SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Helsingborgs IF
Spelade matcher
OKTOBER 2021
 
26
19:00
tis
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - GAIS
  -      
 
24
15:00
sön
15:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - IFK Norrköping FK
3  -  1  
24
12:00
sön
12:00    
P12, Västergård plan 7
P12 » 
Eskilsminne Gul - Helsingborgs IF Blå
  -      
24
11:15
sön
11:15    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7
F9-F11 » 
Stattena IF - Helsingborgs IF
  -      
24
10:00
sön
10:00    
P12, Västergård Plan 7
P12 » 
Eskilsminne IF Blå - Helsingborgs IF Röd
  -      
23
15:00
lör
15:00    
P19, Olympiafältet Plan 6
P19 » 
Helsingborgs IF - IF Elfsborg
2  -  2  
23
12:00
lör
12:00    
P14, Olympia
P14 » 
Helsingborgs IF - Hyllie IK
  -      
23
10:30
lör
10:30    
P12, Maria Park
P12 » 
Helsingborgs IF - Råå IF
  -      
20
17:00
ons
17:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
IFK Värnamo U21 - Helsingborgs IF
  -      
20
17:00
ons
17:00    
P19, Ljusseveka konstgräs
P19 » 
IFK Värnamo - Helsingborgs IF
1  -  0  
19
19:00
tis
19:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Falkenbergs FF - Helsingborgs IF
  -      
 
17
14:30
sön
14:30    
Dam , Odenvallen A-plan
Dam » 
Röstånga IS - Helsingborgs IF
0  -  9  
17
11:30
sön
11:30    
P10, Smörlyckan IP Lund
P10 » 
Lunds BK Gul - Helsingborgs IF Vit
  -      
17
11:00
sön
11:00    
P17, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P17 » 
Helsingborgs IF - Trelleborgs FF
1  -  1  
17
10:00
sön
10:00    
P10, Smörlyckan IP Lund
P10 » 
Lunds BK - Helsingborgs IF Röd
  -      
17
09:30
sön
09:30    
P5,P6, Höganäs Sportcenter
P5,P6 » 
Höganäs - Helsingborgs IF
  -      
16
14:00
lör
14:00    
P19, Åbyvallen 2 Konstgräs
P19 » 
Örgryte IS Fotboll - Helsingborgs IF
2  -  3  
16
13:30
lör
13:30    
P16, Kunskapens Hus, konstgräs
P16 » 
Kinna IF - Helsingborgs IF
2  -  2  
16
12:30
lör
12:30    
P12, Maria Park
P12 » 
Helsingborgs IF Röd - Halmstad BK Grön
  -      
16
10:30
lör
10:30    
P12, Maria Park
P12 » 
Helsingborgs IF Blå - Halmstad BK Svart
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P10, Filborna
P10 » 
Helsingborgs IF - Viken
  -      
12
14:00
tis
14:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Kalmar FF U21
  -      
12
14:00
tis
14:00    
P19, Olympiafältet Plan 5
P19 » 
Helsingborgs IF - Kalmar FF
2  -  0  
 
10
15:15
sön
15:15    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Vikens IK svart
  -      
10
13:00
sön
13:00    
P14, Filborna IP konstgräs
P14 » 
Helsingborgs IF - Ystads IF FF vit
9  -  0  
10
13:00
sön
13:00    
P16, Olympiafältet Plan 8
P16 » 
Helsingborgs IF - Lunds BK
  -      
10
13:00
sön
13:00    
P17, Norrvalla IP Konstgräs 2
P17 » 
Helsingborgs IF - Utsiktens BK
6  -  1  
10
12:30
sön
12:30    
F12-F13, Heden plan 2
F12-F13 » 
Råå IF vit - Helsingborgs IF blå
  -      
10
11:30
sön
11:30    
P11, Filborna IP, plan 5
P11 » 
Helsingborgs IF - IF Lödde
  -      
10
11:15
sön
11:15    
P11, Hedens IP Plan 2 7-manna
P11 » 
Råå IF blåvitt - Helsingborgs IF blå
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Helsingborgs IF vit - Ängelholms FF blå
  -      
09
15:00
lör
15:00    
P19, Olympiafältet Plan 6
P19 » 
Helsingborgs IF - Kalmar FF
2  -  0  
09
14:00
lör
14:00    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F9-F11 » 
Helsingborgs IF Vit - Teckomatorps SK
  -      
09
14:00
lör
14:00    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7
F9-F11 » 
Helsingborgs IF - Teckomatorps sk
  -      
09
13:00
lör
13:00    
Dam , Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Dam » 
Helsingborgs IF - Helsingborgs FF
3  -  0  
09
12:00
lör
12:00    
P11, Vidablick IP konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborg Östra IF vit - Helsingborgs IF blå
  -      
09
12:00
lör
12:00    
P13, Olympiafältet Plan 8
P13 » 
Helsingborgs IF - Eslövs BK
0  -  4  
09
11:00
lör
11:00    
F12-F13, Strövelstorps IP A-plan 7-manna 1
F12-F13 » 
Strövelstorps GoIF - Helsingborgs IF röd
  -      
09
11:00
lör
11:00    
F9-F11, Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 2
F9-F11 » 
Klippans Förenade FF - Helsingborgs IF Vit
  -      
09
11:00
lör
11:00    
F9-F11, Åby vallen
F9-F11 » 
Klippans FF - Helsingborgs IF
  -      
09
11:00
lör
11:00    
F9-F11, Åby vallen
F9-F11 » 
Klippan FF - Helsingborgs IF
  -      
09
10:30
lör
10:30    
P12, Söndrums IP
P12 » 
BK Astrio Svart - Helsingborgs IF Blå
  -      
09
10:30
lör
10:30    
P12, Söndrums IP
P12 » 
BK Astrio Gul - Helsingborgs IF Röd
  -      
09
09:30
lör
09:30    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Vikens IK blå
  -      
09
08:00
lör
08:00    
P10, Limhamn IP ,Malmö
P10 » 
Djurgården - Helsingborgs IF
  -      
07
19:00
tor
19:00    
P16, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P16 » 
Helsingborgs IF - Varbergs BoIS FC
6  -  4  
06
19:00
ons
19:00    
P14, Filborna IP konstgräs
P14 » 
Helsingborgs IF - Kristianstad FC
4  -  3  
04
16:00
mån
16:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Halmstads BK U21 - Helsingborgs IF
  -      
04
16:00
mån
16:00    
P19, Halmstad Arena P1
P19 » 
Halmstad - Helsingborgs IF
5  -  4  
 
03
16:00
sön
16:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Stattena IF blå - Helsingborgs IF röd
  -      
03
15:00
sön
15:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - GIF Sundsvall
  -      
03
14:30
sön
14:30    
P16, Ruddalen 2 Konstgräs
P16 » 
Västra Frölunda IF - Helsingborgs IF
3  -  3  
03
14:00
sön
14:00    
P13, Nya Vallbjörka C-plan 9-manna
P13 » 
Nosaby IF - Helsingborgs IF
8  -  8  
03
14:00
sön
14:00    
P19, Kopparvallen
P19 » 
Åtvidabergs FF - Helsingborgs IF
1  -  1  
03
13:30
sön
13:30    
P7, Borstahusen
P7 » 
Borstahusens BK - Helsingborgs IF
  -      
03
11:00
sön
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Eskilsminne IF blågul
  -      
03
11:00
sön
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Stattena IF - Helsingborgs IF vit
  -      
03
10:30
sön
10:30    
P7, Norrvalla IP Plan 9
P7 » 
Helsingborgs IF - Helsingborgs IF
  -      
03
10:30
sön
10:30    
P8, Norrvalla IP
P8 » 
Helsingborgs IF P7 - Helsingborgs IF
  -      
03
10:30
sön
10:30    
P12, Maria Park
P12 » 
Helsingborgs IF - Eskilsminne IF
  -      
03
10:20
sön
10:20    
P5,P6, Norrvalla IP
P5,P6 » 
Helsingborgs IF - Ramlösa Södra
  -      
03
sön
00:00    
P16, Olympiafältet Plan 8
P16 » 
Helsingborgs IF - Kinna IF
  -      
02
15:30
lör
15:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Helsingborg City FC
6  -  2  
02
14:00
lör
14:00    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F9-F11 » 
Helsingborgs IF Vit - Helsingborgs IF Vit
  -      
02
14:00
lör
14:00    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7
F9-F11 » 
Helsingborgs IF - Helsingborgs IF
  -      
02
14:00
lör
14:00    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7
F9-F11 » 
Helsingborgs IF - Helsingborgs IF
  -      
02
12:30
lör
12:30    
F12-F13, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F12-F13 » 
Helsingborgs IF blå - Eskilsminne IF gul
  -      
02
11:45
lör
11:45    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF blå - Eslövs BK svart
  -      
02
11:00
lör
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Skäldervikens IF vit
  -      
02
10:30
lör
10:30    
F12-F13, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F12-F13 » 
Helsingborgs IF röd - Höganäs BK
  -      
02
10:15
lör
10:15    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Mörarps IF 1
  -      
02
10:00
lör
10:00    
P10, Vejby IP 7-manna
P10 » 
Vejby IF orange - Helsingborgs IF röd
  -      
02
10:00
lör
10:00    
P14, Lomma IP A-plan, konstgräs
P14 » 
GIF Nike - Helsingborgs IF
0  -  1  
01
19:45
fre
19:45    
Dam , Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Dam » 
Helsingborgs IF - Landskrona BoIS
3  -  1  
01
17:15
fre
17:15    
P17, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P17 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF
2  -  0  
SEPTEMBER 2021
 
