » 
Helsingborgs IF - IF Elfsborg
3  -  5  
07
12:00
sön
12:00    
P11, Klostergårdens IP,Stattenavägen 27, Lund
P11 » 
Lunds Bk Kick Off cup - Helsingborgs IF
  -      
07
10:30
sön
10:30    
P12, Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
P12 » 
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF 2
2  -  2  
06
16:15
lör
16:15    
P15, Gaisgården 2 Konstgräs 1
P15 » 
GAIS - Helsingborgs IF
2  -  2  
06
16:00
lör
16:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
BK Häcken - Helsingborgs IF
  -      
06
15:00
lör
15:00    
P12, Fridaskolans KG, Göteborg
P12 » 
IFK Trollhättan - Helsingborgs IF
10  -  4  
06
15:00
lör
15:00    
P13, Olympiafältet Plan 10
P13 » 
Helsingborgs IF - Vellinge IF
0  -  2  
06
13:40
lör
13:40    
P12, Fridaskolans KG, Göteborg
P12 » 
IFK Trollhättan - Helsingborgs IF
2  -  3  
06
12:35
lör
12:35    
P9, Exercisfältet
P9 » 
IK Wormo - Helsingborgs IF
  -      
06
12:20
lör
12:20    
P12, Fridaskolans KG, Göteborg
 
P12 » 
Kärra Dragons FC - Helsingborgs IF
4  -  2  
06
11:25
lör
11:25    
P9, Exercisfältet
P9 » 
Landskrona BOIS - Helsingborgs IF
  -      
06
11:00
lör
11:00    
P12, Fridaskolans KG, Göteborg
 
P12 » 
Kärra Dragons FC - Helsingborgs IF
2  -  0  
06
10:15
lör
10:15    
P9, Exercisfältet
P9 » 
IK Wormo - Helsingborgs IF
  -      
05
18:00
fre
18:00    
P19, Halmstad Arena P6
P19 » 
Halmstads BK - Helsingborgs IF
2  -  3  
02
17:15
tis
17:15    
P11, HIF-hallen
P11 » 
Helsingborgs IF - Eskilsminnes IF
  -      
MARS 2019
 
31
17:30
sön
17:30    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - IFK Norrköping A
  -      
31
12:30
sön
12:30    
P12, Olympiafältet Plan 7
 
P12 » 
Helsingborgs IF - BSV af 2016
2  -  1  
31
11:00
sön
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 7
 
P12 » 
Helsingborgs IF - BSV af 2016
1  -  1  
31
11:00
sön
11:00    
P15, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
P15 » 
Helsingborgs IF - Linero IF
7  -  1  
30
14:15
lör
14:15    
P11, Trelleborg, HIF Röd
 
P11 » 
- Helsingborgs IF Röd
  -      
30
14:00
lör
14:00    
P14, Bane 12, Danmark
P14 » 
Kalmar FF - Helsingborgs IF
3  -  2  
30
14:00
lör
14:00    
P17, Stora Valla
P17 » 
Degerfors IF - Helsingborgs IF
0  -  5  
30
13:00
lör
13:00    
P19, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P19 » 
Helsingborgs IF - BK Häcken
1  -  1  
30
11:00
lör
11:00    
P13, Bröndby Stadion Plan 10
P13 » 
Brøndby IF - Helsingborgs IF
8  -  2  
30
11:00
lör
11:00    
P14, Bane 12, Danmark
 
P14 » 
Bröndby, Danmark - Helsingborgs IF
1  -  0  
30
10:30
lör
10:30    
P9, Norrvalla IP
P9 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF
  -      
30
10:30
lör
10:30    
P9, Norrvalla IP
P9 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF
  -      
30
10:30
lör
10:30    
P9, Norrvalla IP
P9 » 
Helsingborgs IF - IK Wormo
  -      
30
10:00
lör
10:00    
P12, Bunkeflo IP (Brovallen)
P12 » 
LB07 - Helsingborgs IF
  -      
30
09:45
lör
09:45    
P11, Trelleborg, HIF Blå
 
