Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Helsingborgs IF
UNGDOM
U11
Matcher
DECEMBER 2018
 
01
10:00
lör
10:00    
Excercisfältet
IK Wormo - Helsingborgs IF  -      
02
10:00
sön
10:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken - Helsingborgs IF  -      
02
12:00
sön
12:00    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Staffanstorp United  -      
 
08
12:00
lör
12:00    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - FC Rosengård 1917:Röd  -      
 
15
13:00
lör
13:00    
Kulladals IP
Kulladals FF:Vit - Helsingborgs IF  -      
JANUARI 2019
 
06
08:00
sön
08:00    
Helsingborgs Arena
Helsingborgs IF - Kullavägen BK , Ödåkra IF  -      
06
11:20
sön
11:20    
Helsingborg Arena - NYÅRSSALUTEN
Helsingborgs IF - Ödåkra  -      
 
13
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP - VINTERCUPEN
IF Lödde - Helsingborgs IF  -      
13
11:00
sön
11:00    
Mariedals IP - VINTERCUPEN
Lilla Torg FF - Helsingborgs IF  -      
 
19
12:00
lör
12:00    
Limhamns IP
 
LB07 - Helsingborgs IF  -      
20
12:00
sön
12:00    
Laröds IP - VINTERCUPEN
Hittarps IK - Helsingborgs IF  -      
FEBRUARI 2019
 
03
10:30
sön
10:30    
Olympiafältet Plan 7 - VINTERCUPEN
Helsingborgs IF - Ängelholms FF  -      
03
10:30
sön
10:30    
Olympiafältet Plan 7 - VINTERCUPEN
Helsingborgs IF - Häljarps IF  -      
 
10
10:00
sön
10:00    
Laröds IP
Hittarps IK - Helsingborgs IF  -      
10
12:30
sön
12:30    
VINTERCUPEN
Lunds FF - Helsingborgs IF  -      
MARS 2019
 
02
10:30
lör
10:30    
Lomma IP - VINTERCUPEN
GIF Nike - Helsingborgs IF  -      
02
15:00
lör
15:00    
Laröds IP - VINTERCUPEN
Hittarps IK - Helsingborgs IF  -      
 
10
12:00
sön
12:00    
Landskrona IP
Landskrona Bois - Helsingborgs IF  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Olympiafältet Plan 7 - VINTERCUPEN
Helsingborgs IF - IF Lödde  -      
17
10:00
sön
10:00    
Olympiafältet Plan 7 - VINTERCUPEN
Helsingborgs IF - Lilla Torg FF  -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Landskrona IP
Lilla Torg FF & ÄFF - VINTERCUPEN - Helsingborgs IF Blå   -      
23
12:50
lör
12:50    
Landskrona IP
GIF Nike & Furulunds IK - VINTERCUPEN - Helsingborgs IF Röd  -      
 
27
17:00
ons
17:00    
Laröds IP
Hittarps IK - Helsingborgs IF  -      
30
09:45
lör
09:45    
Trelleborg, HIF Blå
 
- Helsingborgs IF Blå  -      
30
14:15
lör
14:15    
Trelleborg, HIF Röd
 
- Helsingborgs IF Röd  -      
APRIL 2019
 
02
17:15
tis
17:15    
HIF-hallen
Helsingborgs IF - Eskilsminnes IF  -      
07
12:00
sön
12:00    
Klostergårdens IP,Stattenavägen 27, Lund
Lunds Bk Kick Off cup - Helsingborgs IF  -      
07
13:00
sön
13:00    
Klostergårdens IP
LUNDS BK 7-MANNA KICKOFF - Helsingborgs IF  -      
 
13
13:00
lör
13:00    
Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
Dösjöbro IF röd - Helsingborgs IF blå  -      
14
09:30
sön
09:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Fortuna FF röd  -      
14
12:00
sön
12:00    
Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
Perstorp Bälinge IK - Helsingborgs IF vit  -      
 
18
17:45
tor
17:45    
Örbyvallen A-plan 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Fortuna FF röd  -      
20
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde svart - Helsingborgs IF blå  -      
 
22
11:00
mån
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF vit - Ängelholms FF gul  -      
27
09:30
lör
09:30    
Laröds IP plan 6 bollfält
Hittarps IK - Helsingborgs IF vit  -      
28
11:00
sön
11:00    
Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
Perstorp Bälinge IK - Helsingborgs IF blå  -      
MAJ 2019
 
03
17:30
fre
17:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Helsingborg City FC svart  -      
05
12:00
sön
12:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Helsingborgs IF blå  -      
05
13:15
sön
13:15    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF vit - Spanska Akademin FF  -      
 
11
11:00
lör
11:00    
Landskrona IP D-plan 7-manna
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF vit  -      
11
14:00
lör
14:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF blå  -      
12
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Eslövs BK röd  -      
 