29
19:00
ons
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Norrby IF - Helsingborgs IF
  -      
29
19:00
ons
19:00    
P16, Filborna IP (konstgräs)
P16 » 
Helsingborgs IF - Landskrona BoIS
3  -  1  
 
26
14:00
sön
14:00    
P7, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P7 » 
Helsingborgs IF blåvit - Åstorps FF vit
  -      
26
13:00
sön
13:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Östers IF - Helsingborgs IF
  -      
26
13:00
sön
13:00    
P17, Värendsvallen
P17 » 
Östers IF - Helsingborgs IF
2  -  3  
26
12:30
sön
12:30    
P8, Norrvalla IP
P8 » 
Helsingborgs IF - Ramlösa Södra
  -      
26
12:30
sön
12:30    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Ängelholms FF blå
  -      
26
12:30
sön
12:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Helsingborgs IF vit - Ekets GoIF röd
  -      
26
11:00
sön
11:00    
F12-F13, Hjärnarpsvallen B-plan 7-manna
F12-F13 » 
Hjärnarps GIF - Helsingborgs IF röd
  -      
26
11:00
sön
11:00    
F8, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F8 » 
Helsingborgs IF blå - Ödåkra IF
  -      
26
11:00
sön
11:00    
P11, Landskrona IP D-plan 7-manna
P11 » 
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF blå
  -      
26
11:00
sön
11:00    
P12, Vejby IP B-Plan
P12 » 
Vejby IF vit - Helsingborgs IF röd
3  -  4  
26
10:20
sön
10:20    
P5,P6, Norrvalla IP
 
P5,P6 » 
Helsingborgs IF - Eskilsminne
  -      
25
18:00
lör
18:00    
P19, Olympiafältet Plan 5
P19 » 
Helsingborgs IF - Östers IF
2  -  0  
25
15:00
lör
15:00    
Dam , Tolvans IP A-plan
Dam » 
IF Lödde - Helsingborgs IF
0  -  6  
25
14:00
lör
14:00    
F9-F11, Filborna arena
F9-F11 » 
Helsingborgs IF - Ödåkra IF
  -      
25
14:00
lör
14:00    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
F9-F11 » 
Helsingborgs IF Vit - Ödåkra IF grön
  -      
25
14:00
lör
14:00    
P9, Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
P9 » 
IK Wormo blå - Helsingborgs IF blå
  -      
25
14:00
lör
14:00    
P16, AIK-vallen A
P16 » 
Falkenbergs FF - Helsingborgs IF
1  -  1  
25
12:30
lör
12:30    
F12-F13, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F12-F13 » 
Helsingborgs IF blå - Jonstorps IF FK
  -      
25
11:30
lör
11:30    
F9-F11, Ryavallen C-plan 7-manna 2
F9-F11 » 
Ekets GoIF - Helsingborgs IF Vit
  -      
25
11:30
lör
11:30    
F9-F11, Ryavallen c-plan
F9-F11 » 
Eket GoIF - Helsingborgs IF
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P9, Råå IP B-plan 7-manna
P9 » 
Råå IF blåvit - Helsingborgs IF vit
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Skäldervikens IF vit
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - IK Wormo
  -      
25
10:30
lör
10:30    
F8, Västergårds IP 12
F8 » 
Eskilsminne IF blå - Helsingborgs IF röd
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P12, Bjärshögs IP Plan 3 9-manna
P12 » 
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF blå
  -      
25
09:30
lör
09:30    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF blå
  -      
24
18:15
fre
18:15    
P13, Olympiafältet Plan 6
P13 » 
Helsingborgs IF - Eskilsminne IF
1  -  2  
22
19:00
ons
19:00    
P16, Fridhemsparken
P16 » 
Ängelholms FF - Helsingborgs IF
  -      
22
18:00
ons
18:00    
P19, Malmö Stadionområdet Hybridplanen
P19 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
1  -  2  
21
19:00
tis
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Jönköping Södra IF
  -      
 
19
16:00
sön
16:00    
P10, Bjärshögs IP
P10 » 
Åstorp - Helsingborgs IF
  -      
19
15:15
sön
15:15    
P12, Vid Malmö Stadion
P12 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
  -      
19
13:20
sön
13:20    
P5,P6, Allerum idrottsplats
P5,P6 » 
Allerum - Helsingborgs IF
  -      
19
13:00
sön
13:00    
P16, Hamravallen A
P16 » 
Tölö IF - Helsingborgs IF
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - IF Lödde svart
  -      
19
10:30
sön
10:30    
P12, Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
P12 » 
Klippans Förenade FF - Helsingborgs IF vit
  -      
19
10:30
sön
10:30    
P14, Kulladals IP A-Plan
P14 » 
Kulladals FF - Helsingborgs IF
0  -  8  
19
10:15
sön
10:15    
P7, Uggleplan, Perstorp A-plan 5-manna 2
P7 » 
Perstorp Bälinge IK - Helsingborgs IF blåvit
  -      
19
10:00
sön
10:00    
F9-F11, Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
F9-F11 » 
Teckomatorps SK - Helsingborgs IF Vit
  -      
19
09:00
sön
09:00    
F8, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F8 » 
Helsingborgs IF röd - Dösjöbro IF vit
  -      
18
14:15
lör
14:15    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F9-F11 » 
Helsingborgs IF Vit - Borstahusens BK
  -      
18
14:00
lör
14:00    
P19, Strandvallen
P19 » 
Mjällby AIF - Helsingborgs IF
2  -  1  
18
13:30
lör
13:30    
P7, Toftavallen, 254 74 Ödåkra
P7 » 
Ödåkra IF - Helsingborgs IF
  -      
18
13:00
lör
13:00    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF blå - Ramlösa Södra IF vit
3  -  2  
18
13:00
lör
13:00    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Eskilsminne IF gul
4  -  6  
18
11:45
lör
11:45    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF blå - Kävlinge Harrie FF röd
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P10, Norrvalla IP, Helsingborg plan 6
P10 » 
Kullavägens BK - Helsingborgs IF röd
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P11, Exercisfältet D-plan
P11 » 
IK Wormo - Helsingborgs IF blå
  -      
18
10:30
lör
10:30    
P13, Helgevallen A-plan 9-manna
P13 » 
IFK Knislinge - Helsingborgs IF
9  -  4  
18
10:15
lör
10:15    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Ängelholms FF
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P8, Norrvalla IP
P8 » 
Kullavägen BK - Helsingborgs IF
  -      
18
09:30
lör
09:30    
F8, Vejby IP 5-manna
F8 » 
Vejby IF - Helsingborgs IF blå
  -      
17
19:00
fre
19:00    
Dam , Laröds IP A-plan
Dam » 
Hittarps IK FF - Helsingborgs IF
0  -  13
17
19:00
fre
19:00    
P11, Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
P11 » 
Hittarps IK röd - Helsingborgs IF blå
  -      
17
19:00
fre
19:00    
P16, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P16 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
3  -  2  
17
18:00
fre
18:00    
F12-F13, Ryvallen A-plan 7-manna 1
F12-F13 » 
Allerums GIF - Helsingborgs IF blå
  -      
14
19:00
tis
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Trelleborgs FF
  -      
14
19:00
tis
19:00    
P10, Olympia
P10 » 
Helsingborgs IF - Trelleborgs FF
  -      
14
16:00
tis
16:00    
P19, Eleda Stadion
P19 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
  -      
13
18:15
mån
18:15    
P11, Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
P11 » 
Höganäs BK röd - Helsingborgs IF blå
  -      
 
