Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Helsingborgs IF
UNGDOM
P12
Matcher
DECEMBER 2019
 
04
17:30
ons
17:30    
Olympiafältet Plan 10
Helsingborgs IF - FC Nordsjälland  -      
JANUARI 2020
 
26
11:15
sön
11:15    
VINTERCUPEN
Helsingborgs IF RÖD - IFK Klagshamn  -      
26
11:15
sön
11:15    
VINTERCUPEN
Helsingborgs IF BLÅ - Hittarps IK  -      
FEBRUARI 2020
 
02
11:15
sön
11:15    
VINTERCUPEN
Helsingborgs IF RÖD - Vellinge IF  -      
02
12:15
sön
12:15    
VINTERCUPEN
Helsingborgs IF BLÅ - Furulunds IK  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
VINTERCUPEN
Häljarps IF - Helsingborgs IF BLÅ  -      
08
10:00
lör
10:00    
VINTERCUPEN
Ängelholms FF - Helsingborgs IF RÖD  -      
 
15
13:00
lör
13:00    
Västergårds IP
Eskilsminne IF - Helsingborgs IF  -      
 
23
07:20
sön
07:20    
Nils Holgersson Hallen i Skurup
 
Cup i Skurup - Helsingborgs IF  -      
23
12:20
sön
12:20    
Nils Holgersson Hallen i Skurup
 
Cup i Skurup - Helsingborgs IF  -      
 
29
10:30
lör
10:30    
VINTERCUPEN
GIF Nike - Helsingborgs IF BLÅ  -      
29
11:00
lör
11:00    
VINTERCUPEN
IK Wormo - Helsingborgs IF RÖD  -      
MARS 2020
 
08
13:00
sön
13:00    
Malmö stadion plan 9
Malmö ff - Helsingborgs IF  -      
 
14
13:30
lör
13:30    
VINTERCUPEN
Hittarps IK - Helsingborgs IF BLÅ  -      
15
09:30
sön
09:30    
VINTERCUPEN
IFK Klagshamn - Helsingborgs IF RÖD  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Tolvåkers IP
IF Lödde - Helsingborgs IF  -      
 
29
13:30
sön
13:30    
Tolvåkers IP
IF Lödde - Helsingborgs IF  -      
APRIL 2020
 
10
10:30
fre
10:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Landskrona BoIS  -      
 
13
10:30
mån
10:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Helsingborg City FC  -      
13
12:30
mån
12:30    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF vit - Helsingborgs IF röd  -      
18
10:00
lör
10:00    
Bjärshögs IP Konstgräs 9-manna
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF blå  -      
18
12:30
lör
12:30    
Rydebäcks IP
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF röd  -      
19
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF röd - Borstahusens BK blå  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Olympiafältet Plan 10
 
Helsingborgs IF -   -      
25
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Helsingborg City FC  -      
26
11:00
sön
11:00    
Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
Perstorp Bälinge IK blå - Helsingborgs IF röd  -      
MAJ 2020
 
02
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF svart0  -  12
02
12:30
lör
12:30    
Rydebäcks IP
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå7  -  3  
 
09
12:30
lör
12:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Helsingborgs IF röd7  -  2  
09
12:30
lör
12:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Helsingborgs IF röd7  -  2  
10
10:30
sön
10:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF röd - Vejby IF blå  -      
 
16
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 2
IF Lödde svart - Helsingborgs IF röd  -      
16
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK svart1  -  2  
17
13:00
sön
13:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF svart - Helsingborgs IF blå4  -  0  
 
23
12:00
lör
12:00    
Höllvikens IP ,Ängdalavägen 38
BK Höllviken - Helsingborgs IF  -      
23
14:00
lör
14:00    
BK Höllviken IP , Ängdalavägen 38
BK Höllviken - Helsingborgs IF  -      
24
12:00
sön
12:00    
Rydebäcks IP
Fortuna FF P07 - Helsingborgs IF  -      
 
30
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK blå  -      
30
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 3
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF röd2  -  4  
JUNI 2020
 
07
10:30
sön
10:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs
Helsingborgs IF blå - Hittarps IK svart4  -  3  
07
11:00
sön
11:00    
Örbyvallen B-plan 7-manna 2
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF röd  -      
07
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Landskrona BoIS2  -  3  
 