P11 » 
- Helsingborgs IF Blå
  -      
27
17:00
ons
17:00    
P11, Laröds IP
P11 » 
Hittarps IK - Helsingborgs IF
  -      
26
17:00
tis
17:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - IF Elfsborg U21
  -      
 
23
12:50
lör
12:50    
P11, Landskrona IP
P11 » 
GIF Nike & Furulunds IK - VINTERCUPEN - Helsingborgs IF Röd
  -      
23
12:30
lör
12:30    
P9, Nyatorp-Gustavsfält, Halmstad
P9 » 
Halmstads BK - Helsingborgs IF
  -      
23
11:30
lör
11:30    
P12, Bunkeflo IP (Brovallen)
P12 » 
LB07 - Helsingborgs IF 2
  -      
23
11:00
lör
11:00    
P9, Nyatorp-Gustavsfält, Halmstad
P9 » 
Halmstads BK - Helsingborgs IF
  -      
23
11:00
lör
11:00    
P11, Landskrona IP
P11 » 
Lilla Torg FF & ÄFF - VINTERCUPEN - Helsingborgs IF Blå
  -      
23
11:00
lör
11:00    
P12, Bunkeflo IP (Brovallen)
P12 » 
LB07 - Helsingborgs IF 1
  -      
23
09:15
lör
09:15    
P10, Vikvalla
P10 » 
Viken - Helsingborgs IF
  -      
21
18:30
tor
18:30    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - FC Köpenhamn A
  -      
 
17
15:00
sön
15:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Värnamo A
  -      
17
12:30
sön
12:30    
P12, Olympiafältet Plan 10
P12 » 
Helsingborgs IF - FC Trelleborg
1  -  0  
17
11:30
sön
11:30    
P10, Olympiafältet Plan 7
P10 » 
Helsingborgs IF - Stattena IF
  -      
17
11:00
sön
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 10
P12 » 
Helsingborgs IF - FC Trelleborg
5  -  3  
17
11:00
sön
11:00    
P13, Filborna IP
P13 » 
Helsingborgs IF - FC Bellevue
6  -  2  
17
10:00
sön
10:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 - VINTERCUPEN
P11 » 
Helsingborgs IF - IF Lödde
  -      
17
10:00
sön
10:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 - VINTERCUPEN
P11 » 
Helsingborgs IF - Lilla Torg FF
  -      
16
15:00
lör
15:00    
P17, Övrig plats
P17 » 
Malmö FF (U17) - Helsingborgs IF (U17)
5  -  3  
16
14:30
lör
14:30    
P19, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P19 » 
Helsingborgs IF (U19) - BK Häcken (U19)
1  -  1  
16
14:00
lör
14:00    
P15, Gothia Park konstgräs
P15 » 
BK Häcken (U16) - Helsingborgs IF (U16)
4  -  0  
16
13:00
lör
13:00    
P10, Borgeby IP
P10 » 
Bjärreds IF Röd - Helsingborgs IF Röd
  -      
16
12:45
lör
12:45    
P12, Höllvikens IP
P12 » 
BK Höllviken - Helsingborgs IF
  -      
16
12:00
lör
12:00    
P9, Norrvalla IP Plan 2
P9 » 
Helsingborgs IF - BK Astrio
  -      
16
12:00
lör
12:00    
P14, Övrig plats
P14 » 
Vellinge IF - Helsingborgs IF
1  -  4  
16
11:30
lör
11:30    
P12, Höllvikens IP
P12 » 
BK Höllviken - Helsingborgs IF
  -      
16
10:30
lör
10:30    
P9, Norrvalla IP Plan 2
P9 » 
Helsingborgs IF - BK Astrio
  -      
16
10:30
lör
10:30    
P9, Norrvalla IP Plan 2
P9 » 
Helsingborgs IF - BK Astrio
  -      
15
19:00
fre
19:00    
P15, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
P15 » 
Helsingborgs IF (U16) - FK Karlskrona (U16)
2  -  4  
13
19:00
ons
19:00    
P15, Övrig plats
P15 » 
Ängelholms FF (U16) - Helsingborgs IF (U16)
1  -  1  
 