12
16:00
sön
16:00    
P11, Vikvalla B-plan 7-manna 1
P11 » 
Vikens IK vit - Helsingborgs IF blå
  -      
12
14:30
sön
14:30    
P12, Olympiafältet Plan 9
P12 » 
Stattena IF blå - Helsingborgs IF blå
6  -  5  
12
13:00
sön
13:00    
P7, Norrvalla IP Plan 9 & 10
P7 » 
Helsingborgs IF - Vikens IK
  -      
12
13:00
sön
13:00    
P17, Boräs Arena
P17 » 
IF Elfsborg - Helsingborgs IF
2  -  3  
12
12:30
sön
12:30    
F9-F11, Västergårds IP 6
F9-F11 » 
Eskilsminne IF blå - Helsingborgs IF Vit
  -      
12
12:30
sön
12:30    
P8, Norrvalla IP
P8 » 
Helsingborgs IF - IK Wormo
  -      
12
12:30
sön
12:30    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Höganäs BK röd
  -      
12
12:30
sön
12:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Helsingborgs IF vit - Helsingborg City FC
  -      
12
12:00
sön
12:00    
P14, Olympiafältet Plan 8
P14 » 
Helsingborgs IF - Wä IF
1  -  2  
12
11:00
sön
11:00    
P7, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P7 » 
Helsingborgs IF blåvit - Klippans Förenade FF
  -      
12
10:00
sön
10:00    
F8, Laröds IP F-plan
F8 » 
Hittarps IK - Helsingborgs IF röd
  -      
12
09:00
sön
09:00    
P5,P6, Borstahusens Idrottsplats
P5,P6 » 
Borstahusen - Helsingborgs IF
  -      
11
17:00
lör
17:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
AFC Eskilstuna - Helsingborgs IF
  -      
11
15:00
lör
15:00    
P19, Olympiafältet Plan 6
P19 » 
Helsingborgs IF - BK Häcken
3  -  1  
11
12:45
lör
12:45    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Helsingborgs IF röd - IK Wormo vit
  -      
11
12:30
lör
12:30    
P16, Olympiafältet Plan 8
P16 » 
Helsingborgs IF - Västra Frölunda IF
  -      
11
12:00
lör
12:00    
P13, Olympiafältet Plan 6
P13 » 
Helsingborgs IF - Hässleholms IF
6  -  7  
11
11:45
lör
11:45    
F12-F13, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F12-F13 » 
Helsingborgs IF röd - Eskilsminne IF vit
  -      
11
11:30
lör
11:30    
F8, Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
F8 » 
Skäldervikens IF - Helsingborgs IF blå
  -      
11
11:00
lör
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Hittarps IK röd
  -      
11
11:00
lör
11:00    
P12, Harlyckan 3, konstgräs
P12 » 
Eskilsminne IF vit - Helsingborgs IF röd
1  -  6  
11
11:00
lör
11:00    
P12, Filborna IP
P12 » 
Spanska Akademin - Helsingborgs IF
10  -  0  
11
10:30
lör
10:30    
P9, Borstahusen
P9 » 
Borstahusens BK - Helsingborgs IF
  -      
11
09:30
lör
09:30    
F9-F11, Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
F9-F11 » 
Klippans Förenade FF - Helsingborgs IF Vit
  -      
09
17:00
tor
17:00    
P10, Norrvalla IP
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Helsingborgs IF vit
  -      
07
16:00
tis
16:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Östers IF U21
  -      
07
16:00
tis
16:00    
P19, Olympiafältet Plan 5
P19 » 
Helsingborgs IF - Östers IF
0  -  0  
06
18:00
mån
18:00    
F12-F13, Övrig plats
F12-F13 » 
Helsingborgs IF blå - Allerums GIF
  -      
 
05
17:00
sön
17:00    
P13, Österås IP G-plan 9-manna
P13 » 
IFK Hässleholm - Helsingborgs IF
5  -  2  
05
13:00
sön
13:00    
P16, Landskrona IP C-plan
P16 » 
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF
  -      
05
13:00
sön
13:00    
P17, Östervångsstadions IP A-plan
P17 » 
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF
2  -  3  
05
12:15
sön
12:15    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F9-F11 » 
Helsingborgs IF Vit - Eskilsminne IF blå
  -      
05
12:00
sön
12:00    
P12, Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
P12 » 
Höganäs BK röd - Helsingborgs IF vit
  -      
05
12:00
sön
12:00    
P14, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P14 » 
Staffanstorp United FC - Helsingborgs IF
1  -  2  
05
11:00
sön
11:00    
F8, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F8 » 
Helsingborgs IF röd - Munka Ljungby IF vit
  -      
05
10:00
sön
10:00    
F8, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F8 » 
Helsingborgs IF blå - Glumslövs FF grön
  -      
05
09:45
sön
09:45    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Hittarps IK
  -      
05
sön
00:00    
P12, Olympia
P12 » 
Helsingborgs IF blå - Ramlösa Södra IF vit
  -      
04
14:00
lör
14:00    
F12-F13, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F12-F13 » 
Helsingborgs IF blå - Råå IF vit
  -      
04
14:00
lör
14:00    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F9-F11 » 
Helsingborgs IF Vit - Ekets GoIF
  -      
04
14:00
lör
14:00    
P19, Kviberg 2 konstgräs
P19 » 
IFK Göteborg - Helsingborgs IF
2  -  1  
04
13:30
lör
13:30    
P10, Laröds IP F-plan
P10 » 
Hittarps IK svart - Helsingborgs IF röd
  -      
04
12:30
lör
12:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Helsingborgs IF blå - Eskilsminne IF blå
5  -  4  
04
10:30
lör
10:30    
P8, Laröds IP
P8 » 
Hittarps IK - Helsingborgs IF
  -      
04
10:30
lör
10:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Ängelholms FF
13  -  4  
04
10:15
lör
10:15    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Eskilsminne IF blå
  -      
04
10:00
lör
10:00    
P7, Ryavallen C-plan 7-manna 2
P7 » 
Ekets GoIF - Helsingborgs IF blåvit
  -      
04
10:00
lör
10:00    
P10, Laröds IP D-plan
P10 » 
Hittarps IK vit - Helsingborgs IF röd
  -      
03
19:00
fre
19:00    
Dam , Olympia
Dam » 
Helsingborgs IF - Röstånga IS
8  -  0  
AUGUSTI 2021
 
30
17:00
mån
17:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Kalmar FF U21 - Helsingborgs IF
  -      
30
16:00
mån
16:00    
P19, Gasten IP
P19 » 
Kalmar FF - Helsingborgs IF
0  -  4  
 