13
10:00
lör
10:00    
Bjärshögs IP gräs 9-manna
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF röd3  -  16
13
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 3 , 9-manna
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF blå5  -  2  
14
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF röd - Åstorps FF vit  -      
JULI 2020
 
12
10:30
sön
10:30    
Olympia
Helsingborgs IF - FC Bellevue  -      
 
18
11:30
lör
11:30    
Kungsgårdsleden 73, 26254 Ängelholm
Ängelholms FF - Helsingborgs IF  -      
AUGUSTI 2020
 
01
13:00
lör
13:00    
Laröds IP
Hittarp - Helsingborgs IF  -      
01
13:00
lör
13:00    
Laröd IP
Hittarps IK - Helsingborgs IF  -      
01
13:00
lör
13:00    
Laeöd IP
Hittarps IK - Helsingborgs IF  -      
 
07
18:30
fre
18:30    
Rydebäcks IP
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå2  -  0  
09
11:30
sön
11:30    
Olympiafltet Plan 7 konstgrs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Ängelholms FF2  -  4  
 
15
10:30
lör
10:30    
Olympiafltet Plan 7 konstgrs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Åstorps FF vit5  -  2  
15
10:30
lör
10:30    
Olympiafltet Plan 10 konstgrs 7-manna
Helsingborgs IF röd - Fortuna FF röd  -      
 
22
10:00
lör
10:00    
Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
Höganäs BK - Helsingborgs IF röd8  -  0  
22
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 3
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF blå6  -  2  
23
12:00
sön
12:00    
Laröds IP F-plan
Hittarps IK blå - Helsingborgs IF röd  -      
 
28
19:00
fre
19:00    
Olympiafltet Plan 10 konstgrs 7-manna
Helsingborgs IF röd - Helsingborgs IF blå  -      
29
10:30
lör
10:30    
Olympiafltet Plan 7 konstgrs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Landskrona BoIS3  -  9  
29
10:30
lör
10:30    
Olympiafltet Plan 7 konstgrs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Vejby IF3  -  3  
SEPTEMBER 2020
 
05
11:00
lör
11:00    
Vstergrds IP 4
Eskilsminne IF vit - Helsingborgs IF röd  -      
05
12:30
lör
12:30    
Rydebcks IP
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF röd6  -  2  
 
12
10:30
lör
10:30    
Olympiafltet Plan 7 konstgrs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Åstorps FF vit5  -  3  
13
12:00
sön
12:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF svart - Helsingborgs IF blå3  -  0  
13
13:00
sön
13:00    
Olympiafltet Plan 7 konstgrs 7-manna 2
Helsingborgs IF röd - Vejby IF blå  -      
 
20
10:30
sön
10:30    
Olympiafltet Plan 10 konstgrs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Helsingborg City FC1  -  11
20
11:00
sön
11:00    
Fridhemsparken, ngelholm Konstgrs 7-manna 3
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF röd  -      
20
13:00
sön
13:00    
Vstergrds IP 3
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF röd10  -  0  
 
26
11:30
lör
11:30    
Olympiafltet Plan 7 konstgrs 7-manna 2
Helsingborgs IF röd - IF Lödde svart  -      
27
11:30
sön
11:30    
Olympiafltet Plan 10 konstgrs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Vejby IF2  -  1  
27
14:00
sön
14:00    
Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
Ängelholms FF - Helsingborgs IF blå6  -  7  
OKTOBER 2020
 
02
19:00
fre
19:00    
Olympiafltet Plan 10 konstgrs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Helsingborgs IF röd11  -  3  
02
19:00
fre
19:00    
Olympiafltet Plan 10 konstgrs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Helsingborgs IF röd11  -  3  
04
11:00
sön
11:00    
rbyvallen B-plan 7-manna 2
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF röd  -      
 
10
10:00
lör
10:00    
Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
Höganäs BK - Helsingborgs IF blå4  -  1  
10
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK blå  -      
11
10:00
sön
10:00    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Stattena IF   -      
 
14
18:30
ons
18:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF svart2  -  6  
18
13:00
sön
13:00    
Olympiafltet Plan 7 konstgrs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Landskrona BoIS0  -  4  
 
19
18:00
mån
18:00    
Filborna IP konstgrs
Helsingborg City FC - Helsingborgs IF röd5  -  3  
24
09:15
lör
09:15    
Catena Arena, Ängelholm
Ängelholms FF - Helsingborgs IF  -