Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Helsingborgs IF
UNGDOM
U9
Matcher
DECEMBER 2018
 
02
10:30
sön
10:30    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF Blå - Eskilsminne IF  -      
02
11:00
sön
11:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF Röd - Helsingborgs IF Blå  -      
 
08
12:00
lör
12:00    
Olympiafältet Plan 10
Helsingborgs IF - FC Trelleborg  -      
FEBRUARI 2019
 
16
13:00
lör
13:00    
Vikvalla
Vikens ik - Helsingborgs IF  -      
16
13:00
lör
13:00    
Vikvalla
Vikens IK - Helsingborgs IF  -      
16
14:00
lör
14:00    
Vikvalla
Vikens IK - Helsingborgs IF  -      
MARS 2019
 
02
10:00
lör
10:00    
Glumslövs IP
Glumslövs FF - Helsingborgs IF  -      
02
11:15
lör
11:15    
Glumslövs IP
Glumslövs FF - Helsingborgs IF  -      
 
09
10:00
lör
10:00    
Malmö Stadionområdet plan 10
Malmö FF - Helsingborgs IF  -      
09
11:30
lör
11:30    
Malmö Stadionområdet plan 10
Malmö FF - Helsingborgs IF  -      
 
16
10:30
lör
10:30    
Norrvalla IP Plan 2
Helsingborgs IF - BK Astrio  -      
16
10:30
lör
10:30    
Norrvalla IP Plan 2
Helsingborgs IF - BK Astrio  -      
16
12:00
lör
12:00    
Norrvalla IP Plan 2
Helsingborgs IF - BK Astrio  -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Nyatorp-Gustavsfält, Halmstad
Halmstads BK - Helsingborgs IF  -      
23
12:30
lör
12:30    
Nyatorp-Gustavsfält, Halmstad
Halmstads BK - Helsingborgs IF  -      
 
30
10:30
lör
10:30    
Norrvalla IP
Helsingborgs IF - Malmö FF  -      
30
10:30
lör
10:30    
Norrvalla IP
Helsingborgs IF - Malmö FF  -      
30
10:30
lör
10:30    
Norrvalla IP
Helsingborgs IF - IK Wormo  -      
APRIL 2019
 
06
10:15
lör
10:15    
Exercisfältet
IK Wormo - Helsingborgs IF  -      
06
11:25
lör
11:25    
Exercisfältet
Landskrona BOIS - Helsingborgs IF  -      
06
12:35
lör
12:35    
Exercisfältet
IK Wormo - Helsingborgs IF  -      
 
13
10:00
lör
10:00    
Västergårds IP 4
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF svart  -      
13
10:00
lör
10:00    
Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF blå  -      
14
11:00
sön
11:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 1
Vikens IK blå - Helsingborgs IF svart  -      
 
21
15:00
sön
15:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF blå - Fortuna FF röd  -      
21
15:00
sön
15:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF röd - Landskrona BoIS  -      
 
22
11:15
mån
11:15    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF svart - Eskilsminne IF gul  -      
26
19:00
fre
19:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF svart - Båstads GIF svart  -      
28
09:30
sön
09:30    
Laröds IP plan 5 bollfält
Hittarps IK blå - Helsingborgs IF blå  -      
28
10:00
sön
10:00    
Landskrona IP D-plan 7-manna
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF svart  -      
28
11:00
sön
11:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 1
Vikens IK blå - Helsingborgs IF svart  -      
28
11:45
sön
11:45    
Rydebäcks IP
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF röd  -      
MAJ 2019
 
03
19:00
fre
19:00    
Norrvalla IP
Helsingborgs IF svart - Eskilsminne IF gul  -      
04
10:00
lör
10:00    
Västergårds IP 12
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF blå  -      
05
13:15
sön
13:15    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF svart - IK Wormo blå  -      
05
15:00
sön
15:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK blå  -      
 
10
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF svart - Helsingborgs IF svart  -      
12
10:00
sön
10:00    
Landskrona IP D-plan 7-manna
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF svart  -      
12
15:00
sön
15:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF blå - Helsingborgs IF röd  -      
12
15:00
sön
15:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF blå - Helsingborgs IF röd  -      
 
17
19:00
fre
19:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 6
Helsingborgs IF svart - IK Wormo blå  -      
18
10:00
lör
10:00    
Västergårds IP 12
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF röd  -      
18
11:30
lör
11:30    
Västergårds IP 6
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF svart  -      
19
10:00
sön
10:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF blå - Helsingborgs IF blå  -      
 