29
16:00
sön
16:00    
P11, Vikvalla B-plan 7-manna 1
P11 » 
Vikens IK vit - Helsingborgs IF blå
  -      
29
14:00
sön
14:00    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F9-F11 » 
Helsingborgs IF Vit - Ödåkra IF grön
  -      
29
13:00
sön
13:00    
P17, Halmstad Arena P2
P17 » 
Halmstads BK - Helsingborgs IF
1  -  3  
29
12:30
sön
12:30    
P8, Norrvalla IP samling 12.00
P8 » 
Helsingborgs AIS - Helsingborgs IF
  -      
29
12:30
sön
12:30    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Helsingborg City FC
  -      
29
12:00
sön
12:00    
P12, Maria Park
P12 » 
Helsingborgs IF - Västra Frölunda
4  -  1  
29
11:00
sön
11:00    
P7, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P7 » 
Helsingborgs IF blåvit - Ramlösa Södra IF
  -      
29
10:30
sön
10:30    
F9-F11, Ulkavallen IP B-plan 7-manna
F9-F11 » 
Borstahusens BK - Helsingborgs IF Vit
  -      
29
10:30
sön
10:30    
P12, Olympiafältet Plan 6
P12 » 
Helsingborgs IF blå - Båstads GIF vit
2  -  7  
29
10:00
sön
10:00    
P9, Exercisfältet D-plan
P9 » 
BK Fram vinröd - Helsingborgs IF blå
  -      
29
09:00
sön
09:00    
F8, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F8 » 
Helsingborgs IF röd - Glumslövs FF vit
  -      
28
15:00
lör
15:00    
P19, Olympiafältet Plan 6
P19 » 
Helsingborgs IF - IFK Göteborg
1  -  2  
28
13:00
lör
13:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Landskrona BOIS - Helsingborgs IF
  -      
28
12:00
lör
12:00    
P12, Filborna IP konstgräs
P12 » 
Helsingborgs IF vit - Spanska Akademin FF
6  -  2  
28
12:00
lör
12:00    
P13, Olympiafältet Plan 8
P13 » 
Helsingborgs IF - Kristianstad FC
10  -  9  
28
11:30
lör
11:30    
P10, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF vit - Helsingborgs IF röd
  -      
28
11:00
lör
11:00    
P12, Ättekulla IP A-plan
P12 » 
Ramlösa Södra IF svart - Helsingborgs IF röd
3  -  3  
28
10:30
lör
10:30    
F12-F13, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
F12-F13 » 
Helsingborgs IF röd - Glumslövs FF grön
  -      
28
10:00
lör
10:00    
F8, Dösjöbro IP C-plan 5-manna
F8 » 
Dösjöbro IF röd - Helsingborgs IF blå
  -      
28
10:00
lör
10:00    
P9, Stendösvallen A-plan 7-manna 1
P9 » 
Gantofta IF - Helsingborgs IF vit
  -      
27
19:00
fre
19:00    
Dam , Övrig plats
Dam » 
Helsingborgs FF - Helsingborgs IF
0  -  12
27
19:00
fre
19:00    
P16, Kristineslätt IP 5
P16 » 
Falkenbergs FF - Helsingborgs IF
0  -  0  
27
18:00
fre
18:00    
P11, Bållevi A-plan 7-manna 1
P11 » 
Helsingborg Östra IF vit - Helsingborgs IF blå
  -      
27
17:30
fre
17:30    
P7, Norrvalla IP Plan 9
P7 » 
Helsingborgs IF - Ödåkra IF
  -      
25
19:15
ons
19:15    
F12-F13, Harlyckan 4
F12-F13 » 
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF blå
  -      
24
17:00
tis
17:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Landskrona BOIS U21
  -      
24
17:00
tis
17:00    
P19, Olympiafältet Plan 5
P19 » 
Helsingborgs IF - Landskrona BoIS
1  -  1  
23
19:00
mån
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Vasalunds IF - Helsingborgs IF
  -      
23
18:00
mån
18:00    
F12-F13, Kullaparken B-Plan 7-manna 2
F12-F13 » 
Jonstorps IF FK - Helsingborgs IF blå
  -      
 
22
16:00
sön
16:00    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F9-F11 » 
Helsingborgs IF Vit - Klippans Förenade FF
  -      
22
15:00
sön
15:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - FK Karlskrona
6  -  0  
22
14:00
sön
14:00    
F12-F13, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
F12-F13 » 
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF röd
  -      
22
13:00
sön
13:00    
F8, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F8 » 
Helsingborgs IF blå - Munka Ljungby IF röd
  -      
22
13:00
sön
13:00    
P7, Norrvalla IP Plan 9 & 10
P7 » 
Helsingborgs IF - Borstahusens BK
  -      
22
13:00
sön
13:00    
P16, Varberg Energi Arena B
P16 » 
Varbergs BoIS FC - Helsingborgs IF
1  -  2  
22
11:00
sön
11:00    
P7, Västergårds IP 10
P7 » 
Högaborgs BK svart - Helsingborgs IF blåvit
  -      
22
11:00
sön
11:00    
P10, Västergårds IP 4
P10 » 
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF röd
  -      
22
11:00
sön
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 10
P11 » 
Helsingborgs IF - Västra Frölunda
  -      
22
11:00
sön
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 10
P11 » 
Helsingborgs IF - Västra Frölunda
  -      
22
11:00
sön
11:00    
P12, Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
P12 » 
Skäldervikens IF blå - Helsingborgs IF vit
  -      
22
10:30
sön
10:30    
F8, Västergårds IP 12
F8 » 
Eskilsminne IF vit - Helsingborgs IF röd
  -      
22
10:00
sön
10:00    
F9-F11, Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
F9-F11 » 
Teckomatorps SK - Helsingborgs IF Vit
  -      
21
16:40
lör
16:40    
P14, Ej Apn
P14 » 
Olympique de Marseille - Helsingborgs IF
  -      
21
13:00
lör
13:00    
P19, Gaisgården 2 Konstgräs
P19 » 
GAIS - Helsingborgs IF
1  -  2  
21
12:30
lör
12:30    
P9, Laröds IP E-plan
P9 » 
Hittarps IK blå - Helsingborgs IF vit
  -      
21
12:15
lör
12:15    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Gantofta IF blå
  -      
21
12:00
lör
12:00    
P12, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
P12 » 
Höganäs BK - Helsingborgs IF blå
3  -  7  
21
12:00
lör
12:00    
P13, Olympiafältet Plan 8
P13 » 
Helsingborgs IF - Åhus Horna BK
5  -  8  
21
11:00
lör
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Helsingborg Östra IF vit
  -      
21
10:40
lör
10:40    
P14, Ej Apn
P14 » 
Bröndby IF - Helsingborgs IF
  -      
21
10:30
lör
10:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF röd - IF Lödde P08 Gul
3  -  4  
21
10:00
lör
10:00    
P8, Norrvalla IP
P8 » 
Helsingborg City - Helsingborgs IF
  -      
21
10:00
lör
10:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF blå - Dösjöbro IF
  -      
20
18:45
fre
18:45    
P14, Ej Apn
P14 » 
Djurgårdens IF - Helsingborgs IF
  -      
19
19:00
tor
19:00    
Dam , Olympiafältet Plan 5
Dam » 
Helsingborgs IF - Stattena IF
3  -  0  
18
19:00
ons
19:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Eskilsminne IF - Helsingborgs IF
  -      
17
19:30
tis
19:30    
P16, Kunskapens Hus, konstgräs
P16 » 
Kinna IF - Helsingborgs IF
2  -  0  
17
18:30
tis
18:30    
P19, Olympiafältet Plan 6
P19 » 
Helsingborgs IF - Jönköpings Södra IF
3  -  1  
 