10
15:00
sön
15:00    
P13, Övrig plats
 
P13 » 
Lyngby BK - Helsingborgs IF
3  -  1  
10
13:00
sön
13:00    
P17, Gasten IP
P17 » 
Kalmar FF (U17) - Helsingborgs IF (U17)
2  -  5  
10
13:00
sön
13:00    
P19, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P19 » 
Helsingborgs IF (U19) - Halmstads BK (U19)
2  -  2  
10
12:00
sön
12:00    
P10, Heden
P10 » 
Ramlösa - Helsingborgs IF
  -      
10
12:00
sön
12:00    
P11, Landskrona IP
P11 » 
Landskrona Bois - Helsingborgs IF
  -      
10
12:00
sön
12:00    
P14, Danmark
 
P14 » 
Lyngby BK - Helsingborgs IF
1  -  0  
10
11:00
sön
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 10
P12 » 
Helsingborgs IF - Kristianstad FC
1  -  3  
09
13:00
lör
13:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
FC Moutier A - Helsingborgs IF
  -      
09
12:30
lör
12:30    
P12, Olympiafältet Plan 7
P12 » 
Helsingborgs IF - IFK Ystad FK
7  -  4  
09
11:30
lör
11:30    
P9, Malmö Stadionområdet plan 10
P9 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
  -      
09
11:00
lör
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 7
P12 » 
Helsingborgs IF - Kulladals FF Vit
5  -  3  
09
10:00
lör
10:00    
P9, Malmö Stadionområdet plan 10
P9 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P10, Norrvalla IP
P10 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF
  -      
05
18:30
tis
18:30    
P19, Farum
P19 » 
FC Nordsjälland - Helsingborgs IF
  -      
 
03
13:00
sön
13:00    
P12, Olympiafältet Plan 7
 
P12 » 
Helsingborgs IF - KFUM´s Boldklub Roskilde
0  -  2  
03
12:00
sön
12:00    
P17, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P17 » 
Helsingborgs IF (U17) - FK Karlskrona (U17)
1  -  1  
03
11:30
sön
11:30    
P12, Olympiafältet Plan 7
 
P12 » 
Helsingborgs IF - KFUM´s Boldklub Roskilde
11  -  0  
03
10:30
sön
10:30    
P10, Laröd IP
P10 » 
Hittarps IK Vit - Helsingborgs IF
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P10, Olympiafältet Plan 7
P10 » 
Helsingborgs IF - Hittarps IK Svart
  -      
02
15:00
lör
15:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Lilleström SK - Helsingborgs IF
  -      
02
15:00
lör
15:00    
P11, Laröds IP - VINTERCUPEN
P11 » 
Hittarps IK - Helsingborgs IF
  -      
02
14:15
lör
14:15    
P15, Olympiafältet Plan 10
 
P15 » 
Helsingborgs IF - HB Køge
  -      
02
13:00
lör
13:00    
P19, Hammarviken Arena
P19 » 
Örgryte IS FF (U19) - Helsingborgs IF (U19)
3  -  0  
02
12:00
lör
12:00    
P12, Bunkeflo IP
P12 » 
LB07 - Helsingborgs IF
2  -  4  
02
12:00
lör
12:00    
P12, Staffansvallen
P12 » 
Staffanstorp United - Helsingborgs IF
3  -  1  
02
12:00
lör
12:00    
P14, Olympiafältet Plan 10
 