19
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Eskilsminne IF gul  -      
 
24
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Ramlösa Södra IF blå  -      
25
12:00
lör
12:00    
Laröds IP plan 6 bollfält
Hittarps IK - Helsingborgs IF blå  -      
JUNI 2019
 
01
09:30
lör
09:30    
Norrvalla IP
KBK Cup - Helsingborgs IF VIT  -      
01
09:30
lör
09:30    
Norrvalla IP
KBK Cup - Helsingborgs IF RÖD  -      
01
10:00
lör
10:00    
Norrvalla IP
KBK Cup - Helsingborgs IF BLÅ  -      
02
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF vit - IF Lödde svart  -      
 
08
11:00
lör
11:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Helsingborgs IF blå - Åstorps FF vit  -      
08
11:00
lör
11:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Helsingborgs IF vit - Eskilsminne IF gul  -      
09
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Dösjöbro IF röd  -      
 
14
18:00
fre
18:00    
Rydebäcks IP
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå  -      
15
10:00
lör
10:00    
Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF vit  -      
16
13:00
sön
13:00    
Norrvalla IP
Helsingborgs IF - Eskilsminne IF  -      
JULI 2019
 
13
10:00
lör
10:00    
Olympiafältet Plan 7
 
Helsingborgs IF - WFC Hawaii  -      
AUGUSTI 2019
 
02
08:00
fre
08:00    
Övrig plats
 
Bröndby IF - Helsingborgs IF 1  -      
02
14:50
fre
14:50    
Övrig plats
 
Helsingborgs IF 1 - Slagelse BK  -      
03
09:00
lör
09:00    
Övrig plats
 
Helsingborgs IF 1 - BK Friheden  -      
03
12:00
lör
12:00    
Övrig plats
 
Rapid Plzen - Helsingborgs IF 1  -      
04
10:00
sön
10:00    
Övrig plats
 
Helsingborgs IF 1 - Bröndby IF  -      
04
13:30
sön
13:30    
Övrig plats
Helsingborgs IF 1 - FK Karlskrona  -      
 
16
18:00
fre
18:00    
Toftavallen C-plan 7-manna 1
Ödåkra IF - Helsingborgs IF röd  -      
17
13:00
lör
13:00    
Örbyvallen B-plan 7-manna 1
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå  -      
18
12:00
sön
12:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF - Helsingborgs IF blå  -      
 
25
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborg City FC - Helsingborgs IF röd  -      
25
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF blå - Lunds BK blå  -      
25
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - IF Lödde svart  -      
 
31
10:15
lör
10:15    
Vejby IP
Vejby IF 1 - Helsingborgs IF blå  -      
31
11:00
lör
11:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF röd - IK Wormo svart  -      
31
13:00
lör
13:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Perstorp Bälinge IK  -      
SEPTEMBER 2019
 
07
11:00
lör
11:00    
Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
Höganäs BK blå - Helsingborgs IF röd  -      
07
15:00
lör
15:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF blå - Harrie FF röd  -      
 
13
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Ängelholms FF gul  -      
14
11:30
lör
11:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborg City FC svart - Helsingborgs IF blå  -      
15
15:30
sön
15:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF röd - Klippans FF vit  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 2
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF blå  -      
22
15:30
sön
15:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF blå - Dösjöbro IF röd  -      
 
24
19:00
tis
19:00    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF röd  -      
27
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF röd - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd  -      
28
11:00
lör
11:00    
Örbyvallen B-plan 7-manna 1
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå  -      
29
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Hittarps IK  -      
OKTOBER 2019
 
05
10:00
lör
10:00    
Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
Brunnby FF - Helsingborgs IF röd  -      
05
15:30
lör
15:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF blå - Stattena IF  -      
06
11:00
sön
11:00    
Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF blå  -      
 
12
09:30
lör
09:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK röd  -      
12
13:30
lör
13:30    
Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Helsingborgs IF blå  -      
13
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Vejby IF orange  -      
 
27
10:00
sön
10:00    
Laröds IP
Hittarps IK - Helsingborgs IF  -      
NOVEMBER 2019
 
08
18:00
fre
18:00    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Helsingborg City  -      
 
16
11:00
lör
11:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF - Malmö FF  -      
17
11:00
sön
11:00    
VINTERCUPEN
Furulunds IK - Helsingborgs IF BLÅ  -      
 
24
12:15
sön
12:15    
VINTERCUPEN
Helsingborgs IF BLÅ - Häljarps IF  -      
24
12:15
sön
12:15    
VINTERCUPEN
Helsingborgs IF RÖD - Ängelholms FF  -      
 
30
14:00
lör
14:00    
VINTERCUPEN
Vellinge IF - Helsingborgs IF RÖD  -      
DECEMBER 2019
 
08
11:15
sön
11:15    
VINTERCUPEN
Helsingborgs IF RÖD - IK Wormo  -      
08
12:15
sön
12:15    
VINTERCUPEN
Helsingborgs IF BLÅ - GIF Nike  -