15
14:00
sön
14:00    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F9-F11 » 
Helsingborgs IF Vit - Helsingborgs IF Vit
  -      
15
12:30
sön
12:30    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Vikens IK röd
  -      
15
12:30
sön
12:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Helsingborgs IF vit - Hittarps IK vit
  -      
15
11:45
sön
11:45    
P9, Norrvalla IP
P9 » 
Helsingborgs IF blå - Asmundtorps IF
  -      
15
11:00
sön
11:00    
P13, Ättekulla IP A-plan
P13 » 
Ramlösa Södra IF - Helsingborgs IF
3  -  3  
15
10:30
sön
10:30    
F12-F13, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F12-F13 » 
Helsingborgs IF röd - Vikens IK
  -      
15
10:15
sön
10:15    
P9, Norrvalla IP
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Ramlösa Södra IF röd
  -      
15
10:00
sön
10:00    
P12, Laröds IP C-plan, konstgräs 9-manna
P12 » 
Hittarps IK röd - Helsingborgs IF röd
3  -  4  
15
09:00
sön
09:00    
F8, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F8 » 
Helsingborgs IF röd - Eskilsminne IF blå
  -      
15
09:00
sön
09:00    
P10, Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
P10 » 
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF röd
  -      
14
15:00
lör
15:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Akropolis - Helsingborgs IF
  -      
14
14:00
lör
14:00    
P17, Skyttis
P17 » 
Kalmar FF - Helsingborgs IF
1  -  3  
14
14:00
lör
14:00    
P19, Olympiafältet Plan 6
P19 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF
4  -  2  
14
13:00
lör
13:00    
P11, Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
P11 » 
Skäldervikens IF vit - Helsingborgs IF blå
  -      
14
13:00
lör
13:00    
P12, Olympiafältet Plan 10
P12 » 
Helsingborgs IF blå - Hittarps IK
0  -  10
14
12:30
lör
12:30    
P16, Olympiafältet Plan 8
P16 » 
Helsingborgs IF - Halmstads BK
3  -  7  
14
12:00
lör
12:00    
P12, Olympiafältet Plan 10
P12 » 
Helsingborgs IF - Hittarp IK P13
  -      
14
11:00
lör
11:00    
Dam , Askeröds IP A-plan
Dam » 
Askeröds IF - Helsingborgs IF
0  -  6  
14
11:00
lör
11:00    
P11, Örbyvallen A-plan 7-manna 1
P11 » 
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå
  -      
13
19:15
fre
19:15    
P14, Linero IP A-plan
P14 » 
Linero IF - Helsingborgs IF
2  -  4  
12
18:30
tor
18:30    
F8, Västergårds IP 12
F8 » 
Eskilsminne IF vit - Helsingborgs IF blå
  -      
11
18:30
ons
18:30    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Mjällby AIF
1  -  1  
11
14:00
ons
14:00    
P19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
P19 » 
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF
3  -  4  
10
19:00
tis
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Landskrona BOIS
  -      
 
08
11:45
sön
11:45    
P17, Gothia Park konstgräs
P17 » 
BK Häcken - Helsingborgs IF
2  -  3  
08
10:30
sön
10:30    
P9, Brahevallen A-plan 7-manna 1
P9 » 
Kågeröds BoIF - Helsingborgs IF blå
  -      
08
10:30
sön
10:30    
P13, Olympiafältet Plan 10
P13 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF
  -      
08
10:00
sön
10:00    
P9, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Stattena IF 1 - Helsingborgs IF vit
  -      
08
10:00
sön
10:00    
P14, Norrvalla IP
P14 » 
Helsingborgs IF - Djurgårdens IF
  -      
07
16:00
lör
16:00    
P14, Filborna IP
P14 » 
Helsingborgs IF - HB Köge
  -      
07
15:00
lör
15:00    
P19, Olympiafältet Plan 6
P19 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
3  -  1  
07
14:30
lör
14:30    
P13, Olympiafältet Plan 10
P13 » 
Helsingborgs IF - IFK Göteborg
  -      
07
12:00
lör
12:00    
P12, Maria Park
P12 » 
Helsingborgs IF - Eskilsminne
  -      
07
11:00
lör
11:00    
F12-F13, Harlyckan 4
F12-F13 » 
Eskilsminne IF vit - Helsingborgs IF röd
  -      
07
10:30
lör
10:30    
P14, Filborna IP
P14 » 
Helsingborgs IF - Hammarby IF
  -      
07
09:00
lör
09:00    
P13, Olympiafältet Plan 9
P13 » 
Helsingborgs IF - Djurgårdens IF
  -      
06
15:00
fre
15:00    
P13, Olympiafältet Plan 8
P13 » 
Helsingborgs IF - AIK
  -      
06
15:00
fre
15:00    
P14, Olympia
P14 » 
AIK - Helsingborgs IF
  -      
06
12:00
fre
12:00    
P12, Maria Park
P12 » 
Helsingborgs IF - LB07
  -      
06
10:00
fre
10:00    
P12, Maria Park
P12 » 
Helsingborgs IF - IFK Lidingö Akademi
  -      
05
16:00
tor
16:00    
P12, Olympiafältet Plan 10
P12 » 
Helsingborgs IF - IFK Lidingö Akademi
  -      
04
19:00
ons
19:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Vasalund - Helsingborgs IF
  -      
03
17:30
tis
17:30    
Dam , Ej Apn
Dam » 
Fortuna FF - Helsingborgs IF
  -      
 
01
13:00
sön
13:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Jönköpings Södra IF
2  -  2  
JULI 2021
 
31
17:00
lör
17:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF
  -      
31
15:00
lör
15:00    
P19, Olympiafältet Plan 6
P19 » 
Helsingborgs IF - Halmstads BK
1  -  2  
31
12:30
lör
12:30    
P16, Olympiafältet Plan 8
P16 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
9  -  1  
31
11:00
lör
11:00    
P14, Övrig plats
P14 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
5  -  1  
31
08:00
lör
08:00    
P8, Höganäs sportcenter
P8 » 
Kamratcupen - Helsingborgs IF
  -      
27
19:00
tis
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Falkenbergs FF
  -      
 
25
13:00
sön
13:00    
P16, Klostergårdens IP
P16 » 
Lunds BK - Helsingborgs IF
5  -  1  
25
13:00
sön
13:00    
P17, Åkeredsvallen 1 Gräs
P17 » 
Utsiktens BK - Helsingborgs IF
2  -  6  
24
14:00
lör
14:00    
P19, Gasten IP
P19 » 
Kalmar FF - Helsingborgs IF
3  -  2  
22
19:00
tor
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Värnamo
  -      
19
16:00
mån
16:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Mjällby AIF U21 - Helsingborgs IF
  -      
19
16:00
mån
16:00    
P19, Strandvallen A-plan
P19 » 
Mjällby AIF - Helsingborgs IF
1  -  2  
 
18
15:00
sön
15:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Västerås SK - Helsingborgs IF
  -      
 
11
15:00
sön
15:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Akropolis
  -      
05
18:00
mån
18:00    
A/U21, Olympia
 
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Helsingörs IF
  -      
 
04
11:00
sön
11:00    
P9, Stadiongatan 24 Malmö
P9 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
  -      
04
10:00
sön
10:00    
P7, Norrvalla IP Plan 9 & 10
P7 » 
Helsingborgs IF - Råå IF
  -      
03
13:30
lör
13:30    
P14, Hyllie IP konstgräs
P14 » 
Hyllie IK - Helsingborgs IF
4  -  2  
03
13:00
lör
13:00    
P13, Björkvallen, Kristianstad A-plan
P13 » 
Kristianstad FC - Helsingborgs IF
6  -  1  
JUNI 2021
 
30
14:00
ons
14:00    
P19, Jordbrovallen
P19 » 
Jönköpings Södra IF - Helsingborgs IF
1  -  2  
29
17:00
tis
17:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Varbergs Bois
  -      
28
19:30
mån
19:30    
P14, Strandängens IP B-plan
P14 » 
Ifö Bromölla IF - Helsingborgs IF
4  -  7  
28
18:00
mån
18:00    
F12-F13, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F12-F13 » 
Helsingborgs IF röd - Vejby IF
1  -  5  
 
27
12:00
sön
12:00    
P13, Furehov IP plan 4 9-manna
P13 » 
Åhus Horna BK - Helsingborgs IF
12  -  3  
24
19:30
tor
19:30    
P16, Olympiafältet Plan 8
P16 » 
Helsingborgs IF - Tölö IF
1  -  4  
24
18:00
tor
18:00    
P10, Norrvalla IP
P10 » 
Helsingborgs IF - kullavägen
  -      
24
18:00
tor
18:00    
P19, Halmstad Arena P2
P19 » 
Halmstads BK - Helsingborgs IF
2  -  2  
24
17:30
tor
17:30    
P8, Norrvalla IP
P8 » 
Helsingborgs IF - Föräldrarna
  -      
24
13:00
tor
13:00    
P17, Jordbrovallen
P17 » 
Jönköpings Södra IF - Helsingborgs IF
4  -  5  
22
18:30
tis
18:30    
F12-F13, Ryavallen C-plan
F12-F13 » 
Ekets GoIF - Helsingborgs IF röd
1  -  10
 