P14 » 
Helsingborgs IF - HB Köge
4  -  0  
02
11:15
lör
11:15    
P9, Glumslövs IP
P9 » 
Glumslövs FF - Helsingborgs IF
  -      
02
10:30
lör
10:30    
P11, Lomma IP - VINTERCUPEN
P11 » 
GIF Nike - Helsingborgs IF
  -      
02
10:00
lör
10:00    
P9, Glumslövs IP
P9 » 
Glumslövs FF - Helsingborgs IF
  -      
02
10:00
lör
10:00    
P13, Olympiafältet Plan 7
P13 » 
Helsingborgs IF - Køge
4  -  3  
FEBRUARI 2019
 
27
18:00
ons
18:00    
P19, Övrig plats
P19 » 
Malmö FF (U19) - Helsingborgs IF (U19)
5  -  3  
 
24
13:00
sön
13:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Kalmar FF - Helsingborgs IF
  -      
24
10:00
sön
10:00    
P13, Övrig plats
P13 » 
Halmstad BK - Helsingborgs IF
1  -  6  
23
14:30
lör
14:30    
P14, Konstplan 4, Fredriksberg, Danmark
 
P14 » 
NFC - Helsingborgs IF
2  -  2  
23
13:00
lör
13:00    
P19, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P19 » 
Helsingborgs IF (U19) - IFK Göteborg (U19)
1  -  2  
23
12:30
lör
12:30    
P14, Konstplan 4, Fredriksberg, Danmark
 
P14 » 
FA2000 - Helsingborgs IF
1  -  5  
22
18:30
fre
18:30    
P17, Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
P17 » 
IF Limhamn Bunkeflo (U17) - Helsingborgs IF (U17)
1  -  4  
21
18:00
tor
18:00    
P15, Malmö IP
P15 » 
FC Rosengård - Helsingborgs IF
  -      
 
17
12:30
sön
12:30    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Hittarp IK U21
  -      
17
11:00
sön
11:00    
P13, Bäckagårdens IP
P13 » 
Kvarnby IK - Helsingborgs IF
1  -  3  
16
14:00
lör
14:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Trelleborgs FF
  -      
16
14:00
lör
14:00    
P9, Vikvalla
P9 » 
Vikens IK - Helsingborgs IF
  -      
16
13:00
lör
13:00    
P9, Vikvalla
P9 » 
Vikens ik - Helsingborgs IF
  -      
16
13:00
lör
13:00    
P9, Vikvalla
P9 » 
Vikens IK - Helsingborgs IF
  -      
16
13:00
lör
13:00    
P19, Olympiafältet Plan 10
 
P19 » 
Helsingborgs IF - Lyngby BK
  -      
16
11:30
lör
11:30    
P14, Danmark
P14 » 
B93 - Helsingborgs IF
6  -  1  
16
09:30
lör
09:30    
P12, Olympiafältet Plan 7
P12 » 
Helsingborgs IF - Eskilsminne IF
9  -  3  
15
19:30
fre
19:30    
P15, Olympiafältet Plan 7
P15 » 
Helsingborgs IF (U16) - Husie IF (U16)
1  -  3  
15
19:00
fre
19:00    
P12, Norrvalla IP
P12 » 
Helsingborgs IF - Lilla Torg FF
3  -  8  
13
18:30
ons
18:30    
P17, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P17 » 
Helsingborgs IF (U17) - Trelleborgs FF (U17)
1  -  2  
 
10
14:00
sön
14:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Halmstads BK U21 - Helsingborgs IF
  -      
10
12:30
sön
12:30    
P11, VINTERCUPEN
P11 » 
Lunds FF - Helsingborgs IF
  -      
10
12:00
sön
12:00    
P10, Heden IP
P10 » 
Ramlösa Södra IF - Helsingborgs IF
  -      
10
11:30
sön
11:30    
P12, Olympiafältet Plan 10
P12 » 
Helsingborgs IF - Lunds FF
8  -  2  
10
11:00
sön
11:00    
P15, Österås IP konstgräs 2
P15 » 
Hässleholms IF (U16) - Helsingborgs IF (U16)
0  -  2  
10
10:00
sön
10:00    
P11, Laröds IP
P11 » 
Hittarps IK - Helsingborgs IF
  -      
09
15:30
lör
15:30    
P14, Danmark
 
