Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Helsingborgs IF
UNGDOM
P11
Matcher
DECEMBER 2019
 
06
18:15
fre
18:15    
VINTERCUPEN
Helsingborgs IF RÖD - IK Wormo  -      
06
18:15
fre
18:15    
VINTERCUPEN
Helsingborgs IF BLÅ - GIF Nike  -      
 
28
08:00
lör
08:00    
Landskrona idrottshall
 
Landora Julcup - Helsingborgs IF  -      
JANUARI 2020
 
04
11:00
lör
11:00    
Helsingborgs Arena
 
Helsingborgs IF - Nyårssaluten  -      
 
25
12:00
lör
12:00    
Gunnesbo Gård
Lunds Bois - HIF RÖD - Helsingborgs IF  -      
26
11:00
sön
11:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF - HIF BLÅ - Helsingborgs IF  -      
FEBRUARI 2020
 
01
10:00
lör
10:00    
Glumslövs IP
Glumslövs FF - Helsingborgs IF  -      
 
08
10:30
lör
10:30    
Olympia
Helsingborgs IF GRÖN - Kvarnby IK - HIF GRÖN  -      
09
09:30
sön
09:30    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Brommapojkarna  -      
09
11:00
sön
11:00    
Höganäs
 
Innomhus i Höganäs blandat motstånd 2 lag - Helsingborgs IF  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Ej Apn
Helsingborgs IF - Helsinborg RÖD - Linero IF  -      
 
29
11:00
lör
11:00    
Heden samling 10:15
Helsingborg Blå - Ramlösa Södra - Helsingborgs IF  -      
MARS 2020
 
01
13:15
sön
13:15    
Olympia
Helsingborgs IF Grön - Höör IS  -      
 
08
10:15
sön
10:15    
Olympiafältet Plan 10
Helsingborgs IF - Eslöv   -      
 
14
15:00
lör
15:00    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - IFK Lidingö  -      
15
11:15
sön
11:15    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Hittarp IK  -      
15
11:15
sön
11:15    
Olympia
Helsingborgs IF 10 - Helsingborgs IF  -      
 
28
13:00
lör
13:00    
Höganäs Sportcenter
Höganäs BK röd - Helsingborgs IF röd  -      
28
14:30
lör
14:30    
Höganäs sportcenter
Höganäs BK blå - Helsingborgs IF blå  -      
APRIL 2020
 
11
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet Plan 10
Helsingborgs IF - Ramlösa södra  -      
11
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF vit - Höganäs BK röd  -      
11
10:30
lör
10:30    
Olympiafltet Plan 7 konstgrs 7-manna 2
Helsingborgs IF vit - Åstorps FF vit  -      
11
11:00
lör
11:00    
Filborna
Spanska akademin - Helsingborgs IF  -      
 
13
13:15
mån
13:15    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Wormo  -      
13
13:15
mån
13:15    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF blå - IF Lödde svart  -      
18
10:30
lör
10:30    
Brunnbyvallen B-plan 7-manna 1 (stor)
Brunnby FF - Helsingborgs IF vit  -      
18
10:30
lör
10:30    
Brunnbyvallen, Träningsmatch
Brunnby P12 - Helsingborgs IF  -      
18
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet Plan 10
Helsingborgs IF - Råå IF P12 Träningsmatch  -      
18
11:00
lör
11:00    
rebcksvallen A-plan 7-manna 2
Båstads GIF svart - Helsingborgs IF vit  -      
19
11:00
sön
11:00    
Laröds IP E-plan
Hittarps IK blå - Helsingborgs IF blå  -      
19
13:00
sön
13:00    
Harlyckan, Konstgräs
Eskilsminne, Träningsmatch - Helsingborgs IF  -      
 
25
09:45
lör
09:45    
Brovallen Bunkeflostrand
LB 07 Vit - Helsingborgs IF Vit  -      
25
11:15
lör
11:15    
Brovallen Bunkeflostrand
LB 07 Svart - Helsingborgs IF Svart  -      
25
12:15
lör
12:15    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF blå - Fortuna FF röd  -      
25
12:15
lör
12:15    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF vit - Hittarps IK röd  -      
25
13:30
lör
13:30    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Eskilsminne  -      
25
13:45
lör
13:45    
Olympiafltet Plan 10 konstgrs 7-manna
Helsingborgs IF vit - Eskilsminne IF gul  -      
26
11:00
sön
11:00    
Ryavallen Allerum
Allerums GIF - Helsingborgs IF  -      
MAJ 2020
 
01
12:00
fre
12:00    
Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna
Bjuvstorps FF/Billesholms GIF svart - Helsingborgs IF vit  -      
02
13:00
lör
13:00    
Laröd IP
Hittarps IK - Helsingborgs IF  -      
03
10:00
sön
10:00    
Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF blå  -      
 
08
18:30
fre
18:30    
Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
Hittarps IK röd - Helsingborgs IF vit  -      
10
10:30
sön
10:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF vit - Helsingborg City FC  -      
10
12:30
sön
12:30    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Furulund IK  -      
 