20
15:00
sön
15:00    
P14, Olympiafältet Plan 8
P14 » 
Helsingborgs IF - Linero IF
7  -  4  
20
14:00
sön
14:00    
Dam , Övrig plats
Dam » 
Stattena IF - Helsingborgs IF
  -      
20
14:00
sön
14:00    
P16, Ruddalen 1 Konstgräs
P16 » 
Västra Frölunda IF - Helsingborgs IF
4  -  3  
20
13:00
sön
13:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Örebro SK FK
2  -  1  
20
12:30
sön
12:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF blå - Höganäs BK
4  -  3  
20
10:30
sön
10:30    
F12-F13, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
F12-F13 » 
Helsingborgs IF röd - Höganäs BK
  -      
20
09:45
sön
09:45    
P12, Norrvalla IP
P12 » 
Helsingborgs IF - Råå IF
  -      
19
12:30
lör
12:30    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2
P9 » 
Helsingborgs IF blå - Häljarps IF 1
  -      
19
12:30
lör
12:30    
P10, Laröds IP E-plan
P10 » 
Hittarps IK vit - Helsingborgs IF röd
  -      
19
12:30
lör
12:30    
P13, Olympiafältet Plan 9
P13 » 
Helsingborgs IF - Ramlösa Södra IF
6  -  3  
19
12:15
lör
12:15    
P11, Olympiafältet Plan 10
P11 » 
Helsingborgs IF - IF Lödde
  -      
19
11:00
lör
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Landskrona BoIS
  -      
19
10:30
lör
10:30    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F9-F11 » 
Helsingborgs IF röd - Borstahusens BK
  -      
19
10:30
lör
10:30    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F9-F11 » 
Helsingborgs IF röd - Borstahusens BK
  -      
19
09:30
lör
09:30    
P8, Söderslättshallens IP.
P8 » 
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF
  -      
18
19:00
fre
19:00    
F12-F13, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
F12-F13 » 
Helsingborgs IF röd - Ängelholms FF blå
0  -  7  
18
18:30
fre
18:30    
P12, Tolvans IP C-plan 9-manna
P12 » 
IF Lödde P08 Gul - Helsingborgs IF röd
4  -  3  
16
19:00
ons
19:00    
P17, Olympiafältet Plan 8
P17 » 
Helsingborgs IF - Kalmar FF
2  -  2  
15
19:30
tis
19:30    
Dam , Norrvalla IP plan 1
Dam » 
Helsingborgs IF - Askeröds IF
12  -  0  
14
18:30
mån
18:30    
P13, Klostergårdens IP
P13 » 
Lunds BK - Helsingborgs IF
  -      
14
18:15
mån
18:15    
F12-F13, Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
F12-F13 » 
IK Wormo - Helsingborgs IF röd
  -      
14
16:00
mån
16:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Halmstads BK A
  -      
 
13
15:00
sön
15:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Skäldervikens IF vit
  -      
13
12:30
sön
12:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF svart
5  -  3  
13
12:00
sön
12:00    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F9-F11 » 
Helsingborgs IF röd - Ekets GoIF
  -      
13
12:00
sön
12:00    
F9-F11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F9-F11 » 
Helsingborgs IF röd - Ekets GoIF
  -      
13
12:00
sön
12:00    
P7, Norrvalla IP
P7 » 
Helsingborgs IF - Vikens IK
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P8, Norrvalla IP
P8 » 
Helsingborgs IF - Vikens IK
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Ängelholms FF
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Höganäs BK röd
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Hittarps IK röd
  -      
13
10:00
sön
10:00    
P10, Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
P10 » 
Hittarps IK vit - Helsingborgs IF röd
  -      
13
09:30
sön
09:30    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF blå
  -      
13
09:20
sön
09:20    
P5,P6, Ödåkra idrottsplats
P5,P6 » 
Ödåkra - Helsingborg
  -      
13
09:15
sön
09:15    
F8, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F8 » 
Helsingborgs IF röd - Eskilsminne IF gul
  -      
12
14:00
lör
14:00    
Dam , Olympia
Dam » 
Helsingborgs IF - Hittarps IK FF
6  -  0  
12
14:00
lör
14:00    
P19, Borås Arena
P19 » 
IF Elfsborg - Helsingborgs IF
1  -  0  
12
13:00
lör
13:00    
P17, Platinumcars Arena
P17 » 
IFK Norrköping FK - Helsingborgs IF
3  -  1  
12
12:30
lör
12:30    
P9, Örbyvallen B-plan 7-manna 1
P9 » 
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå
  -      
12
12:30
lör
12:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF blå - Båstads GIF vit
2  -  1  
12
12:30
lör
12:30    
P16, Olympiafältet Plan 8
P16 » 
Helsingborgs IF - Landskrona BoIS
1  -  1  
12
12:00
lör
12:00    
P14, Sandskogens IP F-plan
P14 » 
Ystads IF FF vit - Helsingborgs IF
3  -  2  
12
11:00
lör
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Stattena IF - Helsingborgs IF vit
  -      
12
11:00
lör
11:00    
P13, Berga IP, konstgräs
P13 » 
Eslövs BK - Helsingborgs IF
9  -  5  
12
09:30
lör
09:30    
F8, Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
F8 » 
Glumslövs FF grön - Helsingborgs IF röd
  -      
09
18:45
ons
18:45    
F12-F13, Laröds IP D-plan, gräs 9-manna
F12-F13 » 
Hittarps IK svart - Helsingborgs IF röd
3  -  0  
 
06
15:00
sön
15:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Helsingborg City FC
  -      
06
15:00
sön
15:00    
P14, Olympiafältet Plan 9
P14 » 
Helsingborgs IF - GIF Nike
5  -  2  
06
13:00
sön
13:00    
P12, Norrvalla IP
P12 » 
Helsingborg City FC - Helsingborgs IF röd
6  -  3  
06
12:30
sön
12:30    
F8, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F8 » 
Helsingborgs IF röd - Ödåkra IF
  -      
06
12:30
sön
12:30    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Halmstads BK
3  -  2  
06
12:00
sön
12:00    
P7, Västergård IP
P7 » 
Eskilsminnes IF - Helsingborgs IF
  -      
06
11:30
sön
11:30    
F12-F13, Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
F12-F13 » 
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF röd
17  -  4  
06
11:00
sön
11:00    
P8, Norrvalla IP
P8 » 
Helsingborgs IF - Höganäs BK
  -      
06
11:00
sön
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF blå - IK Wormo
  -      
06
11:00
sön
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P12 » 
Helsingborgs IF vit - Ekets GoIF röd
  -      
06
10:00
sön
10:00    
F9-F11, Örevångs IP B-plan 7-manna 1
F9-F11 » 
Glumslövs FF - Helsingborgs IF röd
  -      
06
10:00
sön
10:00    
F9-F11, Örevångs IP B-plan 7-manna 1
F9-F11 » 
Glumslövs FF - Helsingborgs IF röd
  -      
06
09:30
sön
09:30    
F8, Munka IP C-plan 5-manna 1
F8 » 
Munka Ljungby IF - Helsingborgs IF röd
  -      
06
09:15
sön
09:15    
P5,P6, Vikens idrottsplats
P5,P6 » 
Viken - Helsingborgs IF
  -      
05
15:00
lör
15:00    
P19, Olympiafältet Plan 6
P19 » 
Helsingborgs IF - Örgryte IS Fotboll
2  -  1  
05
12:30
lör
12:30    
P9, Laröds IP E-plan
P9 » 
Hittarps IK blå - Helsingborgs IF vit
  -      
05
12:30
lör
12:30    
P13, Olympiafältet Plan 9
P13 » 
Helsingborgs IF - Nosaby IF
4  -  2  
05
12:30
lör
12:30    
P16, Olympiafältet Plan 8
P16 » 
Helsingborgs IF - Falkenbergs FF
  -      
05
11:30
lör
11:30    
P11, Landskrona IP D-plan 7-manna
P11 » 
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF blå
  -      
05
11:30
lör
11:30    
P12, Ättekulla IP A-plan 9-manna
P12 » 
Ramlösa Södra IF vit - Helsingborgs IF blå
2  -  5  
05
11:00
lör
11:00    
P10, Norrvalla IP, Helsingborg plan 6
P10 » 
Kullavägens BK - Helsingborgs IF röd
  -      
05
10:30
lör
10:30    
F12-F13, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
F12-F13 » 
Helsingborgs IF röd - Eskilsminne IF vit
  -      
04
19:00
fre
19:00    
Dam , Landskrona IP A-plan
Dam » 
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF
0  -  7  
04
18:00
fre
18:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2
P9 » 
Helsingborgs IF blå - Helsingborg Östra IF svart
  -      
01
16:00
tis
16:00    
P19, Olympia
P19 » 
Helsingborgs IF - Trelleborgs FF
  -      
MAJ 2021
 
