SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Helsingborgs IF
P12

Matcher
DECEMBER 2023
 
10
10:00
sön
10:00    
Åkarps idrottsplats
Åkarps IF - Helsingborgs IF  -      
10
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP
Helsingborgs IF - Råå IF  -      
 
16
09:00
lör
09:00    
Norrvalla IP 9-manna
LAG RÖD Helsingborgs IF - Hyllie IK  -      
16
09:00
lör
09:00    
Norrvalla IP 9-manna
 
LAG BLÅ Helsingborgs IF - Hyllie IK  -      
JANUARI 2024
 
13
11:00
lör
11:00    
Mörarps IP
Helsingborgs Östra - Helsingborgs IF BLÅ  -      
 
21
11:00
sön
11:00    
Maria Park IP
Helsingborgs IF BLÅ - Vikens IK  -      
 
24
18:30
ons
18:30    
Maria Park IP
Helsingborgs IF P11 - Helsingborgs IF  -      
28
11:00
sön
11:00    
Maria Park IP
Helsingborgs IF RÖD - Staffanstorps United FC  -      
28
17:15
sön
17:15    
Eslöv
Trollenäs IF - Helsingborgs IFBLÅ  -      
FEBRUARI 2024
 
04
10:15
sön
10:15    
Ulkavallen
Borstahusens BK - Helsingborgs IF BLÅ  -      
04
12:30
sön
12:30    
Hittarpshallen
 
Hittarp - Helsingborgs IF P12  -      
 
06
18:45
tis
18:45    
Ättekulla
 
Ramlösa - Helsingborgs IF P12  -      
10
13:00
lör
13:00    
Ättekulla IP
Ramlösa - Helsingborgs IF  -      
11
12:00
sön
12:00    
Maria Park IP
Helsingborgs IF BLÅ - Stattena IF  -      
 
17
11:00
lör
11:00    
Norrvalla IP
Helsingborgs IF RÖD - BK Olympic Grön  -      
18
12:00
sön
12:00    
Maria Park IP
Helsingborgs IF 9-manna - Astrio  -      
18
13:30
sön
13:30    
Maria Park IP
Helsingborgs IF 7-manna - Astrio  -      
 
25
15:30
sön
15:30    
Mariedals IP
 
Lilla Torg FF - Helsingborgs IF P12  -      
MARS 2024
 
03
12:00
sön
12:00    
Maria Park IP
Helsingborgs IF - Kävlinge  -      
 
09
16:30
lör
16:30    
Rydebäcks IP
Fortuna FF - Helsingborgs IF BLÅ  -      
10
14:00
sön
14:00    
Exan Landskrona
Wormo IK - Helsingborgs IF  -      
 
16
12:00
lör
12:00    
Maria Park IP
Helsingborgs IF - Ljungskile SK  -      
 
19
18:00
tis
18:00    
Maria Park IP
Helsingborgs IF - World Elite Academy  -      
22
18:00
fre
18:00    
Hittarp
Hittarps IK - Helsingborgs IF  -      
24
08:00
sön
08:00    
Landskrona IP
Vintercupen semifinal - Helsingborgs IF  -      
24
08:00
sön
08:00    
Smörlyckans IP Lund
Lunds FF - Helsingborgs IF  -      
 
31
10:00
sön
10:00    
Landskrona IP
BK Landora - Helsingborgs IF  -      
APRIL 2024
 
13
13:00
lör
13:00    
Vikvalla C-plan
Vikens IK blå - Helsingborgs IF blå2  -  5  
14
10:00
sön
10:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF blå - Eslövs BK röd  -      
14
12:00
sön
12:00    
Vidablick IP konstgräs 9-manna
Helsingborg Östra IF - Helsingborgs IF röd3  -  1  
 
17
18:30
ons
18:30    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Helsingborgs IF blå  -      
20
12:30
lör
12:30    
Vedby IP
 
Vedby Rönne - Helsingborgs IF P12  -      
21
10:00
sön
10:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Höganäs BK11  -  1  
 
24
19:00
ons
19:00    
Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF blå3  -  6  
28
10:00
sön
10:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Råå IF svart  -      
28
14:15
sön
14:15    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Dösjöbro IF 1  -  4  
MAJ 2024
 
03
18:30
fre
18:30    
Teckomatorps IP, konstgräs 9-manna
Teckomatorps SK - Helsingborgs IF röd2  -  0  
05
10:00
sön
10:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Eskilsminne IF blå5  -  5  
05
10:30
sön
10:30    
Exercisfältet D-plan
BK Fram - Helsingborgs IF blå  -      
 
11
10:25
lör
10:25    
Norrvalla IP
KBK cupen - Helsingborgs IF LAG RÖD 7-manna  -      
12
09:30
sön
09:30    
Norrvalla IP
KBK cupen - Helsingborgs IF LAG BLÅ 9-manna  -      
12
10:05
sön
10:05    
Norrvalla IP
KBK-cupen - Helsingborgs IF LAG RÖD 9-manna  -      
 
18
11:00
lör
11:00    
Laröds IP C-plan, konstgräs
Hittarps IK röd - Helsingborgs IF blå1  -  8  
19
10:00
sön
10:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Alegria FK vit2  -  0  
19
12:15
sön
12:15    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF blå - Landskrona BoIS svart  -      
 
22
19:00
ons
19:00    
Ättekulla
World Elite Academy - Helsingborgs IF  -      
26
10:00
sön
10:00    
Asmundtorps IP A-plan 9-manna
Asmundtorps IF - Helsingborgs IF röd  -      
26
12:15
sön
12:15    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF blå - Teckomatorps SK   -      
JUNI 2024
 
02
10:00
sön
10:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Råå IF orange  -      
02
12:15
sön
12:15    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Borstahusens BK blå  -      
02
13:00
sön
13:00    
Laröds IP F-plan, 7-manna
Hittarps IK röd - Helsingborgs IF blå  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF blå - Perstorp Bälinge IK blå  -      
08
10:30
lör
10:30    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF svart - Helsingborgs IF blå  -      
08
13:00
lör
13:00    
Filborna IP 1, 11-manna
Spanska Akademin FF - Helsingborgs IF röd  -      
 
11
17:30
tis
17:30    
Filborna IP 5, 9-manna
Helsingborgs IF blå - Allerums GIF  -      
11
18:00
tis
18:00    
Västergårds IP 2, 7-manna
Eskilsminne IF blå - Helsingborgs IF blå  -      
12
17:30
ons
17:30    
Filborna IP 5, 9-manna
Helsingborgs IF röd - Fortuna FF röd  -      
14
07:00
fre
07:00    
Övrig plats
Sölvesborg - Helsingborgs IF  -      
14
11:00
fre
11:00    
Sölvesborg
Sölvesborg - LAG BLÅ Helsingborgs IF  -      
14
11:00
fre
11:00    
Sölvesborg
Sölvesborg - LAG RÖD Helsingborgs IF  -      
 
23
08:00
sön
08:00    
Halmstad
Turnering - Helsingborgs IF  -      
AUGUSTI 2024
 
01
tor
00:00    
Norrvalla IP
Eskilscupen 2024 - Helsingborgs IF  -