Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Helsingborgs IF
UNGDOM
P12
Matcher
DECEMBER 2019
 
04
17:30
ons
17:30    
Olympiafältet Plan 10
Helsingborgs IF - FC Nordsjälland  -      
JANUARI 2020
 
26
11:15
sön
11:15    
VINTERCUPEN
Helsingborgs IF RÖD - IFK Klagshamn  -      
26
11:15
sön
11:15    
VINTERCUPEN
Helsingborgs IF BLÅ - Hittarps IK  -      
FEBRUARI 2020
 
02
11:15
sön
11:15    
VINTERCUPEN
Helsingborgs IF RÖD - Vellinge IF  -      
02
12:15
sön
12:15    
VINTERCUPEN
Helsingborgs IF BLÅ - Furulunds IK  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
VINTERCUPEN
Häljarps IF - Helsingborgs IF BLÅ  -      
08
10:00
lör
10:00    
VINTERCUPEN
Ängelholms FF - Helsingborgs IF RÖD  -      
 
15
13:00
lör
13:00    
Västergårds IP
Eskilsminne IF - Helsingborgs IF  -      
 
23
07:20
sön
07:20    
Nils Holgersson Hallen i Skurup
 
Cup i Skurup - Helsingborgs IF  -      
23
12:20
sön
12:20    
Nils Holgersson Hallen i Skurup
 
Cup i Skurup - Helsingborgs IF  -      
 
29
10:30
lör
10:30    
VINTERCUPEN
GIF Nike - Helsingborgs IF BLÅ  -      
29
11:00
lör
11:00    
VINTERCUPEN
IK Wormo - Helsingborgs IF RÖD  -      
MARS 2020
 
08
13:00
sön
13:00    
Malmö stadion plan 9
Malmö ff - Helsingborgs IF  -      
 
14
13:30
lör
13:30    
VINTERCUPEN
Hittarps IK - Helsingborgs IF BLÅ  -      
15
09:30
sön
09:30    
VINTERCUPEN
IFK Klagshamn - Helsingborgs IF RÖD  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Tolvåkers IP
IF Lödde - Helsingborgs IF  -      
 
29
13:30
sön
13:30    
Tolvåkers IP
IF Lödde - Helsingborgs IF  -      
APRIL 2020
 
10
10:30
fre
10:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Landskrona BoIS  -      
 
13
10:30
mån
10:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Helsingborg City FC  -      
13
12:30
mån
12:30    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF vit - Helsingborgs IF röd  -      
18
10:00
lör
10:00    
Bjärshögs IP Konstgräs 9-manna
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF blå  -      
18
12:30
lör
12:30    
Rydebäcks IP
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF röd  -      
19
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF röd - Borstahusens BK blå  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Olympiafältet Plan 10
 
Helsingborgs IF -   -      
25
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Helsingborg City FC  -      
26
11:00
sön
11:00    
Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
Perstorp Bälinge IK blå - Helsingborgs IF röd  -      
MAJ 2020
 
02
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF svart0  -  12
02
12:30
lör
12:30    
Rydebäcks IP
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå7  -  3  
 
09
12:30
lör
12:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Helsingborgs IF röd7  -  2  
09
12:30
lör
12:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Helsingborgs IF röd7  -  2  
10
10:30
sön
10:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF röd - Vejby IF blå  -      
 
16
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 2
IF Lödde svart - Helsingborgs IF röd  -      
16
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK svart1  -  2  
17
13:00
sön
13:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF svart - Helsingborgs IF blå4  -  0  
 
23
12:00
lör
12:00    
Höllvikens IP ,Ängdalavägen 38
BK Höllviken - Helsingborgs IF  -      
23
14:00
lör
14:00    
BK Höllviken IP , Ängdalavägen 38
BK Höllviken - Helsingborgs IF  -      
24
12:00
sön
12:00    
Rydebäcks IP
Fortuna FF P07 - Helsingborgs IF  -      
 
30
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK blå  -      
30
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 3
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF röd  -      
JUNI 2020
 
07
10:30
sön
10:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Hittarps IK svart  -      
07
11:00
sön
11:00    
Örbyvallen B-plan 7-manna 2
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF röd  -      
07
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Landskrona BoIS  -      
 
13
10:00
lör
10:00    
Bjärshögs IP Konstgräs 9-manna
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF röd  -      
13
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 3
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF blå  -      
14
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF röd - Åstorps FF vit  -