30
15:00
sön
15:00    
P11, Vikvalla B-plan 7-manna 2
P11 » 
Vikens IK vit - Helsingborgs IF blå
  -      
30
12:30
sön
12:30    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2
P9 » 
Helsingborgs IF blå - Glumslövs FF
  -      
30
12:30
sön
12:30    
P12, Olympiafältet Plan 10
P12 » 
Helsingborgs IF - LB07
  -      
30
11:00
sön
11:00    
F8, Västergårds IP 12
F8 » 
Eskilsminne IF vit - Helsingborgs IF röd
  -      
30
11:00
sön
11:00    
P8, Landskrona IP
P8 » 
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF
  -      
30
11:00
sön
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Stattena IF 1
  -      
30
11:00
sön
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Fortuna FF röd
  -      
30
10:30
sön
10:30    
F8, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F8 » 
Helsingborgs IF röd - Vejby IF
  -      
30
10:00
sön
10:00    
F12-F13, Strövelstorps IP A-plan 7-manna 1
F12-F13 » 
Strövelstorps GoIF - Helsingborgs IF röd
  -      
30
10:00
sön
10:00    
P7, Norrvalla IP Plan 9 & 10
P7 » 
Helsingborgs IF - Hittarps IK
  -      
29
13:00
lör
13:00    
P11, Harlyckan 3, konstgräs
P11 » 
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF blå
  -      
29
12:30
lör
12:30    
F12-F13, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
F12-F13 » 
Helsingborgs IF röd - Ekets GoIF
5  -  7  
29
12:30
lör
12:30    
P10, Olympiafältet Plan 10
P10 » 
Stattena IF - Helsingborgs IF
  -      
29
12:30
lör
12:30    
P16, Olympiafältet Plan 8
P16 » 
Helsingborgs IF - Varbergs BoIS FC
  -      
29
12:00
lör
12:00    
P17, Ej Apn
P17 » 
Höganäs BK - Helsingborgs IF
  -      
29
11:00
lör
11:00    
P14, Vilans IP A-plan
P14 » 
Kristianstad FC - Helsingborgs IF
5  -  3  
29
10:00
lör
10:00    
P13, Västergårds IP 3
P13 » 
Eskilsminne IF - Helsingborgs IF
10  -  4  
29
08:30
lör
08:30    
P5,P6, Heden plan B (Coops parkering)
P5,P6 » 
Råå - Helsingborgs IF
  -      
28
19:00
fre
19:00    
P12, Råå IP
P12 » 
Råå IF - Helsingborgs IF
  -      
28
19:00
fre
19:00    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Eskilsminne IF gul
0  -  7  
24
18:30
mån
18:30    
P12, Åbyvallen, Klippan konstgräs 7-manna 2
P12 » 
Klippans Förenade FF - Helsingborgs IF vit
  -      
 
23
15:00
sön
15:00    
P14, Olympiafältet Plan 9
P14 » 
Helsingborgs IF - Kulladals FF
1  -  2  
23
13:00
sön
13:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
GAIS - Helsingborgs IF
  -      
23
12:30
sön
12:30    
P13, Olympiafältet Plan 8
P13 » 
Helsingborgs IF - IFK Knislinge
5  -  7  
23
12:00
sön
12:00    
P11, Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
P11 » 
Hittarps IK - Helsingborgs IF blå
  -      
23
12:00
sön
12:00    
P16, Halmstad Arena P4
P16 » 
Halmstads BK - Helsingborgs IF
  -      
23
11:30
sön
11:30    
F9-F11, Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
F9-F11 » 
IK Wormo - Helsingborgs IF röd
  -      
23
11:30
sön
11:30    
F9-F11, Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
F9-F11 » 
IK Wormo - Helsingborgs IF röd
  -      
23
11:00
sön
11:00    
F12-F13, Vikvalla C-plan
F12-F13 » 
Vikens IK - Helsingborgs IF röd
13  -  2  
23
11:00
sön
11:00    
P12, Vejby IP B-Plan
P12 » 
Vejby IF - Helsingborgs IF blå
2  -  0  
23
10:00
sön
10:00    
F8, Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
F8 » 
Glumslövs FF grön - Helsingborgs IF röd
  -      
23
10:00
sön
10:00    
P9, Råå IP B-plan 7-manna
P9 » 
Råå IF ljusblå - Helsingborgs IF blå
  -      
22
14:30
lör
14:30    
P12, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
P12 » 
Ängelholms FF - Helsingborgs IF röd
0  -  11
22
12:15
lör
12:15    
F12-F13, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
F12-F13 » 
Helsingborgs IF röd - Vikens IK
  -      
22
12:15
lör
12:15    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Eslövs BK röd
  -      
22
11:00
lör
11:00    
P8, Norrvalla IP
P8 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
  -      
22
11:00
lör
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF blå - IK Wormo
  -      
22
09:30
lör
09:30    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK vit
  -      
22
09:30
lör
09:30    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Råå IF vit
  -      
19
18:30
ons
18:30    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Norrby IF
  -      
17
16:00
mån
16:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Östers IF U21 - Helsingborgs IF
  -      
17
16:00
mån
16:00    
P19, Visma Arena
P19 » 
Östers IF - Helsingborgs IF
1  -  3  
 
16
13:00
sön
13:00    
P11, Höganäs Sportcenter
P11 » 
Höganäs BK - Helsingborgs IF
  -      
16
11:00
sön
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P12 » 
Helsingborgs IF vit - Höganäs BK röd
  -      
16
11:00
sön
11:00    
P13, Ättekulla IP
P13 » 
Ramlösa Södra IF - Helsingborgs IF
3  -  4  
16
11:00
sön
11:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Landskrona BoIS
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P12, Örby Idrottsplats
P12 » 
Fortuna - Helsingborgs IF
  -      
15
17:00
lör
17:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Östers IF
  -      
15
14:00
lör
14:00    
P12, Olympiafältet Plan 10
P12 » 
Helsingborgs IF - Lunds BK
  -      
15
12:00
lör
12:00    
P10, Vikvalla B-plan 7-manna 1
P10 » 
Vikens IK blå - Helsingborgs IF röd
  -      
15
11:00
lör
11:00    
P11, Vikvalla B-plan 7-manna 1
P11 » 
Vikens IK - Helsingborgs IF
  -      
15
11:00
lör
11:00    
P12, Filborna IP
P12 » 
Helsingborgs IF - Bjärreds IF
  -      
15
11:00
lör
11:00    
P14, Västergårds IP
P14 » 
Eskilsminne IF - Helsingborgs IF
5  -  3  
15
10:00
lör
10:00    
P8, Vikvalla
P8 » 
Vikens IK - Helsingborgs IF
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P11, Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
P11 » 
Åstorps FF - Helsingborgs IF
  -      
15
08:50
lör
08:50    
P5,P6, Ramlösa Idrottsplats vid Ättekulla skola
P5,P6 » 
Ramlösa Södra - Helsingborgs IF
  -      
14
18:00
fre
18:00    
P9, Norrvalla IP
P9 » 
Helsingborgs IF - Fortuna FF
  -      
14
18:00
fre
18:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Fortuna FF svart
  -      
11
19:00
tis
19:00    
P17, Ej Apn
P17 » 
Hittarps IK - Helsingborgs IF
  -      
11
17:00
tis
17:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Trelleborgs FF U21
  -      
10
18:00
mån
18:00    
P10, Landskrona
P10 » 
Wormo - Helsingborgs IF
  -      
 