P14 » 
FC Köpenhamn - Helsingborgs IF
3  -  2  
09
14:00
lör
14:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Östers IF
  -      
09
13:00
lör
13:00    
P19, Roskilde
 
P19 » 
FC Roskilde - Helsingborgs IF
  -      
09
11:00
lör
11:00    
P17, Ej Apn
 
P17 » 
Roskilde - Helsingborgs IF
  -      
09
10:30
lör
10:30    
P12, Kulladals IP
P12 » 
Kulladals FF Blå - Helsingborgs IF
2  -  5  
09
10:00
lör
10:00    
P10, Brovallen, Bunkeflostrand
P10 » 
LB 07 - Helsingborgs IF
  -      
 
03
12:00
sön
12:00    
P10, Olympiafältet Plan 7
P10 » 
Helsingborgs IF - Glumslövs FF
  -      
03
10:30
sön
10:30    
P11, Olympiafältet Plan 7 - VINTERCUPEN
P11 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
  -      
03
10:30
sön
10:30    
P11, Olympiafältet Plan 7 - VINTERCUPEN
P11 » 
Helsingborgs IF - Häljarps IF
  -      
02
15:00
lör
15:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Odense BK - Helsingborgs IF
  -      
02
14:30
lör
14:30    
P14, Olympiafältet Plan 7
P14 » 
Helsingborgs IF - FC Belleveu
3  -  4  
02
14:15
lör
14:15    
P10, Berga IP
P10 » 
Trollenäs - Helsingborgs IF
  -      
02
14:00
lör
14:00    
P15, Roskilde Idrottspark
 
P15 » 
FC Roskilde - Helsingborgs IF
  -      
02
11:15
lör
11:15    
P12, Vikvalla IP
P12 » 
Vikens IK - Helsingborgs IF
5  -  5  
01
18:45
fre
18:45    
P12, Linero IP
P12 » 
Linero IF - Helsingborgs IF
5  -  0  
JANUARI 2019
 
29
18:30
tis
18:30    
P12, Hedens IP, plan 7
P12 » 
Helsingborgs IF:Röd - IK Wormo
3  -  7  
 
27
13:00
sön
13:00    
P13, Malmö Stadion Plan 9
P13 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
8  -  4  
27
12:00
sön
12:00    
P12, Olympiafältet Plan 10
P12 » 
Helsingborgs IF:Blå - Husie IF
2  -  7  
26
14:00
lör
14:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Helsingör IF A
  -      
26
12:00
lör
12:00    
P12, Olympiafältet Plan 10
P12 » 
Helsingborgs IF - IK Wormo
1  -  8  
26
11:00
lör
11:00    
P12, Hyllie IP
P12 » 
Hyllie IK - Helsingborgs IF:Blå
10  -  4  
 
20
12:30
sön
12:30    
P12, Olympiafältet Plan 10
P12 » 
Helsingborgs IF:Blå - IFK Malmö FK WO
3  -  0  
20
12:00
sön
12:00    
P11, Laröds IP - VINTERCUPEN
P11 » 
Hittarps IK - Helsingborgs IF
  -      
20
11:00
sön
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 10
P12 » 
Helsingborgs IF - Åkarps IF
3  -  1  
19
12:00
lör
12:00    
P11, Limhamns IP
 
P11 » 
LB07 - Helsingborgs IF
  -      
19
11:30
lör
11:30    
P15, FCK Träningsanläggning
 
P15 » 
FC Köpenhamn - Helsingborgs IF
  -      
18
18:00
fre
18:00    
P12, Olympiafältet Plan 10
P12 » 
Helsingborgs IF - Bjärreds IF WO
3  -  0  
 
