Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Helsingborgs IF
UNGDOM
U10
Matcher
DECEMBER 2018
 
02
10:30
sön
10:30    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Lunds FF. VINTERCUPEN  -      
 
09
10:30
sön
10:30    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - GIF Nike. VINTERCUPEN  -      
09
12:00
sön
12:00    
Laröds IP
Hittarps IK. VINTERCUPEN - Helsingborgs IF  -      
 
14
19:00
fre
19:00    
FREDAGS CUP I FUTSAL
 
Helsingborgs IF -   -      
FEBRUARI 2019
 
02
14:15
lör
14:15    
Berga IP
Trollenäs - Helsingborgs IF  -      
03
12:00
sön
12:00    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Glumslövs FF  -      
 
09
10:00
lör
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand
LB 07 - Helsingborgs IF  -      
10
12:00
sön
12:00    
Heden IP
Ramlösa Södra IF - Helsingborgs IF  -      
MARS 2019
 
03
10:00
sön
10:00    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Hittarps IK Svart  -      
03
10:30
sön
10:30    
Laröd IP
Hittarps IK Vit - Helsingborgs IF  -      
 
09
10:00
lör
10:00    
Norrvalla IP
Helsingborgs IF - Malmö FF  -      
10
12:00
sön
12:00    
Heden
Ramlösa - Helsingborgs IF  -      
 
16
13:00
lör
13:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF Röd - Helsingborgs IF Röd  -      
17
11:30
sön
11:30    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Stattena IF  -      
 
23
09:15
lör
09:15    
Vikvalla
Viken - Helsingborgs IF  -      
APRIL 2019
 
13
11:30
lör
11:30    
Västergårds IP plan 4
Eskilsminne IF Blå - Helsingborgs IF Röd  -      
14
10:30
sön
10:30    
Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
Höganäs BK blå - Helsingborgs IF röd  -      
14
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Klippans FF grön  -      
 
20
11:00
lör
11:00    
Hyllinge IP B-plan 7-manna 1
Hyllinge GIF - Helsingborgs IF blå  -      
 
22
15:00
mån
15:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF röd - Häljarps IF 1  -      
22
15:00
mån
15:00    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF Röd - Landskrona BOIS  -      
27
11:00
lör
11:00    
Toftavallen C-plan 7-manna 2
Ödåkra IF - Helsingborgs IF röd  -      
28
15:00
sön
15:00    
Exercisfältet
IK Wormo Blå - Helsingborgs IF Röd  -      
28
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Skånes Fagerhults IF  -      
MAJ 2019
 
03
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK röd  -      
04
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP plan 4
Eskilsminne IF Gul - Helsingborgs IF Röd  -      
05
09:30
sön
09:30    
Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
Höganäs BK vit - Helsingborgs IF blå  -      
 
10
17:45
fre
17:45    
Vejby IP 7-manna
Vejby IF - Helsingborgs IF röd  -      
10
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF Röd - Helsingborgs IF Vit  -      
10
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Hittarps IK svart  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Ulkavallen IP Plan B
Borstahusens BK Röd - Helsingborgs IF Röd  -      
18
11:00
lör
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborg City FC - Helsingborgs IF röd  -      
18
11:00
lör
11:00    
Uggleplan, Perstorp B-plan
Perstorp Bälinge IK vit - Helsingborgs IF blå  -      
 
24
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF röd - Högaborgs BK  -      
24
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF Röd - Helsingborgs IF Svart  -      
JUNI 2019
 
08
10:00
lör
10:00    
Örebäcksvallen A-plan
Båstads GIF - Helsingborgs IF Röd  -      
09
10:00
sön
10:00    
Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
FC Kopparmöllan - Helsingborgs IF blå  -      
09
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP 2
Eskilsminne IF blå - Helsingborgs IF röd  -      
 
14
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs Röd - Vikens IK Blå  -      
15
14:15
lör
14:15    
Åbyvallen Klippan
Helsingborgs IF röd - Klippans FF vit  -      
16
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Ljungbyheds IF  -      
AUGUSTI 2019
 
16
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7 manna ( P10 A )
Helsingborgs IF Röd - Eskilsminne IF Blå  -      
16
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF Röd - Eskilsminne IF gul  -      
17
11:45
lör
11:45    
Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
Klippans FF grön - Helsingborgs IF blå  -      
 
24
11:00
lör
11:00    
Vellinge IP
Vellinge IF - Helsingborgs IF  -      
24
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF vit  -      
25
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF blå - Hyllinge GIF  -      
 
30
18:00
fre
18:00    
Junexvallen IP A-plan
Skånes Fagerhults IF - Helsingborgs IF blå  -      
31
11:00
lör
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF vit - Hittarps IK  -      
31
11:00
lör
11:00    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Vikens IK  -      
SEPTEMBER 2019
 
06
18:00
fre
18:00    
Vejby IP 7-manna
Vejby IF orange - Helsingborgs IF vit  -      
07
10:00
lör
10:00    
Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
IK Wormo blå - Helsingborgs IF Röd  -      
07
12:00
lör
12:00    
Uggleplan Perstorp
Perstorp Bälinge - Helsingborgs IF  -      
07
15:30
lör
15:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Höganäs BK vit  -      
 
13
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF vit - Landskrona BoIS  -      
15
15:00
sön
15:00    
Laröds IP plan 5 bollfält
Hittarps IK svart - Helsingborgs IF blå  -      
15
15:30
sön
15:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF röd - Båstads GIF svart  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF svart - Helsingborgs IF Röd  -      
21
13:30
lör
13:30    
Tolvans IP B-plan 7-manna 1
IF Lödde svart - Helsingborgs IF vit  -      
22
15:30
sön
15:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF blå - Perstorp Bälinge IK vit  -      
 
27
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF Röd - Åstorps FF vit  -      
29
13:00
sön
13:00    
Odenvallen A-plan 7-manna 1
Röstånga IS - Helsingborgs IF blå  -      
OKTOBER 2019
 
05
10:00
lör
10:00    
Västergårds IP 2
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF vit  -      
05
13:00
lör
13:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - FC Kopparmöllan  -      
06
14:00
sön
14:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 2
Vikens IK vit - Helsingborgs IF Röd  -      
 
12
09:30
lör
09:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF Röd - Eskilsminne IF gul  -      
12
10:00
lör
10:00    
Ljungavallen A-plan 7-manna 1
Ljungbyheds IF - Helsingborgs IF blå  -      
13
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF vit - Åstorps FF vit  -