Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Helsingborgs IF
UNGDOM
U8
Matcher
DECEMBER 2018
 
15
09:15
lör
09:15    
Idrottshallen Glumslöv
Glumslöv - Helsingborgs IF  -      
15
10:30
lör
10:30    
Idrottshallen Glumslöv
Glumslöv - Helsingborgs IF  -      
APRIL 2019
 
12
19:00
fre
19:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF orange - Åstorps FF vit  -      
12
19:00
fre
19:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF svart - Hittarps IK vit  -      
13
10:00
lör
10:00    
Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
Glumslövs FF grön - Helsingborgs IF vit  -      
 
20
11:30
lör
11:30    
Örebäcksvallen konstgräs
Båstads GIF - Helsingborgs IF orange  -      
21
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF vit - Ängelholms FF vit  -      
 
22
10:00
mån
10:00    
Ryvallen A-plan 7-manna 1
Allerums GIF vit - Helsingborgs IF svart  -      
26
18:00
fre
18:00    
Teckomatorps IP, konstgräs 5-manna
Teckomatorps SK - Helsingborgs IF vit  -      
28
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF svart - Svalövs BK 2  -      
28
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF orange - Hittarps IK svart  -      
MAJ 2019
 
04
11:30
lör
11:30    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A
Kullavägens BK blå - Helsingborgs IF orange  -      
05
10:00
sön
10:00    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF ljusblå - Helsingborgs IF svart  -      
05
15:00
sön
15:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF vit - Fortuna FF svart  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF vit - Helsingborgs IF vit  -      
12
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF svart - Åstorps FF blå  -      
12
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF orange - Allerums GIF blå  -      
 
19
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF orange - Munka Ljungby IF blå  -      
19
11:45
sön
11:45    
Rydebäcks IP
Fortuna FF vit - Helsingborgs IF svart  -      
19
15:00
sön
15:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF vit - Borstahusens BK  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Häljarps IP, konstgräs 5-manna 2
Häljarps IF - Helsingborgs IF vit  -      
25
11:00
lör
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A
Helsingborgs IF svart - Munka Ljungby IF röd  -      
26
10:00
sön
10:00    
Västergårds IP 12
Eskilsminne IF blå - Helsingborgs IF orange  -      
JUNI 2019
 
08
11:00
lör
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A
Helsingborgs IF svart - Ramlösa Södra IF vit  -      
08
15:00
lör
15:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF orange - Ängelholms FF blå  -      
08
15:00
lör
15:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF vit - Gantofta IF  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Toftavallen B-plan 7-manna 1
Ödåkra IF - Helsingborgs IF orange  -      
15
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF svart  -      
16
10:00
sön
10:00    
Svalövs IP A-plan
Svalövs BK 1 - Helsingborgs IF vit  -      
AUGUSTI 2019
 
17
10:00
lör
10:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF röd - Helsingborgs IF orange  -      
17
12:30
lör
12:30    
Laröds IP plan 5 bollfält
Hittarps IK vit - Helsingborgs IF svart  -      
17
13:00
lör
13:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF vit - Glumslövs FF grön  -      
 
25
10:00
sön
10:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
Ängelholms FF vit - Helsingborgs IF vit  -      
25
13:00
sön
13:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF svart - Allerums GIF vit  -      
25
13:00
sön
13:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF orange - Båstads GIF  -      
 
31
15:00
lör
15:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF vit - Teckomatorps SK  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
10:00
sön
10:00    
Svalövs IP 7-manna
Svalövs BK 2 - Helsingborgs IF svart  -      
01
12:00
sön
12:00    
Laröds IP plan 5 bollfält
Hittarps IK svart - Helsingborgs IF orange  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF orange - Kullavägens BK blå  -      
07
10:00
lör
10:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF svart - Råå IF ljusblå  -      
08
11:15
sön
11:15    
Rydebäcks IP
Fortuna FF svart - Helsingborgs IF vit  -      
 
14
13:00
lör
13:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF vit - Råå IF vit  -      
15
14:00
sön
14:00    
Ryvallen A-plan 5-manna 1
Allerums GIF blå - Helsingborgs IF orange  -      
 
21
09:30
lör
09:30    
Munka IP C-plan 5-manna 1 Örkelljungavägen 46
Munka Ljungby IF blå - Helsingborgs IF orange  -      
21
10:00
lör
10:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF svart - Fortuna FF vit  -      
21
10:00
lör
10:00    
Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
Borstahusens BK - Helsingborgs IF vit  -      
 
28
10:00
lör
10:00    
Kullaparken B-plan 5-manna
Jonstorps IF FK blå - Helsingborgs IF svart  -      
28
13:00
lör
13:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF vit - Häljarps IF  -      
29
10:30
sön
10:30    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF orange - Eskilsminne IF blå  -      
OKTOBER 2019
 
05
10:00
lör
10:00    
Stendösvallen A-plan 5-manna
Gantofta IF - Helsingborgs IF vit  -      
05
11:00
lör
11:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF vit - Helsingborgs IF svart  -      
05
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF orange  -      
 
12
10:00
lör
10:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF vit - Svalövs BK 1  -      
13
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF svart - Ängelholms FF gul  -      
13
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF orange - Ödåkra IF  -