09
15:00
sön
15:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
IK Brage - Helsingborgs IF
  -      
09
15:00
sön
15:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Helsingborgs IF - Stattena IF
  -      
09
14:00
sön
14:00    
P13, Österås IP G-plan 9-manna
P13 » 
Hässleholms IF - Helsingborgs IF
  -      
09
14:00
sön
14:00    
P19, Ej Apn
P19 » 
Ängelholms FF - Helsingborgs IF
  -      
09
12:30
sön
12:30    
P12, Olympiafältet Plan 10
P12 » 
Helsingborgs IF - Träningsmatch mot Eslövs BK
  -      
09
12:30
sön
12:30    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF röd - Eskilsminne IF vit
  -      
09
11:30
sön
11:30    
P10, Övrig plats
P10 » 
Helsingborg City FC - Helsingborgs IF röd
  -      
09
11:00
sön
11:00    
P13, Fridhemsparken
P13 » 
Ängelholms FF - Helsingborgs IF
3  -  10
09
10:00
sön
10:00    
P9, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P9 » 
Ramlösa Södra IF röd - Helsingborgs IF vit
  -      
09
10:00
sön
10:00    
P14, Övrig plats
P14 » 
Landskrona BOIS - Helsingborgs IF
0  -  11
08
15:00
lör
15:00    
F9-F11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F9-F11 » 
Helsingborgs IF röd - Teckomatorps SK
  -      
08
14:30
lör
14:30    
P12, Laröds IP E-plan
P12 » 
Hittarps IK vit - Helsingborgs IF vit
  -      
08
13:45
lör
13:45    
P11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P11 » 
Helsingborgs IF - Eskilsminne IF
  -      
08
12:30
lör
12:30    
P9, Norrvalla IP
P9 » 
Helsingborgs IF - Bjuvstorps FF
  -      
08
12:30
lör
12:30    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF blå - Bjuvstorps FF
  -      
08
12:30
lör
12:30    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P12 » 
Helsingborgs IF blå - Åstorps FF
  -      
08
12:30
lör
12:30    
P12, Olympiafältet Plan 7
P12 » 
Helsingborgs IF - Träningsmatch mot Åstorps FF
  -      
08
12:30
lör
12:30    
P12, Laröd IP
P12 » 
Träningsmatch mot Hittarp - Helsingborgs IF
  -      
08
12:15
lör
12:15    
P11, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
 
P11 » 
Helsingborgs IF - Skäldervikens IF
  -      
08
10:45
lör
10:45    
P10, Malmö plan 10 KG
P10 » 
MFF - Helsingborgs IF
  -      
08
10:30
lör
10:30    
F12-F13, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
F12-F13 » 
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF röd
  -      
08
10:30
lör
10:30    
P14, Wä IP A-plan
P14 » 
Wä IF - Helsingborgs IF
  -      
08
09:30
lör
09:30    
P8, Norrvalla IP
P8 » 
Helsingborg city - Helsingborgs IF
  -      
07
18:30
fre
18:30    
P16, Övrig plats
P16 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
  -      
 
02
15:00
sön
15:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - AFC Eskilstuna
  -      
02
13:30
sön
13:30    
P19, Olympiafältet Plan 6
P19 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF
  -      
02
12:30
sön
12:30    
P13, Olympiafältet Plan 9
P13 » 
Helsingborgs IF - Råå IF
13  -  1  
02
12:30
sön
12:30    
P13, Olympiafältet Plan 9
P13 » 
Helsingborgs IF - IFK Hässleholm
  -      
02
12:00
sön
12:00    
P12, Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
P12 » 
Hittarps IK röd - Helsingborgs IF röd
  -      
02
11:00
sön
11:00    
P10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10 » 
Stattena IF blå - Helsingborgs IF röd
  -      
02
11:00
sön
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Helsingborgs IF vit - Spanska Akademin FF
  -      
02
11:00
sön
11:00    
P17, Olympiafältet Plan 6
P17 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
  -      
02
10:00
sön
10:00    
P9, Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
P9 » 
Marieholms IS - Helsingborgs IF blå
  -      
02
10:00
sön
10:00    
P14, Laröds IP
P14 » 
Hittarps IK - Helsingborgs IF
0  -  2  
02
sön
00:00    
P10, Olympia
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Vikens IK svart
  -      
01
14:30
lör
14:30    
P12, Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
P12 » 
Hittarps IK vit - Helsingborgs IF blå
  -      
01
14:00
lör
14:00    
F9-F11, Toftavallen B-plan 7-manna 2
F9-F11 » 
Ödåkra IF grön - Helsingborgs IF röd
  -      
01
12:00
lör
12:00    
P16, Olympiafältet Plan 8
P16 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
  -      
01
11:00
lör
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Eskilsminne IF blå
  -      
01
11:00
lör
11:00    
P14, Olympiafältet Plan 9
P14 » 
Helsingborgs IF - Staffanstorp United FC
  -      
01
10:30
lör
10:30    
F12-F13, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
F12-F13 » 
Helsingborgs IF röd - Råå IF ljusblå
  -      
APRIL 2021
 
28
17:00
ons
17:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Mjällby AIF U21
  -      
28
17:00
ons
17:00    
P19, Olympiafältet Plan 5
P19 » 
Helsingborgs IF - Mjällby AIF
3  -  1  
27
19:00
tis
19:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Jönköping Södra - Helsingborgs IF
  -      
 
25
11:00
sön
11:00    
P17, Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
P17 » 
Malmö FF - Helsingborgs IF
  -      
21
17:00
ons
17:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Landskrona BOIS U21 - Helsingborgs IF
  -      
21
17:00
ons
17:00    
P19, Landskrona IP F-plan konstgräs
P19 » 
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF
2  -  2  
20
19:00
tis
19:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - IS Örgryte
  -      
 
18
13:00
sön
13:00    
P17, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P17 » 
Helsingborgs IF - Halmstads BK
  -      
13
19:00
tis
19:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
GIF Sundsvall - Helsingborgs IF
  -      
 
06
17:00
tis
17:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Värnamo U21
  -      
06
17:00
tis
17:00    
P19, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P19 » 
Helsingborgs IF - IFK Värnamo
2  -  1  
 
03
14:00
lör
14:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Östers IF
  -      
MARS 2021
 
27
14:00
lör
14:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - IFK Värnamo
  -      
 
17
14:00
ons
14:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Halmstads BK
  -      
 
13
14:00
lör
14:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Mjällby AIF
  -      
08
17:45
mån
17:45    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Lunds BK U21
  -      
08
16:00
mån
16:00    
P19, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P19 » 
Helsingborgs IF - Trelleborgs FF
3  -  1  
 
07
15:00
sön
15:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
BK Häcken - Helsingborgs IF
  -      
02
14:00
tis
14:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF U21
  -      
02
14:00
tis
14:00    
P19, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P19 » 
Helsingborgs IF - Malmö FF
1  -  2  
FEBRUARI 2021
 
27
15:00
lör
15:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Dalkurd
  -      
27
11:00
lör
11:00    
P19, Höganäs sportcenter
P19 » 
Höganäs BK A - Helsingborgs IF
  -      
 
21
15:00
sön
15:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
Gauthiod - Helsingborgs IF
  -      
 
13
14:00
lör
14:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - IFK Göteborg
  -      
 
05
13:00
fre
13:00    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
IF Elfsborg - Helsingborgs IF
  -      
JANUARI 2021
 
30
13:00
lör
13:00    
A/U21, Olympia
A/U21 » 
Helsingborgs IF - Torns IF
  -      
DECEMBER 2020
 
06
14:30
sön
14:30    
A/U21, Övrig plats
A/U21 » 
IFK Norrköping - Helsingborgs IF
  -