13
18:00
ons
18:00    
Vidablick IP A-plan 9-manna
Mörarps IF - Helsingborgs IF vit  -      
16
13:00
lör
13:00    
Harlyckan
Eskilsminne - Helsingborgs IF  -      
17
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF vit - Vikens IK vit  -      
17
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF blå - Ängelholms FF gul  -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Bjärreds IF  -      
24
11:00
sön
11:00    
Marieholm IP
Marieholm - Helsingborgs IF  -      
 
29
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF blå - Helsingborgs IF vit  -      
30
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF vit - Eskilsminne IF gul  -      
30
12:15
lör
12:15    
Råå IP
Råå IF - Helsingborgs IF  -      
31
11:00
sön
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF vit - Helsingborgs IF blå  -      
JUNI 2020
 
06
12:00
lör
12:00    
Bjrshgs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF vit  -      
07
11:30
sön
11:30    
Norrvalla IP
Helsingborgs IF - Bjäre United  -      
07
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF blå - Borstahusens BK blå  -      
 
13
11:15
lör
11:15    
Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 2
Klippans FF grn - Helsingborgs IF vit  -      
13
14:00
lör
14:00    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - LB07  -      
14
13:00
sön
13:00    
Olympiafltet Plan 7 konstgrs 7-manna 2
Helsingborgs IF vit - Båstads GIF svart  -      
14
14:00
sön
14:00    
Uggleplan, Perstorp C-plan
Perstorp Bälinge IK blå - Helsingborgs IF blå  -      
 
23
18:30
tis
18:30    
Västergård
Eskilsminne - Helsingborgs IF  -      
28
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 10
Helsingborgs IF - BK Höllviken Blå  -      
28
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 10
Helsingborgs IF - BK Höllviken Svart  -      
28
12:30
sön
12:30    
Olympiafältet Plan 10
Helsingborgs IF - BK Höllviken Röd  -      
AUGUSTI 2020
 
01
10:00
lör
10:00    
Västergård
Eskilsminne - Helsingborgs IF  -      
 
08
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet Plan 10
Helsingborgs IF - FC Bellevue Svart  -      
08
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet Plan 10
Helsingborgs IF - FC Bellevue Röd  -      
08
12:00
lör
12:00    
Olympiafältet Plan 10
Helsingborgs IF - FC Bellevue  -      
09
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP
Helsingborgs IF - Allerums GIF  -      
 
14
18:30
fre
18:30    
Vejby IP 7-manna
Vejby IF blå - Helsingborgs IF blå  -      
15
10:30
lör
10:30    
Olympiafltet Plan 10 konstgrs 7-manna
Helsingborgs IF vit - Eskilsminne IF gul  -      
 
22
14:00
lör
14:00    
Laröds IP F-plan
Hittarps IK vit - Helsingborgs IF vit  -      
23
10:00
sön
10:00    
Lards IP F-plan
Hittarps IK röd - Helsingborgs IF vit  -      
23
10:30
sön
10:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF blå - Ängelholms FF gul  -      
 
28
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF röd - Helsingborgs IF blå  -      
28
19:00
fre
19:00    
Olympiafltet Plan 10 konstgrs 7-manna
Helsingborgs IF vit - Munka Ljungby IF 2  -      
SEPTEMBER 2020
 
06
10:30
sön
10:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF blå - Fortuna FF röd  -      
06
11:30
sön
11:30    
Filborna IP konstgrs
Helsingborg City FC - Helsingborgs IF vit  -      
 
07
17:00
mån
17:00    
Laröds IP F-plan
Hittarps IK blå - Helsingborgs IF blå  -      
12
10:00
lör
10:00    
Bjrshgs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF vit - Helsingborgs IF vit  -      
 
15
18:15
tis
18:15    
Hgans Sportcenter Plan Syd A 7-manna
Höganäs BK röd - Helsingborgs IF vit  -      
18
19:00
fre
19:00    
Olympiafltet Plan 10 konstgrs 7-manna
Helsingborgs IF vit - Helsingborgs IF vit  -      
19
12:30
lör
12:30    
Tolvans IP konstgrs 7-manna 1
IF Lödde svart - Helsingborgs IF blå  -      
20
11:00
sön
11:00    
Västergrds IP 4
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF vit  -      
 
23
18:30
ons
18:30    
byvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
Klippans FF vit - Helsingborgs IF vit  -      
27
10:30
sön
10:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF blå - Eskilsminne IF vit  -      
27
11:00
sön
11:00    
Fridhemsparken, ngelholm Konstgrs 7-manna 2
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF vit  -      
OKTOBER 2020
 
04
11:00
sön
11:00    
Harlyckan 3, konstgrs
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF vit  -      
 
09
18:30
fre
18:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Vejby IF blå  -      
10
10:30
lör
10:30    
Olympiafltet Plan 10 konstgrs 7-manna
Helsingborgs IF vit - Hittarps IK röd  -      
10
11:30
lör
11:30    
Fridhemsparken, ngelholm Konstgrs 7-manna 3
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF blå  -      
NOVEMBER 2020
 
08
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 10
Helsingborgs IF - Malmö FF  -