24
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF svart - Helsingborgs IF svart  -      
25
15:00
lör
15:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF svart - Borstahusens BK röd  -      
26
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF blå  -      
JUNI 2019
 
07
19:00
fre
19:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF blå - Landskrona BoIS  -      
 
14
19:00
fre
19:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF blå - Hittarps IK blå  -      
15
10:00
lör
10:00    
Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF röd  -      
15
10:00
lör
10:00    
Ulkavallen IP B-plan 7-manna
Borstahusens BK röd - Helsingborgs IF svart  -      
16
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF röd - Fortuna FF röd  -      
16
11:15
sön
11:15    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF vit - Båstads GIF svart  -      
16
11:45
sön
11:45    
Rydebäcks IP
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå  -      
 
19
19:00
ons
19:00    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF - Helsingborgs IF  -      
AUGUSTI 2019
 
17
10:00
lör
10:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF röd - Helsingborgs IF orange  -      
17
10:00
lör
10:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF blå - Kullavägens BK vit  -      
17
13:00
lör
13:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF svart - IK Wormo blå  -      
18
10:00
sön
10:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF - Helsingborgs IF vit  -      
 
24
09:30
lör
09:30    
Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF blå - Helsingborgs IF röd  -      
24
10:00
lör
10:00    
Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
Båstads GIF svart - Helsingborgs IF svart  -      
25
10:00
sön
10:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF vit - Hittarps IK vit  -      
 
31
10:00
lör
10:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF röd - Eskilsminne IF blå  -      
31
11:00
lör
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF vit - Helsingborg City FC  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
15:30
sön
15:30    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF svart - Eskilsminne IF gul  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Kullaparken B-plan 5-manna
Jonstorps IF FK vit - Helsingborgs IF blå  -      
07
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF röd  -      
07
12:15
lör
12:15    
Rydebäcks IP
Fortuna FF svart - Helsingborgs IF vit  -      
08
12:00
sön
12:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF svart - Åstorps FF vit  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF röd - Ödåkra IF  -      
14
11:00
lör
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF vit - Högaborgs BK grön  -      
14
12:00
lör
12:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF blå - Stattena IF 1  -      
15
11:00
sön
11:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 2
Vikens IK vit - Helsingborgs IF svart  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF svart - Helsingborgs IF svart  -      
21
11:00
lör
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF röd - Allerums GIF blå  -      
22
10:00
sön
10:00    
Toftavallen B-plan 7-manna 2
Ödåkra IF - Helsingborgs IF vit  -      
 
28
10:00
lör
10:00    
Västergårds IP 2
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF svart  -      
28
10:30
lör
10:30    
Örebäcksvallen A-plan 5-manna 2
Båstads GIF - Helsingborgs IF röd  -      
29
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF vit - Höganäs BK blå  -      
29
11:00
sön
11:00    
Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF blå  -      
OKTOBER 2019
 
05
15:00
lör
15:00    
Bjärshögs IP, Åstorp
Åstorps FF - Helsingborgs IF  -      
06
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF röd - Hittarps IK svart  -      
06
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF blå - Eskilsminne IF gul  -      
06
13:00
sön
13:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF vit  -      
 
12
10:00
lör
10:00    
Filborna IP 6
Spanska Akademin FF - Helsingborgs IF blå  -      
12
11:30
lör
11:30    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Kullavägens BK blå - Helsingborgs IF röd  -      
13
11:00
sön
11:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 2
Vikens IK blå - Helsingborgs IF svart  -      
NOVEMBER 2019
 
17
11:00
sön
11:00    
Borgeby IP, Bjärred
Bjärreds IF - Helsingborgs IF  -      
 
23
12:45
lör
12:45    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Kvarnby IK  -      
24
10:30
sön
10:30    
Malmö Stadionområdet plan 10
Malmö FF - Helsingborgs IF  -      
24
11:50
sön
11:50    
Malmö Stadionområdet plan 10
Malmö FF - Helsingborgs IF  -      
DECEMBER 2019
 
01
11:15
sön
11:15    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Landskrona BOIS  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP, Löddeköpinge
IF Lödde - Helsingborgs IF  -      
07
11:00
lör
11:00    
Heden
Ramlösa Södra - Helsingborgs IF  -