13
11:00
sön
11:00    
P11, Mariedals IP - VINTERCUPEN
P11 » 
Lilla Torg FF - Helsingborgs IF
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P12, Ulkavallen
P12 » 
Borstahusens BK - Helsingborgs IF:Röd
4  -  1  
13
10:00
sön
10:00    
P11, Tolvans IP - VINTERCUPEN
P11 » 
IF Lödde - Helsingborgs IF
  -      
12
13:00
lör
13:00    
P12, Hyllie IP
P12 » 
Hyllie IK:1 - Helsingborgs IF
8  -  2  
 
06
13:10
sön
13:10    
P7, Helsingborgs Arena A-Hallen
P7 » 
Helsingborgs IF - Stattena IF
  -      
06
11:20
sön
11:20    
P11, Helsingborg Arena - NYÅRSSALUTEN
P11 » 
Helsingborgs IF - Ödåkra
  -      
06
10:00
sön
10:00    
P12, Lomma IP
P12 » 
GIF Nike - Helsingborgs IF:Blå
11  -  2  
06
08:00
sön
08:00    
P11, Helsingborgs Arena
P11 » 
Helsingborgs IF - Kullavägen BK , Ödåkra IF
  -      
05
12:25
lör
12:25    
P13, Övrig plats
 
P13 » 
Helsingborgs IF - Eskilsminne IF
1  -  0  
05
12:00
lör
12:00    
P12, Olympiafältet Plan 7
P12 » 
Helsingborgs IF:Röd - Hyllie IK:Grön
4  -  2  
02
09:00
ons
09:00    
P13, Övrig plats
 
P13 » 
- Helsingborgs IF
  -      
DECEMBER 2018
 
15
13:00
lör
13:00    
P11, Kulladals IP
P11 » 
Kulladals FF:Vit - Helsingborgs IF
  -      
15
10:30
lör
10:30    
P8, Idrottshallen Glumslöv
P8 » 
Glumslöv - Helsingborgs IF
  -      
15
09:15
lör
09:15    
P8, Idrottshallen Glumslöv
P8 » 
Glumslöv - Helsingborgs IF
  -      
14
19:00
fre
19:00    
P10, FREDAGS CUP I FUTSAL
 
P10 » 
Helsingborgs IF -
  -      
 
09
12:00
sön
12:00    
P10, Laröds IP
P10 » 
Hittarps IK. VINTERCUPEN - Helsingborgs IF
  -      
09
10:30
sön
10:30    
P10, Olympiafältet Plan 7
P10 » 
Helsingborgs IF - GIF Nike. VINTERCUPEN
  -      
08
15:45
lör
15:45    
P14, Halmstad Arena
P14 » 
Halmstads BK - Helsingborgs IF
1  -  8  
08
12:45
lör
12:45    
P14, Halmstad Arena
 
P14 » 
Helsingborgs IF - Utsikten/Näset SK
21  -  0  
08
12:00
lör
12:00    
P11, Olympiafältet Plan 7
P11 » 
Helsingborgs IF - FC Rosengård 1917:Röd
  -      
08
12:00
lör
12:00    
P9, Olympiafältet Plan 10
P9 » 
Helsingborgs IF - FC Trelleborg
  -      
 
02
13:00
sön
13:00    
P13, Lödde
P13 » 
IFLödde - Helsingborgs IF
0  -  2  
02
12:00
sön
12:00    
P11, Olympiafältet Plan 7
P11 » 
Helsingborgs IF - Staffanstorp United
  -      
02
11:00
sön
11:00    
P9, Borgeby IP
P9 » 
Bjärreds IF Röd - Helsingborgs IF Blå
  -      
02
10:30
sön
10:30    
P10, Olympiafältet Plan 7
P10 » 
Helsingborgs IF - Lunds FF. VINTERCUPEN
  -      
02
10:30
sön
10:30    
P9, Olympiafältet Plan 7
P9 » 
Helsingborgs IF Blå - Eskilsminne IF
  -      
02
10:00
sön
10:00    
P11, Höllvikens IP
P11 » 
BK Höllviken - Helsingborgs IF
  -