SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Helsingborgs IF
P12
Matcher
MAJ 2021
 
01
14:30
lör
14:30    
Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
Hittarps IK vit - Helsingborgs IF blå  -      
02
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF vit - Spanska Akademin FF  -      
02
12:00
sön
12:00    
Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
Hittarps IK röd - Helsingborgs IF röd  -      
 
08
12:30
lör
12:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Åstorps FF  -      
08
12:30
lör
12:30    
Olympiafältet Plan 7
Helsingborgs IF - Träningsmatch mot Åstorps FF  -      
08
12:30
lör
12:30    
Laröd IP
Träningsmatch mot Hittarp - Helsingborgs IF  -      
08
14:30
lör
14:30    
Laröds IP E-plan
Hittarps IK vit - Helsingborgs IF vit  -      
09
12:30
sön
12:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Eskilsminne IF vit  -      
09
12:30
sön
12:30    
Olympiafältet Plan 10
Helsingborgs IF - Träningsmatch mot Eslövs BK  -      
 
15
11:00
lör
11:00    
Filborna IP
Helsingborgs IF - Bjärreds IF  -      
15
14:00
lör
14:00    
Olympiafältet Plan 10
Helsingborgs IF - Lunds BK  -      
16
10:00
sön
10:00    
Örby Idrottsplats
Fortuna - Helsingborgs IF  -      
16
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF vit - Höganäs BK röd  -      
 
22
14:30
lör
14:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
Ängelholms FF - Helsingborgs IF röd0  -  11
23
11:00
sön
11:00    
Vejby IP B-Plan
Vejby IF - Helsingborgs IF blå2  -  0  
 
24
18:30
mån
18:30    
Åbyvallen, Klippan konstgräs 7-manna 2
Klippans Förenade FF - Helsingborgs IF vit  -      
28
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Eskilsminne IF gul0  -  7  
28
19:00
fre
19:00    
Råå IP
Råå IF - Helsingborgs IF  -      
30
12:30
sön
12:30    
Olympiafältet Plan 10
Helsingborgs IF - LB07  -      
JUNI 2021
 
05
11:30
lör
11:30    
Ättekulla IP A-plan 9-manna
Ramlösa Södra IF vit - Helsingborgs IF blå2  -  5  
06
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF vit - Ekets GoIF röd  -      
06
13:00
sön
13:00    
Norrvalla IP
Helsingborg City FC - Helsingborgs IF röd6  -  3  
 
12
11:00
lör
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF - Helsingborgs IF vit  -      
12
12:30
lör
12:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Båstads GIF vit2  -  1  
13
12:30
sön
12:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF svart5  -  3  
 
18
18:30
fre
18:30    
Tolvans IP C-plan 9-manna
IF Lödde P08 Gul - Helsingborgs IF röd  -      
20
12:30
sön
12:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Helsingborgs IF blå - Höganäs BK  -